6 روش مناسب در طراحی سایت برای ایجاد تماس با افراد از طریق صفحهء تماس با ما

خانه / آموزشی / 6 روش مناسب در طراحی سایت برای ایجاد تماس با افراد از طریق صفحهء تماس با ما

6 روش مناسب در طراحی سایت برای ایجاد تماس با افراد از طریق صفحهء تماس با ما

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در آموزشی

صفحهء تماس با ما

صفحهء تماس با ما ، با وجود اهمیت ایجاد صفحهء دربارهء ما در طراحی وب سایت، صفحهء تماس با ما نیز یکی از حیاتی ترین و مهمترین صفحات وب سایت می باشد. در واقع صفحهء تماس با ما در طراحی سایت باید به عنوان یک صفحهء کاملاً مهم در نظر گرفته شود.

حتی اگر بقیهء صفحات وب سایت شما در به هدف رسیدن خود موفق باشند. و اگر بازدید کنندهء وب سایت موفق به دستیابی به اطلاعات مورد نظر خود نشود. نیاز به ایجاد برقراری تماس با شما را پیدا خواهد کرد. سپس می توانید تجربهء خرید خود را با صدای بلند برای آنها تعریف نمایید!

خریداران اغلب مانع انجام این کار می شوند و در واقع تمایلی به خرید از خود نشان نخواهند داد. زیرا که آنها احساس نمی کنند که با یک فرد واقعی در تماس هستند. و فکر می کنند این ارتباط به گزینه های تماس با ما محدود می شود. با وجود تمام زمینه های دیگر در وب سایت، یک صفحهء تماس با ما با طراحی بد می تواند موجب شود که شخصی به این فکر بیافتد. که دو یا چند بار در صفحهء تماس ارتباط ایجاد نماید تا از صحت مطالب مطمئن گردد.

● دسترسی

بازدیدکنندهء وب سایت باید قادر به پیدا کردن لینک صفحهء تماس به سادگی و راحتی از تمامی صفحات دیگر وب سایت باشد.

● گزینه های تماس

گزینه های مختلفی در صفحهء تماس با ما از جمله تلفن، فکس، ایمیل، فرم تماس وب فراهم نمایید. پشتیبانی به صورت آنلاین و زنده نیز کار بسیار با ارزشی می باشد. در حالی که ممکن است شما بخواهید به صورت مستقیم گزینه ای را که راحت تر برای طراحی سایت در کرج شما می باشد انتخاب نمایید. نه گزینه ای که برای سهولت کار بازدیدکننده مناسب باشد. و به راحتی موجب بروز اشکال در کار آنها خواهد شد.

● نکات اطلاعات تماس

سایت های بزرگ تر باید برای تمام بخشهای عمدهء وب سایت، اطلاعات تماس خود را ارائه نماید. بخش های مختلف مانند: خدمات مشتریان، پشتیبانی فنی، سوالات، اطلاعات عمومی، عضویت، برنامه های کار، صدور صورت حساب و غیره می باشد. ممکن است حتی بخواهید گزینه های اطلاعات تماس و ارتباطی برای صفحات افراد خاص مانند مدیرعامل و یا SFO و غیره قرار دهید.

● نقشه و ساعت

اگر کسب و کار شما بیشتر به صورت محلی است. و کمتر به صورت ملی یا بین المللی کار می کنید. ساعات کار خود را باید در نقشهء محل اقامت در وب سایت خود بگنجانید. این امر قطعاً به کسب و کار ملی شما صدمه ای نخواهد زد.

● عدم وجود تبلیغات

صفحهء تماس با ما در وب سایت شما باید عاری از تبلیغات و همچنین عاری از هرگونه محصولات و یا خدمات وب سایت خود شما نیز باشد. این صفحه باید حتماً و تا حد امکان تمرکز خود را بر روی موضوع مورد نظر محدود نماید.

● فرم تماس وب

فرم تماس وب سایت باید شامل اطلاعات ضروری و مورد نیاز باشد. از آن به عنوان یک نظر سنجی برای وب سایت خود استفاده نکنید و فقط اطلاعات ضروری باید در خواست شود. فرم تماس با ما در وب سایت شما نباید به صورتی پیچیده طراحی شود. در واقع هر چه ساده تر باشد بهتر است. اطلاعات مورد نیاز بازدیدکنندگان را در آن به عنوان گزینه های تماس ارائه نمایید. صفحهء تماس با ما در طراحی سایت کرج باید به صورتی انجام شود که تضمین کننده و موثر عمل نماید و همچنین اطمینان افراد را به خود جلب نموده تا به سمت فرآیند خرید تمایل پیدا کنند.

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 1 میانگین: 5]