6 تغییر ظاهر شده در گوگل برای آینده بهینه سازی سایت ( seo )

خانه / آموزشی / 6 تغییر ظاهر شده در گوگل برای آینده بهینه سازی سایت ( seo )

6 تغییر ظاهر شده در گوگل برای آینده بهینه سازی سایت ( seo )

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در آموزشی

بهینه سازی سایت

بهینه سازی سایت ، گوگل تعدادی تغییرات کلی ایجاد کرده که همه آنها بخشی از یک استراتژی بلند مدت است. که دارای بخشهای زیادی میباشد. به طور خلاصه ، گوگل در حال انجام یک کار چشمگیر برای سوق دادن مردمی که از بهینه سازی سایت (seo ) دورافتاده اند. به سوی این رویکرد استراتژیک است.

شما میتوانید چنین استدلال کنید که “سئو تاکتیکی منسوخ شده” اما این اصلاً صحیح نیست. شما اصلاً به این فکر نکنید که seo منسوخ شده چون این کاملاٌ دور از واقعیت است .

اجازه دهید چند قدم به عقب برگردیم و تصویر بزرگتری را به نمایش بگذاریم. در اینجا نگاهی به تحولات مهم می اندازیم. به برخی از اقدامات گوگل در هدایت تغییرات و تاثیر کلی این تغییرات در بهینه سازی سایت (seo  ).

1-ارائه نشده ها:

گوگل حرکتی را برای تمام جستجوهای سازمانی امن از ابتدای 23 سپتامبر ایجاد کرده. و این به این معناست که ما توانایی دریافت اطلاعات از کلمات کلیدی کاربران پس ورود به طراحی سایت را در موتورهای جستجو را از دست داده ایم.

از دست دادن اطلاعات کلمه کلیدی که به دلیل بعضی دلایل ایجاد میشود. بسیار ناراحت کننده است. و اثرات آن در بسیاری از جهات ، از جمله از دست دادن یک ابزار ارزشمند برای درک هدف مشتریانی است که برای بهینه سازی و موارد زیاد دیگری وارد طراحی سایت در کرج خود میشوند.

2-از ماه فوریه هیچ پیج رنکی به روز رسانی نشده است:

از لحاظ زمانی ، گوگل اعداد رتبه بندیها را به روز کرده که هر 3 ماه یا بیشتر در نوار ابزار گوگل نشان داده میشود . اما تعدادی از آنها ماه فوریه به روز رسانی نشده است . آیا یه این معنی است که ما این 8 ماه را از دست داده ایم؟

علاوه بر همه اینها مهندس برجسته گوگل mat cuts گفته است که نوار ابزار گوگل امسال به روز رسانی نمیشود.

ما نمیخواهیم از این موضوع غافل شویم چرا که اغلب من توجه به رتبه بندی و نوار ابزار گوگل خود ندارم.

برای سایتهایی با صفحه اصلی که دارای رتبه 7 یا بالاتر دارند ، معقول تر آن است که فرض کنیم آن سایت برخی از احکام صادر شده را لغو کرده است .

اگر گوگل جریان داده ها را به طور کامل مسدود کند این تعجب آور نیست که افراد مجبور شوند به ابعاد دیگری از دنیای واقعی تکیه کنند.

این روش به هر حال خیلی بهتر از رتبه بندی در گوگل می باشد. چون که گوگل در اینگونه مواقع میگوید که چرا وقتی آنها از روش خود برای این کار استفاده نمیکنند ما این کار را انجام دهیم؟

3-Google + :

کاملاً درست است که این مبحث جدیدی نیست ، گوگل+ از 28 ژوئن 2011 راه اندازی شده و با اینکه در ابتدا به نظر می رسید در شروع کار برای دریافت کند عمل کند اما بسیاری از افراد اعتقاد دارند با سرعت بسیار زیادی در حال رشد می باشد. تجزیه اطلاعات در گوگل + بسیار سخت و مشکل میباشد. امٌا برخی از اثرات واضح در جستجو مانند نمایش نتیجه از منابع شخصی وجود دارد.

به علاوه شما میتوانید پستهایی که افراد مختلف روی گوگل + فرستاده اند را روی منابع مشاهده کنید.

AUTHORSHIP -5

AUTHROSHIP  هم بحث جدیدی نیست (راه اندازی ان در تاریخ 7 ژوئن سال 2011 بوده است.)

