7 نکته برای انجام بازاریابی ایمیل موفق

خانه / آموزشی / 7 نکته برای انجام بازاریابی ایمیل موفق

7 نکته برای انجام بازاریابی ایمیل موفق

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در آموزشی

بازاریابی ایمیل ها

بازاریابی ایمیل ها

بازاریابی ایمیل ها ، در دنیای گام های سریع امروزی ما، هر کسی در تلاش برای ثابت کردن جای پای خود در کسب و کارش از طریق بازاریابی ایمیل و بازاریابی اینترنتی و طراحی سایت و طراحی سایت در کرج می باشد. برای اطمینان از خوانده شدن ایمیل ها و حذف نشدن پیغام ها و یا تبدیل نشدن به یک اسپم، این امر هر روز بیشتر و بیشتر سخت می شود.
صاحبان کسب و کارهای اینترنتی، با ظهور جوامع و شبکه های اجتماعی، نامه های الکترونیکی که تبدیل به یکی از شایع ترین شیوه های بازاریابی اینترنتی شده اند.
را به سختی باز کرده و تمایلی به خواندن آنها ندارند. در اینجا به چند نکته که می تواند در بهبود برنامه های بازاریابی ایمیل به شما کمک کند را ارائه می کنیم:

1- موضوع ایمیل

بازاریابی ایمیل ها ، تخیل و خلاقیت در این زمینه نقش بسیار کلیدی برای جلب توجه افراد در باز کردن نامه های الکترونیکی بر اساس موضوع ایمیل دارد. اغلب افراد موضوع ایمیل را بسیار طولانی ایجاد می کنند.
که مخاطب حوصلهء خواندن آن را پیدا نخواهد کرد و یا بیش از حد کسل کننده و بدون هیچ جاذبه ای آن را می سازند. ترفندهای کاربردی در اینجا بکارگیری جمله ای منحصر به فرد که در Inbox دریافت کننده کاملاً خودنمایی کند.
بهترین روش این است که جمله ای مرتبط با محتوای ایمیل به صورت خلاقانه ایجاد کنیم.

2- از کجا ارسال شده

برای اشخاصی مانند Apple که نام تجاری دارند. باید از نام Apple در قسمت (از طرف) یا From به جای نام شخصی خود استفاده کنند. که ممکن است برای مخاطبین ناشناخته باشد استفاده نمایید.
این امر یکی از مهمترین جنبه ها برای باز شدن پست الکترونیک ارسالی شما توسط مخاطبین می باشد. اگر شخصی ایمیل ارسال شده توسط فردی که او را نمی شناسد را دریافت نماید.

شانس و احتمال بازکردن آن بسیار پایین خواهد بود. سعی کنید از چیزهای غیر معمول و یا نام شرکت تان استفاده کنید. (مگر اینکه نام شما استیو جاب “مدیر شرکت Apple”” باشد. که فکر می کنم ایمیل های او بدون شک و به سرعت توسط مخاطبین باز می شود.)

3- حجم و متن کوتاه

با پر کردن کلمات و حجم زیادی محتوا در ایمیل ها، مخاطبین خود را از دست می دهید. خلاصهء مطالب را بگویید و تمامش کنید! حجم کمتر محتوا همیشه بهتر است.

می توانید پیغام های خود را در ایمیل های بعدی با اطلاعات بیشتری ارسال کنید. این رویکرد KISS را به یاد داشته باشید. (Keep It Simple, Stupid)

4- عدم استفاده از تصاویر حجیم

اغلب کسی تصاویر را باز نمی کند مگر اینکه بر روی علاقه شما کار کرده و آن را برانگیخته کند. بنابراین باید مطمئن شوید. که پیغام شما بدون تصاویر Turn on شده به مخاطبین ارسال می شود.

اگر از سیستم های مدیریت ارسال ایمیل به نام Mail chimp استفاده می کنید. معمولاً یک مرحله از فرآیند بررسی ارسال ایمل می باشد. نباید این مرحله را تنظیم نکرده بگذرانید. باید مطمئن باشید که درست کار می کند.

5- قابلیت کنترل زمان ارسال پیام ها

اگر توجه مخاطبین خود را جلب کردید، با ارسال چند ساعت یکبار ایمیل در یک روز، همه چیز را خراب نکنید. کمی به خودتان و مخاطبین استراحت بدهید. و همه چیز از جمله نوع پیغام هایی را که ناراحت کننده نبوده و رقبای شما را جایگزین نکرده است کنترل کنید.

این امر باعث کاهش خطر spam شدن شما توسط دریافت کنندگان و برچسب زدن آنها و گزارش شما به عنوان هرسال کنندهء هرزنامه خواهد شد. همیشه سعی کنید به اندازه کافی به مخاطبان خود ایمیل ارسال کنید.

تا مشتریان بالقوه نام شما و محصولاتتان و یا خدمات شما را به خاطر بسپارند، اما این کار را بیش از حد تکرار نکرده و حد تعادل را نگه دارید.

6- شخصی سازی و انجام تغییرات

بسیاری از اوقات انجام تغییرات در موضوع و حتی مطلب اصلی ایمیل باعث ایجاد علاقه بیشتر در دریافت کننده ایمیل خواهد بود.

7- ارتقاء نسخهء تلفن همراه

با افزایش روزافزون استفاده از تلفن های همراه هوشمند، باید اطمینان حاصل فرمایید. که پیام شما در دستگاه های موبایل نیز به راحتی قابل مشاهده می باشد.

اطمینان حاصل فرمایید که افراد ایمیل ارسالی شما را از طریق گوشی های هوشمند همراه و یا دیگر دستگاه های قابل اتصال به اینترنت قابل حمل (تبلت ها) به درستی مشاهده می کنند.

بازاریابی ایمیل در چند سال اخیر با فراز و نشیب های زیادی مواجه شده است. با این حال یک متد پذیرفته شده در بازاریابی اینترنتی طراحی سایت در کرج  محسوب می شود. و برای سالهای آتی نیز مورد استفاده خواهد بود.

امیدواریم که این نکات کمکی در بازاریابی ایمیل برای کسب و کار اینترنتی شما و رفع موانع جهت باز شدن ایمیل های ارسالی و خوانده شدن آنها توسط مخاطبان تان باشد.

استفاده از ویژگی‌های تعاملی در ایمیل طراحی سایت در کرج

محتوای تعاملی، درست مانند شخصی‌سازی و اتوماسیون‌‌سازی ایمیل، روزبه‌روز بیشتر استفاده میشود امروز ایمیل‌هایی ارسال می‌گردند که مشتری قادر است بدون خروج از صفحه پیام‌رسان الکترونیکی‌اش، محصول مورد نظرش را بخرد و هزینه‌اش را نیز پرداخت نماید. کمی خلاق باشید تا نرخ تبدیل مشتریانتان را بالا ببرید.

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 3 میانگین: 5]