70٪ از صفحات فیس بوک و تویتر در لیست رتبه بندی گوگل وجود ندارد

خانه / آموزشی / 70٪ از صفحات فیس بوک و تویتر در لیست رتبه بندی گوگل وجود ندارد

70٪ از صفحات فیس بوک و تویتر در لیست رتبه بندی گوگل وجود ندارد

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در آموزشی

فیس بوک و تویتر

فیس بوک و تویتر ،مطالعات اخیر که توسط کمپانی Bright Edge انجام شده. نشان می دهد. که پروفایل های اجتماعی اکثر نام های تجاری در فیس بوک. رنکینگ مناسبی در رتبه بندی گوگل ندارند.

در حالی که بیشتر نام های تجاری بزرگ سرمایه گذاری زیادی از نظر زمان و پول به منظور افزایش حضور در موتور جستجو و رنکینگ بالا انجام می دهند.

اما تعداد بسیار کمی صفحات فیس بوک و تویتر خود را به منظور حضور و بازاریابی شبکه های اجتماعی به درستی بهینه سازی (سئو) می کنند. تا در نتایج رتبه بندی موتور جستجو بیشتر قابل توجه باشند.

مطالعات و بررسی 200 نام تجاری برتر جهان نشان می دهد. که تقریباً 100٪ از رنکینگ طراحی سایت های این نام های تجاری در بالاترین سطح و یا نزدیک به بالاترین رتبه در SERP .(رتبه بندی صفحات در موتور جستجو) می باشد.

در حالی که 71٪ از صفحات فیس بوک و یا تویتر همین نام های تجاری. اصلاً در 20 رتبهء اول صفحهء نتایج موتور جستجوی گوگل دیده نشده اند. نتیجهء منصفانه تر این است. که 68٪ از نام های تجاری مورد بررسی، صفحات تویتر آنها در 20 رتبهء برتر نتایج موتور جستجوی گوگل وجود ندارد.

مدیر عامل شرکت Bright Edge آقای Jim Yu در این مورد توضیح می دهد که:

برندها امروزه اقدام به قرار دادن منابع بی شماری. از اطلاعات در رسانه های اجتماعی می کنند. همچنین اقدام به ایجاد محتوا و مطالبی می کنند. که موجب برقراری ارتباط با مخاطبین شود. بنابراین انجام بهینه سازی طراحی سایت در کرجسئو ). در این صفحات راه حیاتی برای در معرض دید قرار گرفتن این صفحات می باشد.

عدم دسترسی آسان افراد و مشتریان به صفحات شما. در رسانه های اجتماعی از طریق جستجو در گوگل ممکن است. به از دست دادن مشتریان هدفمند و اصلی شما منجر شود.

بر اساس تجزیه و تحلیل صفحات مختلف رسانه های اجتماعی توسط Bright Edge متوجه شدیم. که هیچ ارتباط و همبستگی ضروری بین تعداد دوستان و طرفداران صفحات شبکه های اجتماعی و رتبه بندی SERP وجود ندارد.

به عنوان مثال صفحهء فیس بوک یک نام تجاری معروف. و برجسته در تجهیزات عکاسی با بیش از 160هزار طرفدار در 20 رتبهء برتر نتایج جستجوی گوگل وجود ندارد. از سوی دیگر یک کارخانهء تولیدی خودکار با تنها 17 هزار طرفدار در صفحهء فیس بوک، جزء 10 رتبهء برتر نتایج موتور جستجو می باشد.

کسب و کارهای اینترنتی کوچک

اما گاهی خرده فروشان و یا کسب و کارهای اینترنتی کوچک در بهینه سازی صفحات رسانه های اجتماعی و طراحی سایت در کرج خود بسیار موفق تر هستند. از 23 خرده فروش مورد بررسی، صفحات تویتر 13 مورد از آنها در بین 20 رتبهء اول موتور جستجو قرار دارد.

برندهای تجاری در حال حاضر وجود دارند. که در بهینه سازی (سئو) طراحی سایت در کرج صفحات رسانه های اجتماعی خود بسیار کم موثر بوده و ضعیف عمل کرده اند.

در حالی که در بخش مالی و بیمه آنها در بین 43 کمپانی برتر، رتبهء سوم را دارند. و رنکینگ صفحهء فیس بوک آنها بین 20 رتبهء اول موتورهای جستجو می باشد.

آیا واقعاً برای شما مهم نیست. که جستجوگران صفحات فیس بوک و یا تویتر شما را در گوگل پیدا نکنند؟! در صورت تمایل می توانید نظرات خود را در طراحی سایت در کرج در این مورد اعلام نماید.

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 2 میانگین: 5]