پنج موردی که نباید یک بازاریاب خوب در بازار یابی اینترنتی آن را بیان کند !

خانه / آموزشی / پنج موردی که نباید یک بازاریاب خوب در بازار یابی اینترنتی آن را بیان کند !

پنج موردی که نباید یک بازاریاب خوب در بازار یابی اینترنتی آن را بیان کند !

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در آموزشی

بازار یابی اینترنتی

مدیران بازار یابی اینترنتی خوب که در کار خود خلاق و سخت کوش هستند. می توانند کسب و کار خود را در راه مثبت تحت تاثیر قرار دهند ، اما مدیرانی که عملکرد آنان ضعیف میباشد در راستای ضرر به کسب و کارشان پیش میروند.

پس چگونه شما میتوانید این موضوع را تشخیص دهید؟

در این مقاله با ۵ موردی آشنا می شوید که یک مدیر بازار یابی اینترنتی خوب آن را بیان نمیکند. اگر شما بدین گونه عمل می کنید. و برروی بهینه سازی موتورهای جستجو ، بازاریابی رسانه های اجتماعی و … تمرکز دارید. بدون شک در کسب و کار به موفقیت خوبی خواهید رسید. اگر برای شما اینچنین نیست باید مسیر و راه خود را تغییر دهید.

بهینه سازی و سئو در کرج موتورهای جستجو از اهمیت برخوردار نیست.
با استفاده از سئو میتوان یک طراحی سایت و طراحی سایت در کرج را به نزدیکترین جایگاه بالاترین نتایج در جستجوی موتورهای جستجو رسانید. آمارها نشان می دهد که ۷۵% کاربران به دیگر صفحات نتایج جستجو مراجعه نمی کنند. یک مدیر بازاریابی خوب هیچ گاه این موضوع را حذف نمی کند. و بیشترین سرمایه گذاری را در این حوزه انجام می دهد. که در نتیجه باعث افزایش ترافیک و مخاطبان شما می شود.

بازار یابی اینترنتی

بازار یابی اینترنتی

نیازی به استفاده از بازاریابی رسانه های اجتماعی نمی باشد.

تحقیقات اخیر نشان داده است که:

– ایجاد تجارت از طریق رسانه های اجتماعی بیشتر از استفاده از تلفن ، پست مستقیم و PPC می باشد.

– ۴۶% کاربران آنلاین برای خرید از حساب های رسانه های اجتماعی خود استفاده می کنند.

– شرکت هایی که هزاران مخاطب از طریق شبکه های اجتماعی دارند. ماهانه تعداد بازدیدکنندگان وبسایتشان افزایش چشم گیری خواهد داشت.

اینها مزایای رسانه های اجتماعی بودند.با این حال این مدیران هستند که برای استفاده از آن تصمیم بگیرند . رسانه های اجتماعی تنها بهترین راه برای افزایش مخاطبان و بازدیدکنندگان جدید می باشد.

من هیچ ایده ای ندارم.
یک مدیر بازاریابی خوب و حرفه ای هیچ گاه این جمله را بر زبان نمی آورد . یک مدیر باید تمام جوانب را بررسی کند و تمام اطلاعات مورد نیاز در راستای هدف را کسب کند .بهترین کار برای این موضوع پیگیری فروش شما می باشد:

بازدیدکنندگان > آگهی ها > آگهی های بازاریابی واجد شرایط > فرصت ها > پیشنهادات > مشتریان

اینکه بدانید آگهی های شما از کجا می آید به شما برای تصمیم گیریهای هوشمندانه و ایجاد تغییرات در صورت لزوم کمک میکند. و همچنین باعث یافتن فرصت های جدید و واجد شرایط میباشد که در نهایت منجر به خرید میشود.

