نکات کلیدی تبلیغات گوگل ، بخش اول

خانه / آموزشی / نکات کلیدی تبلیغات گوگل ، بخش اول

نکات کلیدی تبلیغات گوگل ، بخش اول

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در آموزشی, بهینه سازی سایت

نکات کلیدی تبلیغات گوگل

نکات کلیدی تبلیغات گوگل ، به بخش اول از نکات کلیدی از تبلیغات گوگل و تبلیغات طراحی سایت توجه فرمایید.

یکی از بهترین ابزارهای تبلیغات در اینترنت، تبلیغات گوگلی می باشد. البته در صورتی که چگونگی پیاده سازی تبلیغات برای رسیدن به حداکثر پتانسیل خود را بدانید. پس دقیقاً شما باید چه کاری انجام دهید تا مطمئن شوید که بهترین نتیجهء ممکنه از تبلیغات گوگلی را بدست خواهید آورد؟

ما نکات زیر را جمع آوری کرده ایم تا کمکی برای دریافت کلیک و conversion rate وب سایت شما باشد.

تبلیغات گوگل

تبلیغات گوگل

1- تجربیات کاربران را به خاطر داشته باشید

– همانطور که طراحی سایت در کرج و صفحهء اصلی خود را طراحی و یا دوباره طراحی میکنید. تجربهء کاربران خود را به بالاترین اولویت تبدیل نمایید.

– اطلاعات مهم و تصاویر را در بالای صفحه و سمت چپ قرار دهید. زیرا به طور طبیعی چشمها اول به این جهت نگاه می کنند.

– کمک کنید که افراد با سه و یا کمتر از سه کلیک مطالب مورد نیاز خود را پیدا کنند.

– Pop-up و pop under ها را از صفحهء خود حذف نمایید.

– یک روند ساده برای تکمیل پروسهء خرید کاربران ایجاد نمایید.

2- آمار حساب عضویت خود را داشته و بررسی نمایید.

رتبه بندی شما(CTR)، حداقل آن و وضعیت کلمات کلیدی، شاخص های مناسبی برای تشخیص چگونگی عملگرد تبلیغات شما می باشد. آمار عضویت کاربری شما به کمپین گزارش می شود. این گزارشات شامل گروه تبلیغات، کلمات کلیدی و سطح وب سایت شما می باشد. همچنین تعداد کلیک ها، سطح رتبه بندیوب سایت،‌ میانگینCPM هزینه ها، برداشتها، میانگین موقعیت طراحی سایت کرج در لیست، Conversion rate و هزینه های آن نیز گزارش می شود. مهم ترین آمار شما نیز هزینه های conversion rate می باشد.

3- از پیگیری مصرانه (سختگیرانهء) کلمات کلیدی “اصلی” اجتناب نمایید.

خصوصاً در گوگل، رقابت بالایی برای حجم بالای کلمات کلیدی وجود دارد. به این ترتیب قیمت رقابت برای چنین کلمات کلیدی بسیار بالا می باشد. در بسیاری از موارد شما باید حجم کلمات کلیدی خود را افزایش دهید. اما این کار برای شما سودی نخواهد داشت. زیرا که شما بیش از آنکه باعث ایجاد کلیک شوید هر کلیک را به مناقصه گذاشته اید.

4- باعث باعث ایجاد سود شوید نه فقط کلیک

برای من تبلیغات کلیکی سراسر باعث منفعت و سود بوده. درآمد خوبی دارد. اما اگر من از آن پول قابل توجهی نسبت به کاری که انجام می دهم به دست نیاورم، در این صورت ارزش مشکلاتش را نخواهد داشت. در جستجو برای رسیدن به افزایش حجم فروش شما راه طولانی برای هر فروش خواهید داشت که اصلاً هم سودآور نیست. به خاطر داشته باشید در این امر سود فروش مهم تر از میزان حجم فروش می باشد.

5- تهیه یادداشت روزانه از روند بهینه سازی وب سایت

برای این کار شما به ایجاد مستندات از آنچه انجام داده اید و دلایل انجام آن کار نیاز دارید. تنظیم تاریخ بررسی و مراجعه به ان نیز ضروری می باشد. با ایجاد تغییرات، شانس خود را در کسب وکار افزایش دهید.

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 6 میانگین: 5]