چگونه طراحی سایت قالب می تواند به صرفه جویی در زمان و پول شما کمک کند!

خانه / آموزشی / چگونه طراحی سایت قالب می تواند به صرفه جویی در زمان و پول شما کمک کند!

چگونه طراحی سایت قالب می تواند به صرفه جویی در زمان و پول شما کمک کند!

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در آموزشی

طراحی سایت قالب

طراحی سایت قالب در اصل مانند یک وب سایت کامل و معمول می باشد. طراحی سایت قالب با تمامی کارهای گرافیکی و برنامه نویسی انجام می شود. و به شما کمک خواهد کرد که وب سایت خود را در حد امکان با هزینه های کمتر و در زمان کوتاه تر طراحی و بارگزاری کرده و آنلاین باشید.

و طراحی سایت به صورت قالب در هر جای دنیا از 30 دلار تا 200 دلار و یا کمی بیشتر انجام می پذیرد. که طراحی سایت حرفه ای به احتمال زیاد تا 10 برابر این هزینه نیز انجام می پذیرد. شروع طراحی سایت با یک قالب خوب می تواند باعث افزایش سرعت فرآیند ساخت و طراحی سایت تا 10 برابر شود.

همگی شما (در صورتی که دارای مهارت و تخصص در طراحی وب سایت هستید). و یا طراح وب سایت شما، ملزم به تامین خواسته شما در انجام کارهای سفارشی در قالب وب سایت می باشند. با این حال دلایل قانع کننده ای برای شروع یک طراحی سایت با template به شرح زیر می باشد:

در ابتدا باید بگویم که حتماً می دانید که برنامه ریزی برای طراحی وب سایت کار سختی می باشد. و بیشتر از آن که سخت باشد. کار ضروری و حیاتی می باشد. آیا می دانید بیشترین هزینهء پروژه و انجام آن در اولین تصمیمات شما ایجاد می شود!

کارشناس بهره وری joseph romm (متخصص سرمایه داری طبیعی که انقلابی در صنعت آینده ایجاد نمود) گفته است:

” هر چند هزینه های طراحی و ساخت ممکن است تنها کسری از پروژه های چرخه زندگی ما باشد. هنگامی که تنها 1٪ از این هزینهء پروژه های آینده مربوط به طراحی می باشد. و ممکن است بیش از 70٪ از این هزینه های چرخه زندگی در حال انجام باشد “.

یک مثال قدیمی در بین مدیران شناخته شدهء ساخت و ساز وجود دارد. که هنگام طراحی یک ساختمان گاهی تمامی بدترین ها و گرانترین اشتباهات به اجرا در می آید. پس این تنها راه آن است و هدف همیشه کار کردن با حداقل هزینه ها می باشد. و قالب طراحی سایت برای دستیابی به این هدف بسیار مناسب می باشد. Template های خیلی خوب می تواند شما را به یک چالش اولیه در طراحی سایت در کرج دعوت نماید.

به خصوص دو امر مهم که شما را در طراحی وبسایت قالب با چالش مواجه می نماید. عبارتند از : چالش با طراحی های بصری (گرافیکی) به صورتی که مشتریان و بازدیدکنندگان وب سایت را قانع نماید. و دوم اینکه تنظیم و طراحی اطلاعات خاص و ساماندهی ماهرانه این اطلاعات در وب سایت به صورتی که مشتریان بلافاصله قادر به درک و استفاده از آن باشند.

ساماندهی اطلاعات

انتخاب یک قالب خوب در واقع باید دارای یک برنامه حساب شده برای ساماندهی اطلاعات و دسترسی راحت برای مشتریان و همچنین باید دارای طراحی گرافیکی قانع کننده ای داشته باشد. اگر مطمئن نیستید که چگونه می توان طرح گرافیکی و بصری و ساماندهی اطلاعات یک قالب وب سایت را بررسی نمود. باید با یک طراح وب سایت آگاه که دارای قابلیت و تجربه در این زمینه هست، مشورت نمایید.

