طراحی سایت شخصی فریبا فتحی

خانه / طراحی وب سایت / طراحی سایت شخصی فریبا فتحی

طراحی سایت شخصی فریبا فتحی

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در طراحی وب سایت, طراحی وب سایت شخصی

طراحی وبسایت شخصی

رنگ و مش مو – کرج، گوهردشت

طراحی سایت شخصی فریبا فتحی یکی دیگر از نمونه کارهای شرکت طراحی سایت در کرج منسیکس می باشد. فریبا فتحی با ده سال سابقه در زمینه رنگ و لایت و هیرکالر و مدرس فنی حرفه ای تهران و کرج این افتخار را دارد. که بتواند در این سایت دوره های آموزشی خود را به شما عزیزان معرفی کرده و آن ها را به صورت آنلاین در اختیار شما بگذارند.
فریبا فتحی با سابقه اجرا و آموزش در استیج ۴۰۰ نفری رنگ و لایت و برگزاری و اجرای ورکشاپ های گروهی. و نیمه گروهی به صورت کاملا تخصصی و تکنیکال یکی از بهترین مدرس متد میلاژ آکادمی اکرادی می باشد.

طراحی سایت شخصی فریبا فتحی یکی دیگر از نمونه کارهای شرکت طراحی سایت منسیکس می باشد. فریبا فتحی با ده سال سابقه در زمینه رنگ و لایت و هیرکالر  ومدرس فنی حرفه ای تهران و کرج این افتخار را دارد. که بتواند در این سایت دوره های آموزشی خود را به شما عزیزان معرفی کرده و آن ها را به صورت آنلاین در اختیار شما بگذارند.
فریبا فتحی با سابقه اجرا و آموزش در استیج ۴۰۰ نفری رنگ و لایت و برگزاری و اجرای ورکشاپ های گروهی و نیمه گروهی به صورت کاملا تخصصی و تکنیکال یکی از بهترین مدرس متد میلاژ آکادمی اکرادی می باشد.

وبسایت شخصی
لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 4 میانگین: 5]