4 مزیت اصلی سئو در طراحی سایت

خانه / آموزشی / 4 مزیت اصلی سئو در طراحی سایت

4 مزیت اصلی سئو در طراحی سایت

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در آموزشی

سئو در طراحی سایت

سئو در طراحی سایت ، قبل از اینکه سئو در طراحی سایت ی خوب و رنکینگ عبارات و یا کلمات کلیدی هدفمند وب سایت خود را پیدا کنید. اولاً نیاز به این دارید که مطمئن شوید که موتورهای جستجو این کلمات را دیده اند و سپس آن را کشف کنند.

این موضوع به این مسئله بر می گردد. که اطمینان قوی نسبت به این داشته باشید که طراحی سایت شما و ساخت آن مورد پسند موتورهای جستجو می باشد.

اطمینان از این کار یعنی طراحی سایتی که مورد پسند موتورهای جستجو است و با آسان بودن حرکت در وب سایت شما امکان پذیر خواهد بود. حرکت در وب سایت شما باید به درستی و طی سلسله مراتب مربوطه انجام شود. و مطالب وب سایت شما نیز حتماً باید قابل خواندن، واضح و قابل درک باشد.

سئو

سئو

– رنکینگ

همهء ما سئو را برای رنکینگ طراحی سایت در کرج خود می خواهیم، درست است؟ در واقع نه، چون باید در مورد دو مزایای دیگر که بسیار مهم هستند صحبت کنیم. در حالی که رنکینگ یا رتبه بندی وب سایت بخش مهمی از سئو محصوب می شود. اما هدف اصلی می باشد. بسیاری از افراد به آمار رنکینگ و رتبه بندی نگاه می کنند. و فکر می کنند “بازنده هستند” و یا چیزی را در کسب و کار خود از دست داده اند. چرا که رتبهء شمارهء یک را ندارند.

این امر ممکن است درست بوده و یا ممکن است درست نباشد. رتبه بندی ها و یا رنکینگ های متفاوت به دلیل bounce rates های مختلف می باشد. بسیار مهم است که بدانید رنکینگ باعث فروش نمی شود.

رنکینگ فقط راه را برای این کار باز می کند و کسی که در رتبهء اول قرار می گیرد. ممکن است میزان فروش آن شرکت به اندازهء کسی که در رتبهء پنجم لیست رنکینگ موتورهای جستجو قرار گرفته، نباشد.

– بازدیدکنندگان

هنگامی که وب سایت شما حتی با حجم کم اما با کلمات کلیدی مهم شروع به گرفتن رتبه بندی می کند. خواهید دید که میزان بازدیدکنندهء وب سایت شما شروع به افزایش می نماید.

باز هم خوب است اما هدف نهایی برای طراحی سایت کرج شما نیست که برای رسیدن به آن تلاش کنید، مگر اینکه بابت آن هزینه ای پرداخت کرده باشید.

– تبدیل رنکینگ به خریدار واقعی (conversion)

این هدف، هدف بزرگی است. تمامی اهداف در این مورد به بهینه سازی موتورهای جستجو ختم می شود. سئو بیشتر از هر چیزی به شما در افزایش رتبه بندی وب سایت و افزایش ترافیک وب به شما کمک خواهد کرد.

همچنین باعث افزایش درصد تبدیل آمار بازدیدکننده به خریدار واقعی خواهد شد. Conversion می تواند هر چیزی که به آن نیاز دارید که در وب سایت تان وجود داشته باشد را انجام دهد. یک کامنت در وبلاگ، داونلود از وب سایت تان، پیگیری در تویتر و یا خرید محصولات…

بسیار مهم است که بدانید conversion rates وب سایت شما چگونه است، بنابراین می تواند برای دستیابی به اهداف وب سایت شما به شما کمک کند.

– موتورهای جستجو احمق هستند

در طول روند انجام سئو، بسیار مهم است که به خاطر داشته باشید که موتورهای جستجو، همانطور که پیشرفته و هوشمند هستند. به همان اندازه احمق نیز هستند.

موتورهای جستجو مقاصد را نمی توانند بیان کنند. بنابراین اگر قصد به منظور تعیین ارتباط یک صفحه و یا یک کلمه کلیدی را داشته باشد. موتورهای جستجو از آن بی اطلاع خواهد بود.

بالا بردن ترافیک ارگانیک

از دیگر مزایای سئو افزایش ترافیک ارگانیک می باشد. زمانی که شما به پشتوانه یک سئو خوب و کامل در رتبه های برتر گوگل قرار می گیرید، احتمال این که کاربران بر روی سایت شما کلیک نمایند و مطالب، محصولات و خدماتتان را مشاهده میکنند؛ بسیار زیاد می باشد همین کلیک کردن و وارد سایت شدن نقش قابل توجهی در افزایش ترافیک ارگانیک طراحی سایت در کرج شما دارد.
از یاد نبرید که هر چه مطالب جذاب تر و سئو سایت شما کامل تر باشد، ترافیک جذب شده به سایت شما افزایش می یابد. در این شرایط دیگر لازم نیست هزینه های بسیاری صرف تبلیغ . سئو یک تنه برای طراحی سایت در کرج شما تبلیغ می کند، برایتان مشتری دست و پا می کند و میزان فروشتان را افزایش می دهد!

بخشی از روند سئو

خارج از راه و روش وب سایت شما است. پس سعی نکنید که آن را حدس بزنید. به خاطر داشته باشید که بازدیدکنندگان هم می توانند کمی احمق باشند. صاحبان کسب و کار همیشه در این مورد شکایت دارند.

که باید پاسخگوی تماس هایی باشند. که اطلاعات آن به صورت واضح در وب سایت اشاره شده است. البته بازدیدکنندگان واقعاً احمق نیستند. فقط برای مسائلی که آسان نیست، از خود خیلی صبر و حوصله نشان نمی دهند.

هرچقدر حرکت در وب سایت شما سخت تر باشد و یا پیدا کردن اطلاعات و یا انجام پروسهء یک خرید سخت باشد. بازدیدکنندگان بیشتری راحت تر وب سایت شما را ترک می کنند. آنها به وب سایت دیگری می روند که همه چیز در آن آسان باشد.

همچنین همانطور که از طریق این فرایند سئو به دنبال آسان سازی و قابل درک بودن وب سایت شما هستیم. روند حرکت برای موتورهای جستجو و بازدیدکنندگان نیز آسان خواهد شد.

در حالی که بسیاری از این اطلاعات “ابتدایی” هستند. اما هنوز این موارد ابتدایی برای موتورهای جستجو بسیار مهم و حیاتی می باشد.

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 3 میانگین: 5]