چگونه به تبلیغات اینترنتی جذابیت، رنگ و حس اضافه کنید.

خانه / آموزشی / چگونه به تبلیغات اینترنتی جذابیت، رنگ و حس اضافه کنید.

چگونه به تبلیغات اینترنتی جذابیت، رنگ و حس اضافه کنید.

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در آموزشی

تبلیغات اینترنتی جذاب

تبلیغات اینترنتی جذاب ، مارک تواین: با داشتن عوامل قدرتمند، به مقصود خود دست می یابید…. و به درستی همین طور است. شکست یا موفقیت فعالیتهای بازاریابی شما به نوع کلمات انتخابی برای معرفی تولیدات، خدمات و موقعیت خودتان در تبلیغات اینترنتی بستگی دارد.

شما در انتخاب کلمات مختارید. مشکل اصلی استفاده از کلمات پوچ و بی معنی است. مغز به یکباره از هرگونه فکر خلاق تهی می شود.

این زمانی است که مجموعه ی جملات تعیین شده برای ایجاد تغییرات اعجاب انگیز در تبلیغات، جادوی خود را از دست می دهند. منظور، مجموعه ای از عبارات از پیش نوشته شده است.

که با اضافه کردن به متن تبلیغات اینترنتی ، نیرویی خارق العاده و همین طور امکان انتخاب گزینه های مختلف را به طراحی سایت شما عرضه می کند.

این مجموعه در واقع سفری باورنکردنی از درون کلمات است که به تبلیغات اینترنتی شما جذابیت، رنگ و حس می بخشد. با عبارات حاوی نکات روز می توانید به تبلیغاتتان جان ببخشید.

حال، چگونه این عبارات و نکات روز را انتخاب می کنید؟

●گام نخست:

به درستی از مضمون تبلیغاتی که- در تلویزیون، روزنامه، ای میل یا مجله به نمایش گذاشته اید، آگاه باشید. کافی است تبلیغات اینترنتی طراحی سایت در کرج را به دقت مطالعه کنید.

●گام دوم:

این بخش شامل جملات درنظر گرفته شده ی شماست. کلماتی را که تأثیر عمیقی بر شما می گذارند، در جایی یادداشت کنید. دفترچه یا بخشی از کامپیوتر خود را به نوشتن این نکات روز اختصاص دهید. این ها جملاتی هستند که اخیراً یادداشت کرده ام:

چیزی را نپذیر مگر آنکه بهترین باشد. چرا که تو ارزشش را داری، و این هدیه ای از خودت به خودت است.

●گام بعدی:

ترکیب و اضافه کردن این جملات به تبلیغات است. برای درک بهتر این مرحله باید تبلیغی را که قبلا تهیه شده مورد بررسی قرار دهید. میزان تأثیر آن بر خواننده چقدر است؟

چقدر شور و حرارت در آن موج می زند؟ آیا این تبلیغ توجه شما را به خود جلب می کند؟ درصورت منفی بودن پاسخ، زمان استفاده از جملات سحرآمیز بازاریابی فرا رسیده است.

جمله های مناسب که خدمات یا تولیداتتان را هرچه بهتر معرفی می کند، در جای جای تبلیغات گنجانده، سپس آن را اصلاح کنید.
حال این جمله را که شخصی بدون آگاهی از جملات سحرآمیز بازاریابی نوشته، بخوانید:

کت قهوه ای جدید برای بانوان- سایز XL در حقیقت این جملات مرا جذب نکرد. بلکه تصویر مربوط به آن برایم تازگی داشت.

بله، واقعاً تولید فوق العاده ای است: حال ببینید که چگونه یک تبلیغ خشک و خالی با استفاده از جملات سحرآمیز بازاریابی تغییر می کند:

کلمات جادویی بازاریابی

با پوشیدن این کت چرمی قهوه ای شکلاتی، تمام قد و عالی، به هرآن چه که در اطراف شماست می تابید. برای دوست داران کیفیت خوب با پرداخت بخشی از قیمیت خرده فروشی راحتی و شیک پوشی را تجربه می کنید.

این کت بی نظیر زیبایی را به کمد لباس های زمستانی خود وارد می کنید. برای بانوان با سایز XL.

آیا تفاوت را حس می کنید؟ با استفاده از کلمات جادویی بازاریابی به راه های جدید تاثیر برخریداران دست پیدا کرده، به این طریق تولیدات خود را هرچه عمیق تر در قلب و روح آن ها جای می دهید و به ژرف ترین نقطه ی خواسته های آن ها می رسید.

چرا از همین حالا برای تبلیغات تان اقدام نمی کنید؟ کافی است این سه پیشنهاد را برای اضافه کردن گرمی، رنگ و حس به تبلیغات تان اضافه کنید. تغییرات حاصل را در تبلیغات و همین طور در درآمد حاصل از فروش محصولات بررسی کنید.

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 1 میانگین: 5]