۳۰ نکته ی افزایش ترافیک سایت از زبان ۳۰ بلاگر بزرگ

خانه / آموزشی / مبانی طراحی وب سایت / ۳۰ نکته ی افزایش ترافیک سایت از زبان ۳۰ بلاگر بزرگ

۳۰ نکته ی افزایش ترافیک سایت از زبان ۳۰ بلاگر بزرگ

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در مبانی طراحی وب سایت

نکته افزایش ترافیک سایت

نکته افزایش ترافیک سایت ، برای افزایش ترافیک سایت خود اگر به این 30 نکته توجه کنید حتما ترافیک بالایی را در طراحی سایت خواهید دید. این نکات از 30 بلاگر بزرگ دنیا جهت اقزایش ترافیک سایت جمع آوری شده است.

۱) Sridhar Katakam: وبلاگ ها را دنبال کنید و در آنها نظرات مفید بگذارید. یک راه خوب برای در ارتباط بودن با بازدید کننده ها نصب یک ابزارک MyBlogLog است.

۲) Ian Delaney: هیچ چیز باعث ترافیک زیاد در دراز مدت نمی شود به جز ارزشمند بودن. مطالبی که طرز کار چیز های مختلف را شرح می دهند یا به درد بخور هستند. همیشه در جا های مختلف از جمله Del.icio.us لینک می شوند که در طولانی مدت از صفحه ی اول Digg هم بهتر است.

۳) Scott Townsend: موتور های جستجو را از بروز شدن وبلاگتان با پینگ کردن مطلع سازید. این کار باعث به حداکثر رسیدن دریافت بازدید کننده از سوی این منابع می شود. (لیست سرویس های پینگ کننده را در اینجا ببینید)

۴) Kyle: بر روی زمینه ی فعالیت خود بیشتر متمرکز شوید و از اخبار جدید آن حوزه مطلع باشید. پست هایتان را طوری طراحی کنید که هم برای افراد مبتدی و هم برای حرفه ای ها قابل استفاده باشد. من بار ها دیده ام که پست های ساده تر رتبه ی بهتری در موتور های جستجو می آورند. و زیاد هم غیر منطقی نیست. افراد دنبال مطلبی هستند که راحت تر و زود تر مشکلشان را حل کند.

مطالب طراحی وبسایت و نکته افزایش ترافیک سایت

۵) Grant Gerver: گه گداری مطالبی مخالف افکار و باور های عمومی بنویسید ، من گاهی مطالبی در رابطه با عده ی خاصی در سیاست می نویسم.

۶) Daniel: از یک افزونه ی مترجم استفاده کنید تا کسانی که با زبان شما آشنایی ندارند هم بتوانند از مطالب استفاده کنند. این طوری گستره ی بازدید کنندگان خود را به شدت گسترش می دهید. من برای این کار از یک افزونه ی پولی استفاده کرده ام ولی نسخه های رایگان خیلی خوب هم موجود است.

۷) Rory: مطالبتان را در جشنواره های وبلاگی مرتبط ثبت کنید.

۸) Ramen Junkie: خبر نامه ها! من همیشه وقتی مطلبی برای خبرنامه ها می نویسم نتیجه ی خوبی می گیرم.

۹) Eric Atkins: ظاهر جدید برای سایت تان طراحی کنید. این کار باعث جذابیت برای خواننده های دائم شما خواهد شد. همچنین می توانید پوسته ای را که می سازید در اختیار دیگران قرار دهید. به این صورت مقدار زیادی ترافیک و لینک از طراحی سایت در کرج هایی که از قالب شما استفاده می کنند دریافت می کنید.

۱۰) Megan Taylor: وبلاگتان را به جنب و جوش بیاندازید. پست ها را به حال خود رها کنید. از بازدیدکنندگان سوال بپرسید و بحث راه بیاندازید.

طراحی وبلاگ

۱۱)Guido: در وبلاگ ها نظر بدهید ، پست های بدرد بخور بنویسید و دوست های خوب پیدا کنید.

۱۲) Brian Auer: باید فعال باشید تا بتوانید ترافیک بدست بیاورید. من در وبلاگ های مرتبط با خودم نظر می دهم. و لینک سایتم را در آخر امضا هایم اضافه می کنم. از هر فرصت برای معرفی کردن سایت و وبلاگ خود استفاده کنید. بلافاصله تاثیر آن را خواهید دید.

۱۳) Shankar Ganesh: در سایت MyBlogLog فعالیت کنید و مطمئن باشید بازدید کننده بدست میاورید. سعی کنید در انجمن های مرتبط با وبلاگتان هم عضو شوید.

۱۴) Andrew Timberlake: هر جا که می توانید آدرس وبلاگ خودتان را بگذارید. من در سربرگ های کاری ، کارت ویزیت ، بالای نامه ها ، انتهای ایمیل ها و حتی روی ماشینم آدرس سایتم را نوشته ام.

۱۵) Cory OBrien: وبلاگ های زیادی بخوانید و دنبالک بفرستید. مطمئن باشید که موتور های جستجو سایت شما را می شناسند و سعی کنید رتبه تان را افزایش دهید. مطالبتان را در سایت های آنلاین بوکمارکینگ اضافه کنید.

