چگونگی بررسی استراتژی رنکینگ وب سایت در موتورهای جستجو

خانه / آموزشی / چگونگی بررسی استراتژی رنکینگ وب سایت در موتورهای جستجو

چگونگی بررسی استراتژی رنکینگ وب سایت در موتورهای جستجو

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در آموزشی

رنکینگ وبسایت ها

رنکینگ وبسایت ها ، رتبه بندی یا رنکینگ طراحی سایت شما در موتورهای جستجو، جایگاه وب سایت شما در هر یک از موتورهای جستجوی خاص مانند گوگل، یاهو،MSN و… می باشد. از آنجایی که موتورهای جستجو طرفدار وب سایت هایی با رنکینگ بالا هستند. شما نیز نیاز به بررسی رتبه بندی وب سایت خود به صورت مداوم را دارید. تا راهی برای بهبود و ارتقای آن بیابید.

ابزارهای رایگان بسیار زیادی وجود دارد. که به شما اجازه انجام این کار را می دهد. رنکینگ صفحات وب سایت از 1 تا 10 می باشد. که 10 بالاترین ( تقریباً غیر ممکن برای رسیدن به آن ) رتبه وب سایت محسوب می شود. حتی گاهی رنکینگ 1 در گوگل رتبهء بالایی در نظر گرفته می شود.

به منظور بدست آوردن رتبهء بالا در موتورهای جستجو باید اقدام به استخدام یک شخص متخصص در امر تکنیک ها و اصول سئو ( بهینه سازی وب سایت) نمایید. این امر می تواند مقدار قابل توجهی از زمان و پول شما را به خود اختصاص دهد. و البته بستگی به این دارد که آیا این کار را خودتان انجام دهید. یا شخصی را برای انجام بهینه سازی وب سایت تان استخدام نمایید.

نرم افزارهای سئو

استفاده از نرم افزارهای سئو نیز روش مناسبی برای انجام این کار می باشد. و می توان آن را به عنوان یک راه حل در نظر گرفت. اگر تصمیم دارید که شخصاً به بررسی رتبه بندی وب سایت خود در موتورهای جستجو بپردازید. و اقدام به مراقبت از اصول سئوی وب سایت خود نمایید. باید عادت کنید که به صورت روزانه فعالیت هایی را انجام دهید. این فعالیت ها شامل ایجاد بک لینک برای وب سایت و استفاده از کلمات کلیدی مناسب می باشد.

لینک های ورودی به شدت در رنکینگ صفحات وب سایت شما تاثیر مثبت می گذارد. اگر شما می توانید لینک یک وب سایت با رتبه بندی بالا را برای وب سایت خود دریافت نمایید. حجم زیادی از رقبای خود را دور زده اید! با این حال بدست آوردن چنین بک لینک هایی اغلب به ندرت پیش آمده و یا به صبر و حوصله و زمان بیشتری نیاز دارد. برای انجام این کار چندین راه برای دریافت بک لینک های معتبر با رنکینگ بالا وجود دارد.

می توانید از مدیران دیگر وب سایت ها درخواست دریافت لینک نمایید. همچنین می توانید طراحی سایت در کرج خود را به دایرکتوری های آنلاین ارسال نمایید. می توانید برای افزایش ترافیک وب سایت و ارتقاء رنکینگ از بازاریابی مقاله استفاده کنید. همچنین می توانید از استراتژی نشانه گذاری اجتماعی استفاده نمایید. اما مهمتر از همهء این مفاهیم این است که اطلاعات موجود در وب سایت شما باید با ارزش باشد.

لینک برای وب سایت

این کار خیلی ساده تر از بدست آوردن بک لینک برای وب سایت می باشد. یعنی هنگامی که شما اطلاعاتی در وب سایت تان ارائه می کنید، مخاطبین و یا مدیران سایت های دیگر آن را با ارزش بدانند. آنالیز کلمات کلیدی و بهینه سازی آن در وب سایت نیز یکی دیگر از بخش ها و استراتژی های سئو می باشد. هرچند که اهمیت کمتری نسبت به لینک های دریافتی دارد.

بهترین روش برای استفاده و انتخاب مناسب ترین کلمه کلیدی، استفاده از ابزارهای رایگان آنالیز کلمات کلیدی می باشد. که توسط موتورهای جستجو به شما پیشنهاد می شود. این ابزار های رایگان آنالیز کلمات کلیدی دقیقاً به شما می گویند. که افراد در اینترنت با چه کلمه ای به دنبال اهداف و خواسته های خود هستند. کلماتی که با حرفهء شما مرتبط می باشد را بررسی کنید. و از آن کلمات کلیدی برای محتوای طراحی سایت در کرج خود استفاده نمایید. رنکینگ وبسایت ها

کلمات کلیدی دقیق تر

اگر تازه کار خود را شروع کردید. با کلمات کلیدی دقیق تر شروع کنید. ترجیحاً کلمات کلیدی عمومی تر و رقابتی تر در موتورهای جستجو را در محتوای وب سایت خود به کار نبرید. تخمین زده شده که 60٪ از جستجو های آنلاین با کلمات کلیدی 2 تا 3 واژه ای انجام شده است. پس سعی کنید از عبارات کلیدی مرتبط استفاده نمایید.

اطمینان حاصل فرمایید که عبارات کلیدی خود را در محل های مناسبی مانند عنوان مطالب، سرفصل ها و عناوین فرعی و… استفاده نموده اید. به هر صورتی که شما بهینه سازی وب سایت خود را مدیریت نموده اید. چه شخصاً و یا با کمک گرفتن از مشاورین قوانین سئو و یا شرکت های طراحی سایت در کرج و یا از طریق نرم افزار ها اقدام به بررسی رنکینگ وب سایت خود در موتورهای جستجو نموده اید. رشد صعودی رنکینگ طراحی سایت کرج خود را شاهد خواهید بود. ارمغان بهینه سازی وب سایت تان هم افزایش ترافیک وب سایت شما می باشد.

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 2 میانگین: 5]