طراحی سایت اورین بایوتک

خانه / طراحی وب سایت / طراحی سایت اورین بایوتک

طراحی سایت اورین بایوتک

نماینده انحصاری مراقبت از مو و پوست اورین – تهران خیابان بهشتی

طراحی سایت شرکتی اورین بایوتک توسط شرکت طراحی سایت در کرج منسیکس طراحی گردیده است. شرکت آرا درفام آرمین در سال ۱۳۸۵ به عنوان وارد کننده و نماینده انحصاری محصولات مراقبت از مو رنه بلانش (Renee Blanche) ایتالیا در ایران فعالیت خود را آغاز کرد. شرکت آرا درفام آرمین با گسترش فعالیت در صنعت آرایشی و بهداشتی. و با هدف ایجاد رضایتمندی مشتریان برای اولین بار در کشور. با همکاری شرکت Silab فرانسه، اقدام به تولید محصولات حاوی فرآورده های بایوتکنولوژی با نام تجاری EvrinBiotech. برای مقاصد درمانی مشکلات پوست و مو کرده است.
محصولات برند اورین بایوتک با استفاده از آخرین دستاورد های علمی. در زمینه پوست و مو و با بهترین و بروزترین مواد اولیه فرموله شده است. و تست های آزمایشگاهی و ارزیابی های بالینی مختلفی بر روی آن ها انجام گرفته است. و اثربخشی آنها در این مطالعات به اثبات رسیده است.

طراحی سایت شرکتی اورین بایوتک توسط شرکت طراحی سایت منسیکس طراحی گردیده است. شرکت آرا درفام آرمین در سال ۱۳۸۵ به عنوان وارد کننده و نماینده انحصاری محصولات مراقبت از مو رنه بلانش (Renee Blanche) ایتالیا در ایران فعالیت خود را آغاز کرد. شرکت آرا درفام آرمین با گسترش فعالیت در صنعت آرایشی و بهداشتی و با هدف ایجاد رضایتمندی مشتریان برای اولین بار در کشور. با همکاری شرکت Silab فرانسه اقدام به تولید محصولات حاوی فرآورده های بایوتکنولوژی با نام تجاری EvrinBiotech برای مقاصد درمانی مشکلات پوست و مو کرده است.

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 3 میانگین: 5]