مزایا و معایب گالری تصاویر در طراحی سایت

خانه / آموزشی / مزایا و معایب گالری تصاویر در طراحی سایت

مزایا و معایب گالری تصاویر در طراحی سایت

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در آموزشی

گالری تصاویر در سایت

گالری تصاویر در سایت ، شرکت من نیاز به گالری تصاویر در سایت محصولات درهنگام طراحی وب سایت خود دارد. برای این کار نیاز به بارگزاری تصاویر زیادی از محصولات و مرتب سازی آنها به شیوه ای موثر می باشد.

برای ایجاد گالری تصاویر در یک طراحی سایت تاثیر گذار، نیاز به front end است. که واقعاً باید پر زرق و برق و چشم نواز بوده تا بیشتر جلب توجه نماید. آیا این امکان با بودجه های معمولی هم وجود دارد؟ پاسخ به صورت خلاصه: مثبت می باشد!

گالری تصاویر یکی از ابزارهای مفید در طراحی سایت کرج است که به شما کمک می‌کند تصاویر خود را به صورت زیبا و منظم در سایت نمایش دهید. با استفاده از گالری تصاویر، شما می‌توانید تصاویر خود را به دسته‌بندی‌های مختلف تقسیم کرده و به صورت شیک و جذاب در سایت خود نمایش دهید.

برای طراحی گالری تصاویر، ابتدا باید تصاویر خود را به سایت اضافه کرده و در قالب یک پوشه ذخیره کنید. سپس با استفاده از ابزارهای مختلف طراحی وب سایت، می‌توانید گالری تصاویر خود را ایجاد کنید و آن را در سایت نمایش دهید. همچنین، برای بهبود تجربه کاربری، می‌توانید از ابزارهای مختلف استفاده کنید تا سایت شما با سرعت بیشتری بارگذاری شود.

وجود آلبوم تصاویر یکی از ویژگی های مفید برای هر نوع وب سایتی می باشد. این امر کمک به افشای احساس و نظر بازدیدکننده نسبت به محصولات و خدمات شرکت شما نموده و تسهیل کنندهء ابراز نظر در وب سایت خواهد بود.

عکس های حرفه ای از محصولات شرکت شما، مناظر و محیط اطراف شرکت و یا محل اقامت شما. همگی سزاوار توجه کافی در طراحی سایت در کرج است که همراه با گالری تصاویر میباشد.

● اخطار: گالری تصاویر حتماً مرتبط با موضوع وب سایت

تا زمانی که تصاویر مناسب و مرتبط در گالری عکس وب سایت شما باشد. گالری شما یک عنصر و ویژگی خاص در طراحی سایت در کرج شما خواهد بود. افراد در وب سایت شما دائم در حال تلاش برای تشکیل تصویری در ذهن خود دربارهء این موضوع هستند.

که نام تجاری شرکت شما از ارزش و اعتبار بالایی برخوردار است. و یا محصولات شرکت شما دارای کیفیت مطلوب می باشد! به عبارت دیگر، از ذخیره کردن عکسهای شخصی و یا عکس هایی که با گوشی خود گرفته اید. در آلبوم عکس وب سایت خود پرهیز نمایید.

به یاد داشته باشید کاربر وب سایت شما به چه امیدی در صفحهء نمایش عکسها و تصاویر آنلاین شما حضور دارد:

– آیا گالری تصاویر شما در راستای اهداف وب سایت شما طراحی شده است؟
– آیا تصاویر و عکس ها در گالری عکس وب سایت شما دارای کیفیت حرفه ای می باشد؟
– آیا برای عکس های خاصی که دارای پتانسل ویژه ای هستند، دکمهء ” خرید هم اکنون” طراحی نموده اید؟
– آیا تصاویر و عکس های موجود در گالری وب سایتهای شما به وضوح کلمات محتوای وب سایتهای شما هستند؟
– با یک طراحی خوب برای گالری، تا حد زیادی موفق به جلب علاقهء کاربران خواهید شد.
– این امر به کاربران کمک خواهد کرد که تصویری از محصولاتی داشته باشند که قبلاً دربارهء آن فقط توضیحاتی خوانده بودند.

● زمان شروع فرا رسیده؛

اقدام به ساخت گالری تصاویر نمایید حال که تصمیم گرفتید. با اضافه کردن گالری تصاویر به وب سایت خود، ارزش نظری و تئوریکالی آن را نیز افزایش دهید. باید بدانید که این کار به آرامی و زیبایی توسط تصاویر صورت خواهد گرفت.

بعد از انجام تعداد زیادی تحقیق و آزمایش در این مورد، در مورد استفادهء یک افزونه (plug-in) در wordpress به نام NextGen به عنوان یک اساس و پایه ای برای ساخت و طراحی گالری در وب سایت صحبت می کنیم.

آیا NextGen بیش از یک پوشش پایه برای رفع نیازهای طراحی گالری در طراحی سایت شما می باشد:

– سهولت مدیریت گالری ها و آلبوم های متعدد در آن وجود دارد؟
– آیا امکان ایجاد عنوان، شرح، برچسب تصاویر و غیره در آن وجود خواهد داشت؟
– قابلیت آپلود عکس ها از طریق مدیریت وب سایت و یا ftp وجود دارد؟
– به آسانی قابل درک است و یا صدها مورد باید کنترل شود؟
– و بهترین بخش آن… امکان توسعه پذیری در آن وجود دارد؟

NextGen به خودی خود بسیار قدرتمند است اما بخش front end خیلی قوی نیست. زیرا ما انتظارات بیشتری از آن داریم. در تنظیمات خاص این برنامه، دو گزینه مختلف وجود دارد که برای نحوهء دیدن تصاویر می توانید آنها را انتخاب نمایید. NextGen”” با جستجوی این کلمه در گوگل، خیلی سریع با لیست طولانی با قابلیت های گسترده مواجهه خواهید شد. اضافه کردن add-ons در فایرفاکس راه های بسیار زیاد و مختلفی برای نمایش تصاویر در بخش front-end وب سایت خود خواهید داشت. بعلاوه، plug-in برای نمایش گالریهای تصاویر و یا کاتالوگ در وب سایتهای شما در قسمت نوارهای جانبی نیز وجود دارد.حتی قابلیت اضافه کردن بخش جستجو مربوط به گالری تصاویر نیز وجود دارد.

گزینه های مختلفی برای کنترل NextGen در طراحی سایت کرج های همراه با گالری وجود دارد. انتقال و بارگزاری چندین تصاویر باهم، تاخیر زمانی در بارگزاری، چگونگی نمایش تصاویر و ویژگی های گالری برای کاربران متفرقه، فقط چند نمونه از گزینه های این برنامه می باشد.

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 2 میانگین: 5]