طراحی سایت صنعتی

خانه / آموزشی / طراحی سایت صنعتی

طراحی سایت صنعتی

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در آموزشی

سایت صنعتی

سایت صنعتی ، اگر در صنعت مشغول به فعالیت هستید. خودش به این معنا است که مشتریان زیادی وجود دارد. که هنوز شما را نمی شناسند و یا با محصولات و خدمات شما به خوبی آشنا نیستند. برای اینکه بتوانید خود را سطح وسیع تری مشهور کنید. باید سعی کنید پای در عرصه اینترنت بگذارید.

طراحی وبسایت صنعتی که اغلب جهت استفاده شرکت و تولید کنندگان صنعتی کشور می باشد. که این شرکت ها معمولا وارد کنندگان دستگاه ها ،ماشین آلات و…  و یا تولید کنندگان داخل کشور هستند. که با توجه به موضوع کاری آن کمی تفاوت در طراحی وبسایت هر دو بخش وجود دارد.
در طراحی وبسایت صنعتی خارجی علاوه بر معرفی کالا و محصولات باید به شرکت اصلی که نمایندگی آن را داریم زوم کنیم و برند و لوگو آن را بزرگ جلوه کنیم که اعتبار محصول و سایت بیشتر شود. و بعلت آنکه سایت دارای بازدید خارجی می باشد باید لینک به سایت اصلی نیز داشته باشد. ولی در این نوع طراحی وبسایت تولید کنندگان داخلی بیشتر معرفی محصولات ، امکانات آن ، خدمات فروش و گارانتی باید توجه کنیم.

سایت صنعتی

شرکت ایده پویا با چندین سال سابقه در طراحی وبسایت های مختلف مخصوصا سایت های صنعتی برای شرکت ها می تواند بهترین انتخاب شما در طراحی وبسایت های صنعتی با گرافیکی جذاب و متفاوت باشد.

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 2 میانگین: 5]