طراحی سایت گردشگری

خانه / آموزشی / مبانی طراحی وب سایت / طراحی سایت گردشگری

طراحی سایت گردشگری

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در مبانی طراحی وب سایت

طراحی سایت گردشگری

طراحی سایت گردشگری ، اکثر اشخاص  قبل از شروع سفر خود برای برنامه ریزی دقیق و بهتر برگزار شدن سفر خود حتما اطلاعات مورد نیاز همانند معرفی اماکن تاریخی ,مذهبی ,تفریحی , سیاحتی را بررسی می نمایند. امروزه با گسترش اینترنت این کار از طریق جست و جو در وب سایت ها به راحتی امکان پذیر است. از این رو وب سایت های گردشگری همیشه در معرض دید کاربران زیادی بوده و به علت اطلاعاتی که دارند برای هر کاربری جذاب هستند.
طراحی سایت گردشگری طبیعتا این دسته از وب سایت حتی اگر خودتان هم نخواهید بازدید کنندگان زیادی پیدا خواهند نمود. و طبیعتا وب سایتی اگر به این شرایط بازدید کننده برسد هر کاری میتواند در داخل طراحی سایت کرج خودش انجام بدهد. حتی فروش و عرضه کالا به صورت آنلاین.

این سایت ها به علت جذابیتی که برای افراد دارد بازدیدکنندگان زیادی را خواهند داشت. و صدردرصد وب سایتی با بازدید زیاد قابلیت های مختلفی می تواند داشته باشد که باعث درآمد زایی شود. به طور مثال می توان اقدام به فروش و عرضه کالاهای سفر کنید و یا حتی تبلیغات مختلف درج کنید. اکنون وب سایت هایی در ایران وجود دارند که در قسمت هایی دارای تبلیغات خرید چمدان مسافرتی یا مایحتاج سفر هستند. بنابراین در هر زمینه ای می توان در این سایت ها بهره وری مالی داشت.

می توانید در طراحی سایت خود اطلاعات تورها را نیز در اختیار کاربران قرار دهید. لازم نیست خود یک آزانس مسافرتی داشته باشید بلکه می توانید با آژانس های مختلف قرار داد ببندید. و پکیج های آنها را در طراحی سایت خود بفروش بگذارید.

خدماتی که در طراحی سایت این وب سایت ها برای مخاطبان آنلاین ارائه می شود عبارتند از:

پیشنهادی که می توان برای شما در نظر گرفت این است که می توانید اطلاعات تفریحی و گردشگری شهرهای مختلف ایران را به صورت دسته بندی در آن قرار دهید. و زمانی که کاربران با جستجو در اینترنت به صفحه اصلی سایت شما و یا صفحات داخلی آن برسند با اطلاعات دسته بندی مواجه شوند و می توانند در زمان کمی اطلاعات مورد نظر خود را پیدا کنند. برای این منظور می توانید مکانیزم جست و جوی پیشرفته در نظر بگیرید تا کاربران در هر زمانی که اطلاعاتی برای سفر نیاز داشتند به وب سایت شما مراجعه کنند و اطلاعات خود را جست و جو کنند.

نمایش اطلاعات بر روی نقشه می تواند برای کاربر هیجان انگیز و جذاب باشد. اطلاعات مختلفی مانند مسیر حرکت, نزدیکترین رستوران ها و هتل ها و اطلاعات مهمی که مسافران به آن نیاز دارند بر روی نقشه نمایش داده خواهد شد. حتما برای وب سایت خود بخشی را برای اظهار نظر مخاطبان قرار دهید. تا پیشنهادات و مطالب خود را در آن قرار دهند و با وب سایت شما احساس نزدیکتری داشته باشند.

اطلاعاتی که در طراحی سایت این گونه وب سایت ها ارائه می شود عبارتند از:

 • طراحی صفحه وب نقشه های استانهای مختلف
 • طراحی صفحه وب درباره ایران و استانها
 • و طراحی صفحه وب برای اخبار و نمایش آب و هوا
 • طراحی صفحه وب برای برنامه ریزی سفر
 • و طراحی صفحه وب جهت اطلاعات فرهنگ و هنر
 • طراحی صفحه وب برای گزارشات تصویری
 • نیز طراحی صفحه وب برای اطلاعات اخلاق گردشگری
 • طراحی صفحه وب برای تورهای مجازی
 • نیز طراحی صفحه وب برای مناطق زیبای استان ها
 • طراحی صفحه وب برای اطلاعات صنایع دستی و گردشگری
 • و طراحی صفحه وب اطلاعات گردشگری
 • همچنین طراحی صفحه وب برای موسیقی های محلی

چنانچه می خواهید در زمینه گردشگری و سفر وب سایت داشته باشید، می توانیدجهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی سایت در کرج و یا مشاوره با همکاران ما تماس بگیرید.

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 3 میانگین: 5]