نکاتی برای جذب بیشتر بازدیدکننده ویدئویی

خانه / آموزشی / نکاتی برای جذب بیشتر بازدیدکننده ویدئویی

نکاتی برای جذب بیشتر بازدیدکننده ویدئویی

جذب بازدیدکننده سایت

جذب بازدیدکننده سایت ، امروزه تصاویر ویدئویی به ابزار غالب برای برقراری ارتباط با خوانندگان و عموم افراد تبدیل شده است. بعلاوه برای تولید، کار پر هزینه ای نمی باشد. اما مشکل از زمانی شروع می شود که شما آن را در طراحی سایت خود آپلود می کنید. در واقع فقط نمایش فیلم در صفحه اصلی وب تان کافی نبوده و باید در بکارگیری عناصر وابستهء دیگر نیز نقش داشته باشید.

این متن در مورد سئو ، بهینه سازی طراحی سایت در کرج و یا پیدا کردن وب سایت شما توسط افراد نیست. این مقاله به نکاتی در مورد چگونگی تشویق افراد به کلیک بر روی آیتم “پخش” لینک ویدئویی، هنگام ورود به صفحه وب شما اشاره می کند. راهنمای زیر از بهترین روشهای تجاری در طی چند سال اخیر تهیه شده است. به تکنیکهای زیر که در جهت بهبود طراحی سایت کرج شما نقش موثری دارد توجه بفرمایید:

1- دلیل قانع کننده برای بازدیدکنندگان در جهت تماشای ویدئو داشته باشید

در مورد عنوان باید خوب فکر کنید و بر روی منافع آن تمرکز نمایید. می توانید قالب ” چگونه می توان ” در عنوان مطلب استفاده نمایید. گاهی اوقات استفاده از کلماتی مانند “بسیار قوی” “جالب ترین” “بهترین” که البته بستگی به نوع ویدئوی آن، ممکن است مناسب باشد. اگر در ویدئوی شما شخصیت برجسته و شناخته شده ای وجود دارد، حتماً در عنوان مطلب از نام او استفاده نمایید.

2- ایجاد تغییر کوچکی در رنگهای اطراف محل ویدئو

تغییر رنگ در اطراف ویدئو یک ترفند بسیار ساده است و در واقع هیچ کس هم در مورد آزمایشی بودن و تآثیرات آن چیزی نمی داند. قرار دادن ویدئو به تنهایی در یک پس زمینه کاملاً سفید، میزان اهمیت آن را بیشتر خواهد کرد. محل قرار دادن ویدئو، میزان دیده شدن آن توسط بازدیدکنندگان را تا 20٪ افزایش می دهد.

3- در انتخاب گرافیک تصویر برای ویدئوی خود دقت لازم را بعمل آورید

هنگامی که افراد به مجموعهء ویدئوهای شما نگاه میکنند و بعد از یک نگاه اجمالی یه تمام ویدئوها، از میان تعداد زیادی از آنها بر روی جذاب ترین آن کلیک می کنند. اکثر بازاریابان ساده ترین راه را انتخاب کرده و از بازترین شات ویدئویی به عنوان گرافیک استفاده می نمایند. اگر این گرافیک به اندازه کافی قانع کننده نباشد، آنرا باعکسی که قسمتی از ویدئو و یا دیگر منابع مرتبط ویدئویی میباشد جایگزین میکنند.

4- استفاده از توضیحات برای هر ویدئو

بر روی تصویر گرافیکی ویدئوها یک شرح از آن قرار داده تا تاکیید بیشتری بر اهمیت آن داشته باشد. این پیغام دلیل مضاعفی برای تماشای فیلم توسط بازدیدکنندگان و دیدن محتوای آن خواهد بود. مطمئن باشید که انتخاب رنگ پس زمینه برای خواندن و راحتی دید، مکمل یکدیگر می باشند.

5- نمایش طول زمان ویدئو

اکثر افراد فکر می کنند طول مدت ویدئوها بین 3تا 5 دقیقه می باشد. در واقع معمولاً همینطور بوده اما وب ویدئو هایی با مدت زمان 10-9 دقیقه و یا بیشتر نیز وجود دارد. اکثر افراد تمایلی به باز کردن و تماشای ویدئوهای طولانی ندارند. بنابراین اگر ویدئوی شما کوتاه می باشد زمان آن را به نمایش بگذارید.

6- استفاده از ویدئو بار

در آخر، با قرار دادن ویدئو بار افراد احساس راحتی بیشتری کرده و به هیچ عنوان از ویدئو های بدون ویدئو بار استفاده نکنید. زیرا به کاربر اجازهء تنظیم صدا، پخش ویدئو، توقف، باز پخش و یا دیگر تنظیمات داده خواهد شد.

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 13 میانگین: 5]