چگونه می توان در سطح اینترنت موفق بود؟

خانه / آموزشی / مبانی طراحی وب سایت / چگونه می توان در سطح اینترنت موفق بود؟

چگونه می توان در سطح اینترنت موفق بود؟

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در مبانی طراحی وب سایت

اینترنت موفق

اینترنت موفق

اینترنت موفق ، هر کسی در اینترنت به دنبال بهترین روشی است که از طریق آن هر چه سریعتر به پول برسد. افرادی که بهترین روشها را از دید خود ارائه می کنند مایل هستند که شما روش آنها را باور کنید.

حتی می توان روزی 20 ساعت روی طراحی سایت خود کار کرده و هیچ کار مفیدی برای شغل و تجارت خود انجام نداد. باید بر فعالیتهای خود متمرکز شوید یا بتوانید کاری سازنده انجام دهید.

هر کسی در اینترنت به دنبال بهترین روشی است که از طریق آن هر چه سریعتر به پول برسد. افرادی که بهترین روشها را از دید خود ارائه می کنند مایل هستند که شما روش آنها را باور کنید.

اما واقعاً چه روشی « بهترین روش » است؟ خوب اگر به گفته های آنها گوش فرا دهید. واضح است که می گوئید فقط روش آنها بهترین روش است.

« 5 دلار خود را در عرض 30 روز بدون تلاش به 50 میلیون دلار تبدیل کنید» آیا بیل گیتس نیز در همان دوران 30 روزه فعالیت اولیه خود چنین ثروتی بدست آورد. شک دارم که او بگوید حتی امروز بدون هیچ کوششی به جایی رسیده باشد.

آیا می خواهید به حرف این افراد دغل گوش کنید یا واقعاً می خواهید از طریق اینترنت درآمد کسب کنید؟ توقع بی جا در مورد سریع ثروتمند شدن از طریق اینترنت مثل این است که در گوشه ای بنشینیم و منتظر باشیم.

وبسایت و اینترنت

که شماره قرعه کشی لاتاری را اعلام کنند و ما برنده شویم. اعتقاد دارم که ما با هوشتر از این حرفها هستیم. ما اعتقاد داریم که تنها راه موفقیت در هر چیز نیازمند تلاش و کار فراوان، انگیزه، پشت کار و کمی شانس است.

حالا اجازه دهید هر کدام از این نکات را توضیح دهم.

ـ تلاش فراوان ـ مسلماً قصد ندارید کامپیوترتان را روشن کنید. دوراز کامپیوتر قدم بزنید و دست آخر هم انتظار داشته باشید کارتان به سرانجامی موفقیت آمیز بینجامد.

باید روی کامپیوترتان کار کنید. هر چه کارهای سازنده تر و مفید تری در طراحی سایت در کرج خود و فعالیتهای تجاری خود انجام دهید، پاداش بزرگتری نیز نصیب شما می شود.

توجه داشته باشید که گفتم « کارهای سازنده »

حتی می توان روزی 20 ساعت روی وب سایت خود کار کرده و هیچ کار مفیدی برای شغل و تجارت خود انجام نداد. باید بر فعالیتهای خود متمرکز شوید یا بتوانید کاری سازنده انجام دهید.

حال به روش دیگر: اگر روزی 20 ساعت وقت صرف کنید تا میزان محبوبیت طراحی سایت کرج خود را بالا برده، طرحهای آن را تصیح کنید. بر روی آن تبلیغ کرده و تجربه کسب کنید که چه چیزی موثر واقع شده و چه چیزی کارآیی ندارد، به نتایج خارق العاده ای دست خواهید یافت.

بسیاری از وب سایت ها بطور باورنکردنی شکست می خورند. نه بدین دلیل که صاحبان آن به اندازه کافی کار نکرده اند. بلکه بیشتر به این سبب که هوشمندانه کار نکرده اند.

انگیزه

چگونه می توانید همیشه با انگیزه باقی بمانید و روزها و ماهها چسبیده به مانیتور بدون خستگی کار کنید؟

آیاد دلیل خستگی ناپذیری شما این است که فکر می کنید بالاخره روزی فعالیت تجاری شما به نتایج موفقیت آمیزی خواهد رسید. ؟

آیا واقعاً کاری که از آن تصاویر متنفرید می توانند برای شما عمری داشته باشد؟

باور کنید اگر از چیزی متنفر باشید نه تنها به نتیجه ای نمی رسید. بلکه هر روز ناراحت تر و کسل تر خواهید شد.

بنابراین چطور می توان با انگیزه باقی ماند؟ فکر می کنم مهمترین و بهترین انگیزه برای شما این است که موضوع مورد علاقه خود را انتخاب کنید. اگر در زمینه ای کار می کنید که از آن لذت می برید. نتایج ناامید کننده کمتر به سراغ شما آمده و تاثیر کمتری روی شما خواهند داشت. اگر تلاش خود را در زمینه ای به کار گیرید که هیچ علاقه ای به آن ندارید … حتی پیش از آنکه شروع به کار نمایید، شکستتان حتمی خواهد بود.

