قیمت طراحی سایت در کرج

خانه / آموزشی / مبانی طراحی وب سایت / قیمت طراحی سایت در کرج

قیمت طراحی سایت در کرج

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در مبانی طراحی وب سایت

قیمت طراحی سایت در کرج چگونه است؟ هزینه طراحی سایت در کرج به چه چیز هایی بستگی دارد؟ قیمت طراحی سایت در کرج به چه صورت محاسبه می شود؟ طراحی سایت در کرج بصورت رایگان امکان پذیر است؟ طراحی سایت در کرج بصورت ارزان انجام میشود؟

شاید برای بسیاری از افراد که به دنبال شرکت طراحی سایت در کرج هستند این سوال برایشان پیش آمده باشد که هزینه طراحی سایت در کرج چقدر می شود؟ برای طراحی سایت در کرج تعرفه و قیمت واحدی وجود دارد ؟بر چه اساسی می توان قیمت طراحی سایت در کرج را معین و مشخص کرد؟

طراحی سایت در کرج مانند بسیاری از کالا ها  و خدمات دیگر شامل تغییر و عدم ثبات در  قیمت­ گذاری ­ها می باشد. قیمت  طراحی سایت در کرج به عوامل متفاوتی وابسته است که از این میان سه شاخصه سرآمد اند:

همانطور که در مقالات قبل برای قیمت طراحی سایت گفته شد طراحی سایت در کرج و راه اندازی آن نیز مانند طراحی لوگو و یا کاتالوگ قیمت و تعرفه مشخصی ندارد.
در ابتدایی ترین بخش قیمت سفارش طراحی سایت در کرج به نوع شرکت یا شخص پیمانکار بر میگردد که اصلا شما با شخص پروژه سایت خود را انجام می دهید که هزینه کمتری پرداخت کنید و یا برای اعتبار و کیفیت بالاتر با شرکتی که بصورت تخصصی و حرفه ایطراحی سایت انجام خواهید داد قرار داد و یا سفارش سایت خود را عقد می کنید؟
بخش عمده ای که در قیمت طراحی سایت در کرج بسیار اثر گذار است،تصمیم گیری در مورد انتخاب ساختار سایت است که از قالب های آماده رایگان طراحی سایت استفاده میکند و یا بصورت کاملا اختصاصی سایت از ابتدا طراحی میشود که قطعا حالت دوم هزینه و زمان بیشتری را برای طراحی سایت در بر میگیرد.

و یا اینکه فرمت اصلی سایت شما در چیست؟ آیا طراحی یک وب سایت فروشگاهی است؟ طراحی سایت شرکتی است؟ طراحی پرتال خبری است؟ طراحی وب اپلیکیشن است و یا یک وب سایت شخصی است؟
تمام این موارد یکی از علل تفاوت در قیمت طراحی سایت در کرج می باشد امروزه دیده می شود که اختلاف قیمت در طراحی سایت در کرج  مانند سایر نقاط بسیار زیاد شده است اما نمی توان قیمت واحدی را برای آن تخمین زد اما تمام عوامل تاثیر گذار در طراحی سایت در کرج در بخش زیر آمده است.

  • دامنه: تعرفه دامنه برای انواع متفاوت آن ( .ir, .com, .co, .tv ,…) و داخلی و خارجی بودن دامنه متفاوت است.
  • هاست: تعرفه این قسمت براساس میزان و پهنای باند مورد نیاز سایت شما تعیین می­شود.
  • تامین امنیت وب سایت: این قسمت شامل بررسی برنامه نویسی و هاست از نظر امنیتی و به روزرسانی­های مورد نیاز است.
  • بهینه سازی و سئو سایت: در این قسمت متخصص سئو سایت را بارگذاری کرده و از لحاظ رتبه ­بندی ن را مورد بررسی قرار می­دهد.
  • طراحی گرافیکی: این قسمت بسته به حرفه­ای یا معمولی بودن گرافیک درخواستی از سوی شما و تعداد دفعات ویرایش متغییر است.
  • پشتیبانی: کمک به رفع مشکلات احتمالی سایت در آینده توسط گروه طراحی سایت در این بخش صورت می­گیرد.
  • گردآوری صفحات وب سایت: بخش­های مختلف به عنوان یک جزء واحد به نام سایت در این قسمت به هم متصل می­گردند.
  • کد نویسی: بسته به نوع اسکریپت­ ها و نرم افزارهای خاص، قیمت­گذاری متفاوت داشته و به خصوص پرهزینه­ ترین بخش هر طراحی سایت است.