اما این بخشی از یک تصور بزرگ خواهد بود. که گوگل میتواند از آن به عنوان یک پیوند جدید یاد کند که خواهد توانست با بخشی از محتوای مطالب کسی که آن نوشته است ارتباط برقرار کند. با گذشت زمان ، این داده ها میتواند به طور بالقوه برای سنجش مطالب ارسالی نویسندگان مورد استفاده قرار گیرد  (لینکها ، اشتراکهای اجتماعی، کامنتها) و به آنها اجاه میدهد رتبه شان را در گوگل ارتقاء دهند.

توجه داشته باشید که گوگل در این مدت قابل کاربری نمیباشد. ما نمیخواهیم وارد جزئیات این موضوع شویم که چطور یک AUTHORRANK ممکن است فعالیت کند. امٌا شما میتوانید راجع به آن فکر کنید. که آیا میخواهید در گوگل ارتقائ رتبه داشته باشید یا نه؟ اگر نظر شما مثبت است همین الان AUTHORRANK خود را بسازید.

گفته شده است که در آینده شما میتوانید تصور کنید که گوگل میتواند از آن به عنوان یک سیگنال برای رتبه بندی نمایش دهد. که در ان مقالات جامع تری وجود دارد. و به احتمال زیاد باید از یک جواب مناسب برای آن استفاده کنیم.

ما همچنین باید به قضیه ناشر رتبه نیز اشاره کنیم، مفهوم ساخت یک طراحی سایت کرج مقتدر که مسلماً مهمترین قسمت این موضوع است. و گرفتن نتیجه خوب که بستگی به یک روش جامع برای ساخت AUTHORRANK دارد.

-6مقالات پر محتوا :

گوگل ویژگیهای جدیدی برای خود به عنوان “مقالات پر محتوا” در تاریخ 6 اگوست اعلام کرده است. شما میتوانید یک مثال واضح را در اینجا ببینید. گوگل بیانیه ای را صادر کرده است که “بالغ بر 10% کاربران روزانه نیاز به اطلاعاتی دارند که نیازمند یادگیری درباره موضوعات گسترده ای میباشد.

این یک رقم بسیار خوبی است و من در طول زمان فکر میکنم که این ویژگی تبدیل به یک معامله  بسیار بزرگ شود. به طور موثر ، این یک روش کاملاً جدید برای ارتقاء سایت در serps  است و این امر باعث افزایش بازده در گوگل میشود.

از AUTHORRANK و publisher rank  میشود. تا حد زیادی برای توسعه کار استفاده کرد. فرض کنید که گوگل آنها را یک عامل رتبه بندی در بعضی از موارد بداند.

آیا الگویی در اینجا وجود دارد؟

بله وجود دارد. داده ها میتوانند راههایی را نشان دهند که از گذشته برای SEO توسط ناشران برای بهینه سازی استفاده می گردید. چطور میتوانید ارتقاء رتبه بیشتری بدست اورید؟ کلمات کلیدی که برای بهینه سازی وبسایت (seo) باید استفاده شود چیست؟

با فکر کردن راجع به این مطالب خارج از تصور باعث کاهش تمرکز بر روی این اهداف میشوید.که آن هم یک بحث بیش از حد پیچیده است و بخش گسترده ای از برنامه های دیگر گوگل است.

در حال حاضر تمرکز شما باید روی درک کاربران در مورد هدفشان ، ایجاد محتوای عمیق ، ایجاد قدرت و ددید خوب در ارائه یک تجربه بزرگ برای کاربرانی است. که از سایت شما دیدن میکنند باشد. و همچنین متناسب با طراحی سایت در کرج است. که با استفاده از طرح و نشانه گذاریهای مرتبط با آن میتوانند آنرا پیدا کنند . پرداختن به جستجوهای محلی (در صورتی که مربوط به سایت شما باشد.) و کارهایی از این نوع همچنان جزو مهمترین ها در این بخش است.

اما وسواس روی آیتم های تاکتیکی مانند رتبه و کلمات کلیدی باعث محو شدن راه برای شما میشود. همانطور که گوگل ترفندهایی برای انجام خدمات دارد. شما هم میتوانید به اجراء و راههایی برای گرفتن سیگنالهای جدید فکر کنید.

آنها کارهایی را انجام میدهند که به طور طبیعی شما را در این جهت هول میدهد. و پس این علت توقف شما از حرکت نیست. هر چند انتظار میرود شما بیشتر از اینها باید جلو بروید

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]