من زمان برای ایجاد محتوای مناسب ندارم .
محتوا به عنوان عامل بسیار مهمی در بهینه سازی موتورهای جستجو در نظر گرفته می شود. پس از آن موتورهای جستجو شروع به تحلیل کلمات و محتوای شما میکنند تا در رابطه با موضوع وبسایت شما آگاهی پیدا کنند. اگر محتوا به تعداد مناسب در طراحی سایت در کرج موجود نباشد. چگونه می توانند کار خود را پیش ببرند و وبسایت شما را برای نتایج چه جستجو چه موضوعی نمایش دهند؟

کاربران آنلاین تمایل دارند که مطالب آموزنده و براحتی قابل خواندن و به اشتراک گذاشتن را مشاهده کنند. اگر وبسایت شما این چنین نباشد کاربران به سرعت وبسایت شما را ترک خواهند کرد. اما اگر بر خلاف آن باشد کاربران زمان بیشتری را در سایت شما سپری خواهند کرد. که یک پارامتر خوب در سئو محسوب میشود.

علاوه بر محتوا لحن و گفتار شما در ارتباط با مخاطب بسیار موثر است چرا که ۶۱% افراد ترجیح می دهند. که از وبسایت هایی که با آن احساس راحتی میکنند استفاده کنند.

مدیران بازار یابی اینترنتی همیشه اعتراف می کنند که حرفه آنان لذت بخش ترین و سرگرم کننده ترین کار می باشد و همیشه آنان را به چالش می کشد. دلیل آن اینست که بازاریابی همیشه در حال تغییر است. در نتیجه نمیتوان گفت که در یک صنعت تمام نکات بازاریابی را میدانیم .

این واقعیت وجود دارد که در قرن ۲۱ ، افراد بسیار هوشمندانه در کسب اطلاعات ، جستجو و خرید عمل می کنند. پس هرگز قادر به درک کامل راز و رموز بازاریابی نخوایم بود. همیشه تکنیک های بازاریابی جدید برای یادگیری وجود دارد.

مزایای بازاریابی اینترنتی

  • بررسی و اندازه‌گیری تاثیر کانال‌های مختلف

از مزایای اصلی بازاربی اینترنتی مورد بررسی قرار دادن کانال های متفاوت بازاریابی می باشد شما قادر هستید مسیر حرکت بازدیدکنندگان در طراحی سایت خود را دنبال نمایید و  راه‌هایی مختلفی را که کاربران برای رسیدن به وب‌سایت یا لندینگ شما طی می‌کنند، زیرنظر قرار دهید. .

  • بررسی رفتار مشتری

شمادمیتوانید مشتریانی که پتانسیل بالاتری برای خید دارند و با بررسی رفتار مشتری و ویژگی‌هایی از قبیل سن، جنسیت، موقعیت جغرافیایی و …، پیدا کنید، محصولات مرتبط با سلیقه‌ی آن‌ها را در اختیارشان قرار دهید و پیشنهادهای جذابی به آن‌ها ارائه کنید. این ویژگی این فرصت را به شما می‌دهد، لحظه به لحظه نیازهای مشتریان خود را دنبال نمایید و محصولات متناسب به آن‌ها نشان دهید. فرض بر این داشته باشید فردی از شما تلفن همراه خریداری می‌کند.

  • دسترسی سریع و راحت

گسترش فضا در طراحی سایت کرج و استفاده از بازاریابی آنلاین باعث می‌شود کاربران قادر باشند به راحتی یک کلیک، با محصول شما آشنا گردند و بعد از طی فانل فروش محصول موردنظر را خریداری نمایند.

  • هدف‌گیری دقیق‌تر مشتری

در بازاریابی اینترنتی شما قادر هستید مشتریان خود را دسته‌بندی نمایید و پیشنهادهای مختص هر دسته را در اختیارشان قرار دهید. دسته‌بندی‌هایی از منظر جغرافیایی، سن، تحصیلات، علاقه‌مندی، جنسیت و … ایجاد کنید. یک یا چند دسته‌بندی موردنظر خود را انتخاب کنید؛ سپس تمرکز خود را روی آن‌ها بگذارید، آن‌ها وارد فانل فروش کنید تا بهترین نتیجه را از فرایند بازاریابی خود کسب کنید.

  • ارزیابی دقیق تبلیغات

در بازاریابی آنلاین، می‌توان تعداد بازدیدها، نرخ تبدیل و هزینه‌های تبلیغات را با دقت بیشتری ردیابی و اندازه‌گیری کرد.

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 3 میانگین: 5]