طراحی سایت پزشکی بیمارستان آرام

خانه / طراحی وب سایت / طراحی سایت پزشکی بیمارستان آرام

طراحی سایت پزشکی بیمارستان آرام

بیمارستان – کرج بلوار جمهوری

طراحی سایت پزشکی بیمارستان آرام توسط شرکت طراحی سایت در کرج منسیکس طراحی گردیده است. بیمارستان آرام، بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی 120 تختخوابی می باشد. که در زمینی به مساحت 1200 متر مربع در 9 طبقه با زیربنای تقریبی 8000 متر مربع بر اساس آخرین استانداردهای بیمارستانی و با رویکرد بکارگیری تجهیزات نوین پزشکی.

و هوشمندی در فرآیندها و به عنوان یک بیمارستان جنرال با اتاق های عمل مجهز به تمام رشته های تخصصی و فوق تخصصی. با بخش های آنژیوگرافی، جراحی قلب ، زنان و زایمان، جنرال، نوزادان، زیبایی، ارتوپدی، اورولوژی، مغز و اعصاب. DAY CARE، بخش های  مراقبت ویژه (CCU,ICU.OH,NICU,ICU)، اسکوپی، رادیولوژی، آزمایشگاه، فیزیوتراپی، در حال ساخت است.

طراحی سایت پزشکی بیمارستان آرام توسط شرکت طراحی سایت منسیکس طراحی گردیده است. بیمارستان آرام، بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی 120 تختخوابی می باشد. که در زمینی به مساحت 1200 متر مربع در 9 طبقه با زیربنای تقریبی 8000 متر مربع بر اساس آخرین استانداردهای بیمارستانی و با رویکرد بکارگیری تجهیزات نوین پزشکی.

و هوشمندی در فرآیندها و به عنوان یک بیمارستان جنرال با اتاق های عمل مجهز به تمام رشته های تخصصی و فوق تخصصی. با بخش های آنژیوگرافی، جراحی قلب ، زنان و زایمان، جنرال، نوزادان، زیبایی، ارتوپدی، اورولوژی، مغز و اعصاب. DAY CARE، بخش های مراقبت ویژه (CCU,ICU.OH,NICU,ICU)، اسکوپی، رادیولوژی ،آزمایشگاه، فیزیوتراپی، در حال ساخت است.

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 4 میانگین: 5]