روش پرداخت فاکتور بصورت آنلاین در منسیکس

خانه / راهنمای کاربران / روش پرداخت فاکتور بصورت آنلاین در منسیکس

روش پرداخت فاکتور بصورت آنلاین در منسیکس

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در راهنمای کاربران

پرتال مشتریان

پرتال مشتریان ،جهت پرداخت فاکتور های پرتال مشتریان منسیکس طراحی سایت کرج که از طریق زیر اقدام کنید: ابتدا وارد my.mansix.net شوید.

در گوشه ی سمت چپ تصویر گزینه ای با نام حساب وجود دارد. که می توانید از طریق آن وارد پرتال طراحی سایت در کرج ما شوید.

پرتال مشتریان

در مرحله ی بعد برای ورود از شما آدرس ایمیل و پسورد ورودی شما را می خواهد. که باید وارد کنید. و بر روی گزینه ی وارد شوید را کلیک کنید.

پرتال مشتریان

پس از وارد شدن به پرتال خصوصی خود را می بینید. که در این قسمت، صورت حساب های شما مد نظر می باشد. که اگر صورت حسابی برای شما صادر شده باشد. تعداد صورت حساب های شما در این جا مشخص است که برای پرداخت آن باید بر روی صورت حساب ها در پنل را کلیک کنید.

پرتال مشتریان

حال که وارد پنل شدید مبلغ فاکتور را می توانید مشاهده کنید. که برای پرداخت بر روی گزینه ی پرداخت نشده در سمت راست آن کلیک می کنید.

پرتال مشتریان

در این جا فاکتور کامل خود را با تمام هزینه های آن را مشاهده می کنید. برای پرداخت حساب و رفتن به درگاه پرداخت بر روی گزینه ی هم اکنون پرداخت کنید را کلیک کنید.

حال که وارد درگاه پرداخت شده اید. که با وارد کردن اطلاعات خود می توانید که به صورت آنلاین صورت حساب خود را پرداخت کنید.

راه دیگر که برای ورود به پرتال مشتریان منسیکس این می باشد که وارد طراحی سایت منسیکس و طراحی سایت در کرج می شوید. و بر روی گزینه ی پرتالهای مشتریان را کلیک کنید تا مجدد شما را به my.mansix.net منتقل کند.

پرتال مشتریان

در این صورت به راحتی به صفحه ی پرتالهای مشتریان منتقل می شوید. و دسترسی سریع تری به این قسمت از پنل ما خواهید داشت. در نهایت به راحتی میتوانید حساب خود را پرداخت نمایید. و مجددا به صفحه ی اصلی باز می گردید.

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 6 میانگین: 5]