طراحی سایت شرکتی البرز صنعت

خانه / طراحی وب سایت / طراحی سایت شرکتی البرز صنعت

طراحی سایت شرکتی البرز صنعت

ماشین آلات خوراک دام و  طیور – کیلومتر 10 جاده قدیم کرج هشتگرد

طراحی سایت شرکتی البرز صنعت در سال ۱۳۷۵ احداث گردیده و با استفاده از دستگاههای مدرن، کادر مجرب، کارآزموده و تحصیل کرده و با بهره گیری از دانش روز در راستای پیشرفت صنعت گام برمی دارد.
زمینه فعالیت:طراحی ،تهیه و تولید قطعات ماشین آلات تولید خوراک دام و طیور. عمده خدمات جانبی این قبیل کارخاجات( بازسازی ساخت پوسته رولر پلت . تولید انواع چکش آسیاب و …)
طرف قرار داد با شرکتهای دولتی و خصوصی در زمینه ی تولید قطعات ماشین آلات
این شرکت آمادگی خود را در جهت همکاری با تمامی اشخاص و شرکتهای حقیقی و حقوقی در تمامی زمینه های صنفی( خودرو، نفت،گاز، پتروشیمی،راه آهن،لوازم خانگی،….) که نیاز به دریافت خدمات در زمینه ساخت قطعات محوری فلزی را داشته باشند اعلام می نماید . اللخصوص این شرکت توانسته با طراحی سایت شرکتی کرج توسط شرکت طراحی سایت در کرج منسیکس مشتریان بسیاری را از استان البرز داشته باشد.

طراحی سایت شرکتی البرز صنعت توسط شرکت طراحی سایت منسیکس طراحی گردیده است. در سال ۱۳۷۵ احداث گردیده و با استفاده از دستگاههای مدرن، کادر مجرب ، کارآزموده و تحصیل کرده و با بهره گیری از دانش روز در راستای پیشرفت صنعت گام برمی دارد.
زمینه فعالیت: طراحی ،تهیه و تولید قطعات ماشین آلات تولید خوراک دام و طیور. عمده خدمات جانبی این قبیل کارخاجات( بازسازی دای . ساخت پوسته رولر پلت . تولید انواع چکش آسیاب و …)
طرف قرار داد با شرکتهای دولتی و خصوصی در زمینه ی تولید قطعات ماشین آلات
این شرکت آمادگی خود را در جهت همکاری با تمامی اشخاص و شرکتهای حقیقی و حقوقی در تمامی زمینه های صنفی( خودرو، نفت،گاز، پتروشیمی، راه آهن، لوازم خانگی،….) که نیاز به دریافت خدمات در زمینه ساخت قطعات محوری فلزی را داشته باشند اعلام می نماید. درضمن این شرکت توانسته با طراحی سایت شرکتی کرج مشتریان بسیاری را از استان البرز داشته باشد.

طراحی سایت شرکتی
لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 3 میانگین: 5]