۱۶) Jester: در وبلاگ ها نظر بگذارید، زیاد طول نمی کشد تا حتی فقط موافقت یا مخالفتتان را با نویسنده اعلام کنید. با این روش همیشه بازدید کننده دریافت می کنید.

پینگ کردن

۱۷) George Manty: روزی ۳ ت ۵ پست منتشر کنید و سرویس های مختلف را با پینگ کردن مطلع کنید. می توانید از وردپرس هم برای پینگ کردن خوب استفاده کنید. نظر سنجی بگذارید و نظر بازدید کنندگان را بپرسید ، ابزار رایگان به آنها بدهید و در نهایت کاری کنید که آنها دوباره برگردند و به دوستانشان راجع به شما بگویند.

۱۸) Engtech: اجتماع! ، این فقط یک کلمه است اما در دنیای وبلاگ نویسی مهمترین چیز است. مهم ترین عامل موفقیت وبلاگ داشتن اجتماع بازدید کنندگان فعال است. داشتن اجتماع فعال در دور و بر وبلاگ باعث افزایش ترافیک می شود. اما چگونه شروع کنیم؟ با بهبود دادن رتبه خود در موتور های جستجو (SEO) ، فعالیت در سایت های اجتماعی ، نظر دادن در وبلاگ ها و…

۱۹) Crhis: سایت Squidoo برای دریافت بازدید کننده خیلی مفید است. می توانید در آن اجتماع های خوبی ایجاد کنید. و بهترین پست های مرتبط با موضوع کاری تان همچنین بهترین پست های خودتان را به صورت لیست اضافه کنید.

۲۰) Splork: من ترافیک زیادی از نوشتن مقاله ها و ارسال آنها به سایت EzineArticles کسب کرده ام. این مقالات همیشه در گوگل رتبه های خوبی در کلمه ی کلیدی مربوط به خود کسب می کنند. و به خاطر لینک طراحی سایت کرج اصلی من که در آخر مطالب درج شده همیشه بازدید کنندگان زیادی به وبلاگم آمده اند.

CSSMania و WebCreme

۲۱) Jen Gordon: من پس از ثبت کردن قالبم در سایت هایی مثل CSSMania و WebCreme با بازدید زیادی مواجه شدم. اگر می توانید یک استایل خوب درست کنید و وارد رقابت های طراحی شوید. تا هم بازدید کننده بدست بیاورید و هم یک اجتماع خوب در اطرافتان.

۲۲) Kat: من تازگی در تالار گفتمان هایی که با موضوع وبلاگ من ارتباط دارند. فعال شدم و افکارم رو با بقیه در اشتراک می گذارم و حتی یک اجتماع مخصوص موضوع مورد فعالیت خودم هم در آنها درست کرده ام. این روش برای من خیلی خیلی تاثیر داشته است.

۲۳) Inspirationbit: همه ی ما سرویس هایی مثل Digg و Del.icio.us و… را می شناسیم و می دانیم که ترافیک زیادی ایجاد می کنند. ولی من به تازگی مطالبم رو در سایت Blogg buzz.com ثبت می کنم. (سایتی شبیه Digg ولی مخصوص وبلاگ نویس ها) و ترافیک خوبی هم از آنها دریافت می کنم.

۲۴) Mark Alves: سعی کنید در سرویس هایی مثل Yahoo Answers و LinkedIn اعتبار خوبی کسب کنید. و کلمات کلیدی مرتبط با موضوع کاری تان را به خود اختصاص دهید. تاثیر آن را خیلی زود خواهید دید.

تالارهای گفتگو و نکته افزایش ترافیک سایت

۲۵) Tillerman: اولین کسی باشید که بهترین وبلاگ های حیطه ی کاری تان را معرفی می کنید. به این صورت آن مطلب تان در جستجوی عمومی رتبه ی خوبی کسب می کند و سایرین و حتی وبلاگ های جدید هم به شما لینک می دهند.

۲۶) Nick: فعالیت در تالار های گفتگو و کسب اعتبار در آنها به افزایش ترافیک طراحی سایت در کرج شما خیلی کمک می کند. همچنین حل کردن مشکلات دیگران و یا نوشتن نکات ریز به درد بخور بازدید کنندگان خوبی به شما می دهد.

۲۷) Brandon Wood: یک ترفند ساده! من برای گرفتن بازدید کننده های زیاد از نوشتن گروهی استفاده می کنم.

۲۸) Alan Thomas: بایگانی مطالبتان را فراموش نکنید. من چند وقت پیش تمام نقد هایی که انجام داده بودم. را در یک پست جمع آوری کردم و ترافیک و لینک خیلی زیادی دریافت کردم.

۲۹) KWiz: مباحث قابل بحث بنویسید ، به نظر من نوشتن در مورد مطالب داغ و قابل بحث صرفآ برای جذب بازدید کننده کار درست و قشنگی نیست ولی موثر است.

۳۰) Dennis Coughlin: بهترین وبلاگ های مرتبط با وبلاگ خود را پیدا کنید. و با نویسنده های آنها تماس بگیرید. آدرس وبلاگتان را بدهید و ارتباط برقرار کنید. این کار به شما کمک می کند تا آنها وبلاگ شما را پیدا کنند. بخوانند و احتمالآ آن را لینک کنند.

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 5 میانگین: 5]