گذاشتن لینک بر روی عکس در ورد پرس

خانه / آموزش وردپرس / گذاشتن لینک بر روی عکس در ورد پرس

گذاشتن لینک بر روی عکس در ورد پرس

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در آموزش وردپرس

گذاشتن لینک بر روی عکس

گذاشتن لینک بر روی عکس ، لینک داخلی یا Internal Links، هایپر لینکی است که از یک دامنه به همان دامین ارجاع داده میشود. به طور کل یک لینک داخلی، لینکی ست که به صفحه دیگری از همان طراحی سایت اشاره می شود.

همان طور که می دانید لینکهای داخلی بخش مهمی از استراتژی SEO صفحات طراحی سایت در کرج می باشند. استفاده از ایجاد لینکهای داخلی در وردپرس برای سایت های محتوا محور، داری اهمیت بیشتری می باشد.

منظور از لینک داخلی لینکی است که در طراحی سایت کرج وجود دارد. و به صفحه دیگری از سایت خودمان هدایت می شود. این نوع لینک ها بسیار ارزشمند هستند چرا که به کاربران این فرصت را می دهند که به راحتی در بین صفحات جا به جا شوند.

لینک های داخلی از جمله موارد مهم در سئو می باشند که از اهمیت ویژه ای برخوردارند.

لینک روی عکس

برای گذاشتن لینک روی عکس پس از اینکه عکس را در نوشته خود از طریق پرونده چند رسانه ای قرار دادید با کلیک کردن، عکس را انتخاب کنید و در قسمت نوار ابزار گزینه گذاشتن پیوند را کلیک کنید.

گذاشتن لینک روی عکس

سپس نواری باز میشود که در آنجا گزینه ای به نام تنظیمات پیوند وجود دارد که همان را انتخاب کرده و در قسمت نشانی، آدرس URL مورد نظر را قرار میدهید.

گذاشتن لینک روی عکساینجا محیطی است که نشانی و باز شدن پنجره و تنظیمات دیگر لینک انجام میشود.

wp3اگر بخواهید زمانی که کسی روی عکس در صفحه ی وب کلیک می کند در صفحه ای دیگر URL  انتخابی باز شود. (نه روی صفحه ی اصلی) گزینه ی بازکردن پیوند در زبانه تازه را تیک میزنید.

با ساخت لینک ها برای یک سایت می توان آنرا به عنوان سایتی مهم در نظر گوگل جلوه بدهید. گوگل با استفاده از لینک های داده شده به یک صفحه میزان اهمیت آن را در می یابد. و می توانید به بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو کمک کنید.

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 2 میانگین: 5]