در نهایت اگر شما به دنبال ساخت و طراحی یک وب سایت تجارت الکترونیک، علاوه بر مزایای فوق هستید. یک قالب خوب تجارت الکترونیک می تواند مشکلات فروش وب سایت شما را حل کند. حل مشکلاتی مانند اینکه چگونه مشتریان می توانند از محصولات شما آگاهی یابند و چگونه برای خرید اقدام نمایند.

مخفف کلمهء AIDA شرحی از چهار مرحله ای است. که به طور معمول و کلی به معنی تسهیل و تبدیل مشتری به خریدار می باشد. کلمهء اول به معنی اگاهی میباشد. درک اقدامات ممکن برای حل مشکلات و رفع نیاز مشتری. سپس اشتیاق افراد است که خودشان فعالیت های خود را انجام دهند. افراد به طور فعال نشان می دهند که در یک دورهء خاص اولویت شان در چیست. پس از آن علایق افراد مطرح است. و در نهایت فعالیت و عمل افراد که چه محصول و یا خدماتی را برای خرید انتخاب می نمایند.

مفهوم AIDA

مسلماً موضوع و مفهوم AIDA یک موضوع پیچیده و مهم در طراحی سایت کرج می باشد. شما می توانید برای بررسی و آزمایش بوسیلهء تکنولوژی های پارامتریک اختصاصی و یا برای بهینه سازی وب و عملکرد صفحات وب سایت از شرکت های متخصص در این زمینه کمک بگیرید.

AIDA مخفف عبارات Attention، Interest، Desire و Action می‌باشد. این مفهوم در حوزه بازاریابی و فروش به کار می‌رود. این مفهوم به ترتیبی که عبارت‌هایی که مخفف آن‌ها هستند، بیان شده‌اند، به مراحلی از فرایند بازاریابی و فروش اشاره دارند که به شرح زیر می‌باشد:

  • Attention (توجه): در این مرحله، هدف این است که توجه مشتری را جلب کنید. برای جلب توجه، باید از ابزارهایی مانند تبلیغات، بنرها، پوسترها و ویدئوها استفاده کنید.
  • Interest (علاقه): در این مرحله، باید علاقه مشتری را به محصول یا خدمات خود جلب کنید. برای جلب علاقه، باید ویژگی‌ها و مزایای محصول یا خدمات خود را به شیوه‌ای جذاب و قابل فهم به مشتریان ارائه دهید.
  • Desire (خواستاری): در این مرحله، باید خواستاری مشتری را به محصول یا خدمات خود تقویت کنید. برای این کار، باید از شواهد، تجربیات مشتریان قبلی و مزایای بیشتری که محصول یا خدمات خود ارائه می‌دهد، استفاده کنید.
  • Action (عمل): در این مرحله، باید مشتری را ترغیب به انجام عمل خرید و یا استفاده از خدمات خود کنید. برای این کار، باید ابزارهایی مانند تخفیف‌های ویژه، پیشنهادات خاص و یا ارائه خدمات پس از فروش قابل اعتماد را به مشتریان ارائه دهید.

در کل، مفهوم AIDA یک راهنمای کاربردی برای ایجاد یک فرایند بازاریابی و فروش موفق در طراحی سایت است که به کمک آن می‌توانید روند بازاریابی و فروش خود را بهبود بخشید.

در نهایت هدف از این بررسی ها چیست! هدف ما تنظیم طراحی وب سایت قالب، توسط مدل های شناخته شده برای افزایش فروش و تبدیل مشتری به خریدار می باشد. برای آگاهی بیشتر و استفاده از این مطالب در زمینهء طراحی سایت در کرج های متقاعد کننده، می توانید از مطالب نوشته شده توسط Andrew chak ، دیدن فرمایید. قبل از شروع و خرید هر نوع قالب وب سایتی، مطمئن شوید که با یک توسعه دهنده و طراح سایت مجرب مشورت نمایید.

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 2 میانگین: 5]