 

انتخاب نام دامنه
اولین مرحله انتخاب نام دامنه و پسوند آن میباشد که نام های دامنه با توجه به هر پسوندی قیمتی متفاوت دارد.گستره پسوندهای دامنه به تعدادی کم محدود نمی شوند. پسوندهای خاصی از دامنه ها وجود دارد که شاید شما با آنها آشنایی نداشته باشید ما در سایت پسوندهای مختلف دامنه را به شما معرفی میکنیم.

برای اطلاع از قیمت متغیر پسوند دامنه ها و موجود بودن پسوند دامنه ی مورد نظر خود میتوانید به ثبت دامنه مراجعه کنید.

انتخاب سرورمیزبانی وب
انتخاب سروری در اینترنت جهت نمایش اطلاعات و مطالب آماده شده و طراحی شده یکی دیگر از مراحل طراحی سایت است.

انتخاب هاست

سرویس میزبانی وب منسیکس شامل سرویس های مختلفی از جمله هاست لینوکس، هاست لینوکس پربازدید و هاست وردپرس است.برای خرید هاست میتوانید یکی از سرویس های میزبانی وب منسیکس را انتخاب نمایید.

انتخاب نوع سبک طراحی سایت

مرحله بعدی حال باید انتخاب کنید که طراحی سایت خود را به چه روشی می خواهید انجام دهید؟ استفاده از قالب های آماده و بسته های باز و رایگان CMS یا طراحی سایت بصورت حرفه ای و کاملا اختصاصی و بصورت سفارشی؟
استفاده از برنامه های آماده CMS ارزانتر و سریعتر هستند و طراحی سایت خیلی سریعتر تمام میشود ولی در طراحی سایت های اختصاصی هزینه سایت و زمان راه اندازی و تولید آن بیشتر است.

هزینه طراحی سایت در کرج
هزینه طراحی سایت در کرج و آماده کردن گرافیک سایت مرحله بعدی از کار می باشد. اگر از برنامه های آماده CMS و ارزان قیمت استفاده می کنید که برای آنها هم طراحی و قالب گرافیک پیش فرض وجود دارند و هم می توان بصورت خیلی ارزان گرافیک سایت را برای برنامه های آماده و ارزان قیمت خرید.
ولی در صورتیکه برای طراحی سایت خود به سمت سایت های اختصاصی میروید باید با توجه به سبک طراحی سایت  و خواسته هایتان هزینه بالاتری را پرداخت نمایید.

هزینه برنامه نویسی سایت
اگر استفاده از قالب های آماده را مد نظر خود قرار داده اید که تعدادی از امکانات و ماژول های این برنامه ها بصورت رایگان در اینترنت هستند(البته در صورتیکه نخواهید در سایت کار خاصی انجام دهید) و برنامه با هزینه پایین در اینترنت وجود دارد اما تعرفه مشخصی وجود ندارد.
اگر می خواهید به سایت بعنوان یک ابزار فروش و بازاریابی فکر می کنید و از آن می خواهید کسب درآمد کنید و سایت بتواند تمام نیازهای شما را پوشش دهد بهتر است که از طرح ها آماده استفاده نکرده و بصورت سفارشی و اختصاصی طراحی سایت را انجام دهید.
در این نوع روش شرکت کارفرما با توجه به نوع نیازهایتان ، درخواست و اتفاقاتی که در سایت روی می دهد قیمتی را اعلام می کند که قیمت هر قطعه و یا ماژول کاملا با هم متفاوت می باشد. و به صورت حدودی است و اصلا نمی توان به طور کلی براورد قیمت کرد.

بهینه سازی سایت
پس از طراحی سایت یکی از مهمترین بخش های هزینه برای طراحی سایت در کرج هزینه بهینه سازی سایت می باشد.که این بخش نیز کاملا بصورت توافقی ، با توجه به حجم و گستردگی سایت ، انتخاب کلمات کلیدی قیمت ها متفاوت است. بهینه سازی ارگانیک وب سایت به ازای کلید واژه های مورد نظر کارفرما انجام میگیرد و اگر بخواهید بهینه سازی تبلیغات گوگل را به ازای کلیدواژه ای خاص انجام دهیدمیتوانید به تعرفه های ما مراجعه کنید.

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 2 میانگین: 5]