پاسخگویی – فاکتور کلیدی سوم در بازاریابی اینترنتی موفق

خانه / آموزشی / پاسخگویی – فاکتور کلیدی سوم در بازاریابی اینترنتی موفق

پاسخگویی – فاکتور کلیدی سوم در بازاریابی اینترنتی موفق

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در آموزشی

بازاریابی اینترنتی موفق  و راه کارهای مهم در بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی موفق ، امروزه ساخت سایت و وبلاگ ها هر دو در دنیای وب شایع می باشد. اغلب تشخیص آنها از دیگری از نظر ظاهر و به همین ترتیب نحوهء عملکرد مشکل می باشد.

به همین دلیل جای تعجب نیست که اکثر افراد تفاوت میان یک وبلاگ و یک طراحی سایت را نمی دانند. با این حال هر کدام مشخصات مخصوص به خود و عملکرد ویژه خود را دارند. اما واقعاً چه چیزی باعث تمایز وبلاگ از وب سایت می باشد؟!

 • بازاریابی اینترنتی

  بازاریابی اینترنتی

  ساختارساختار وب سایت ها نسیتاً پیچیده تر از وبلاگ بوده و احتمالاً مهارت های تکنیکی بیشتری برای ساخت سایت نیاز می باشد. وب سایت ها همچنین انعطاف پذیری بیشتری داشته و به شما اجازه می دهد.
  تا به راحتی نوع صفحات و ظاهر آنها را تغییر دهید. اگر چه ساخت وبلاگ ها نسبت به ساخت سایت آسانتر می باشد. اما طرح های وبلاگ محدود به قالب های موجود می باشد، مگر اینکه اقدام به استخدام فردی برای ایجاد تغییر در آن نمایید.

  ساخت سایت نیاز به مهارت و دانش فنی بیشتری مانند HTML ,AJAX ,PHP ,JAVA و دیگر تکنولوژی های این رشته دارد. اما خبر خوب این است که شرکت های خدمات میزبانی وب زیادی وجود دارند. که اقدام به ارائه طراحی سایت در کرج های قالب حرفه ای مانند Yolo ,Homestead ,web.com می نمایند.

رسمیتوب سایت

 • رسمیتوب سایت ها نسبت به وبلاگ ها بسیار رسمی تر هستند. معمولاً وب سایت ها در طراحی سایت در کرج برای اهداف تجاری و بازاریابی اینترنتی محصولات و یا خدمات ایجاد می شوند. در اینجا مخاطبان هدفمند، مشتریان بالقوه و یا خریداران هدف اصلی هستند. اما در وبلاگ این امر بسیار شخصی می باشد. در عین حال در سالهای اخیر وبلاگ نویسان درک کرده اند. که با وبلاگ خود هم می توانند کسب درآمد کرده. و در کنار ارائه مطالب احساسات، نظرات و تمایلات می توانند خدمات و محصولات خود را نیز به فروش برسانند. در وبلاگ نویسی، شخصیت، تمایلات، دوست داشتن ها و نداشتن ها اغلب به کرات نمایش داده می شود. اکثر وبلاگ ها حول محور یک تم خاص چرخیده و یا یک موضوع که به صورت فردی انتخاب می شود. همچنین در این موارد بسیار قابل انعطاف و تغییر می باشد. در مقابل وب سایت ها به طور کلی بر روی یک موضوع تمرکز می کنند. که مربوط به عنوان و بیشتر در مورد کسب و کار اینترنتی می باشد.
 • امکاناتاز نظر مشخصات فنی، وبلاگ ها فقط زیر شاخهء وب سایت می باشند و شامل بسیاری از ویژگی های اساسی یکسان هستند. با این حال یک وبلاگ این مشخصات را به طور کلی به صورت یکپارچه در هر صفحه دارد. به این معنی که هنگامی که شما تغییری در یک صفحه ایجاد می کنید. در تمامی صفحات آن تغییرات نمایش داده می شود.

پشتیبانی و نگهداری وبلاگ

 • پشتیبانی و نگهداری وبلاگ ها احتمالاً حفظ و نگهداری فنی راحت تری دارند. یکی از دلایل اصلی آن وجود قالب های یکنواخت می باشد. هنگامی که یک تغییر در یک آیتم ایجاد کنید. تمامی آیتمها در وبلاگ به روزرسانی می شود. برای بسیاری از طراحی سایت کرج ها ممکن است به ایجاد تغییرات زیادی به منظور به روزرسانی و یا تغییر در ظاهر وب سایت نیاز باشد. وب سایت ها در این مورد بیشتر تغییر پذیر هستند. به طور کلی وب سایت ها برای کسب و کار اینترنتی به قصد فروش و جذب مشتریان جدید می باشد. در حالی که وبلاگ برای شخص بوده و به قصد اشتراگ گذاری افکار، نظرات و ایده ها به دیگران و نیز متقابلاً دریافت نظرات خوانندگان از طریق انتقادات و پیشنهادات (کامنت ها و feedback) می باشد.شما با هر دوی این ها (وبلاگ و وب سایت) می توانید پول ساز باشید. اما وبلاگ می تواند موجب افزایش محبوبیت بیشتر و مقدمه ای برای ایجاد درآمد باشد. وب سایت ها و وبلاگ ها نیز می توانند قابل تبدیل باشند. ممکن است شما اقدام به طراحی سایت در کرج نموده که شامل یک وبلاگ برای مطالب جدید و به روزرسانی اطلاعات هم باشد. یک وب سایت باعث ترویج فضای کسب و کار حرفه ای و بازاریابی اینترنتی شده. که موجب ایجاد اعتماد در مخاطبین بالقوه شده و چشم انداز یک شرکت و یا یک کسب و کار اینترنتی قابل اعتماد و مناسب را ایجاد می نماید. بازاریابی اینترنتی موفق
لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 4 میانگین: 5]