مثال

یک لحظه به گفته های من فکر کنید؟ دوست دارید وقتتان را چگونه بگذرانید؟ موضوع مورد علاقه شما چیست؟

هنگامی که بر روی موضوع مورد علاقه خود کار می کنید انرژی می گیرید؟

آیا کسی که عاشق کارش است بعد ازظهر پنجشنبه مدام به ساعت نگاه می کند که چه زمانی کارش تمام می شود؟

یک تماشاچی و علاقمند به ورزش آرزو می کند که ای کاش فصل فوتبال کوتاهتر بود؟

اگر شغل خود را حول موضوعی که به آن علاقه دارید، توسعه می دهید. اگر از صرف وقت برای آن لذت می برید. نمی توانید بیش از این صبر کنید که به خانه رفته و کامپیوتر خود را برای کار بر روی موضوع خود روشن کنید…

در این صورت انگیزه دیگر برای شما معنی خاصی نمی تواند داشته باشد، زیرا خود معدن انگیزه هستید.

پشتکار اینترنت موفق

باید سخت به کارتان بچسبید. رهایش نکنید. امید خود را از دست ندهید.

شاید اوقات بدی نیز به سراغتان بیاید، اما باید به کارتان ادامه دهید. ممکن است آنقدر که انتظار داشتید در یک ماه در آمد کسب نکنید. شاید به اندازه رقیب خود مشترک یا بازدید کننده کسب نکنید.

این عوامل بازدارنده و ناراحت کننده حقیقت زندگی هستند. آنها را بپذیرید و به گونه ای مناسب کنار بیاید. از اشتباهات خود درس بگیرید و کار خود را ادامه دهید.

اگر در خلال زمانهای ناخوشایند روش درستی را به کار گیرید، آنوقت اوقات خوشایند بسیار شیرین تر خواهند بود.

شانس اینترنت موفق

البته به هر حال کمی هم شانس در کارها دخیل است. اما اگر خطی مش های بالا را پیگری کنید. آنوقت می توانید شانس خوب را خودتان بسازید.

شانس خوب وقتی به شما لبخند می زند که زمان درست را درک کرده باشید. وقتی به سراغ شما می آید که در لحظه های بحرانی تصمیمات عاقلانه ای بگیرید. شانس یعنی ارزان بخرید و گران بفروشید. شانس یعنی اگر اشتباهی کردید قبل از اینکه آن اشتباه همه چیز را در هم بریزد. سعی در اصلاح آن داشته باشید.

هر قدر که درباره موضوع مورد نظر خود اطلاعات بیشتری داشته باشید. هر چه زمان بیشتری برای آموزش خود در آن زمینه صرف کنید. چه بیشتر کار کنید تا در زمینه کاری خود تخصص بیشتری کسب کنید ، به همان نسبت شانسی بیشتری خواهید داشت.

اگر از تمام چم و خم صنعت و کار خود خبر داشته باشید. در زمان مناسب در مکان صحیحی خواهید بود. دیگر اطلاع دارید که چه زمانی باید خرید و چه زمانی باید فروخت. می دانید که چه تصمیمی و در چه زمانی باید گرفته شود.

آیا می خواهید اشتباه خود را تصیح کنید؟ کاری که لازم است انجام دهید این است که نظرات و عقاید را بررسی کرده و آنهایی را که کارآیی ندارند دور بریزید.

کنار ننشسته و همه چیز را به سرنوشت نسپارید… شانس و سعادت خود را خودتان بسازید؟

بنابراین هر وقت از من می پرسند که چطور می توان در اینترنت موفق بود به آنها می گویم که سخت کار کنند. موضوعی را انتخاب کنند که به آن علاقه مند هستند، هر چیزی را که به آن موضوع مربوط است فرا بگیرید. به وقت ناراحتی و شکست مقاوم باشند و سخت به کارشان مشغول شوند.

برای داشتن یک سایت معتبر در دنیای اینترنت، می‌توانید از روش‌های زیر استفاده کنید:

طراحی وب‌سایت با کیفیت: طراحی سایت با کیفیت و مناسب با محتوا و خدمات شما، یکی از مهم‌ترین عواملی است که باعث می‌شود کاربران به طراحی سایت در کرج شما اعتماد کنند و از خدمات شما استفاده کنند.

استفاده از SSL: استفاده از گواهینامه SSL می‌تواند به شما کمک کند تا اعتماد کاربران را به سایت خود بالا ببرید. SSL به شما کمک می‌کند تا ارتباطات بین کاربران و سایت شما به صورت رمزگذاری شده انجام شود.

ارائه اطلاعات تماس: ارائه اطلاعات تماس مانند شماره تلفن، آدرس و ایمیل در سایت شما، به کاربران اعتماد بیشتری به شما می‌دهد و آن‌ها را به ارتباط با شما تشویق می‌کند.

استفاده از نظرات و بررسی‌ها: اضافه کردن نظرات و بررسی‌های کاربران به سایت شما، به کاربران اعتماد بیشتری به خدمات شما می‌دهد.

به‌روزرسانی محتوا: به‌روزرسانی محتوای طراحی سایت در کرج شما، به کاربران نشان می‌دهد که شما به روز هستید و خدمات شما همیشه تازه و جذاب هستند.

استفاده از روش‌های بازاریابی اینترنتی: استفاده از روش‌های بازاریابی اینترنتی مانند تبلیغات پرداختی در گوگل، فیسبوک و اینستاگرام، به شما کمک می‌کند تا بیشتر دیده شوید و اعتبار بیشتری را به دست آورید.

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 8 میانگین: 5]