طراحی سایت تخفیف گروهی

خانه / آموزشی / طراحی سایت تخفیف گروهی

طراحی سایت تخفیف گروهی

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در آموزشی

خرید آنلاین

خرید آنلاین ، سایت های خرید و فروش تخفیف گروهی یکی از نمونه کسب و کارهای موفق در وب سایت های اینترنتی می باشد. که بصورت آنلاین طراحی شده و مورد استفاده قرار می گیرد. جهت مطالعه بیشتر در مورد طراحی سایت در کرج تخفیف گروهی این مقاله را حتما دنبال کنید.

در طراحی وب سایت های تخفیف گروهی و خرید گروهی یکی از مهمترین نکات این موضوع است. که با توجه به تنوع در کالا و خدمات ارائه شده در سایت های تخفیف گروهی و متنوع بودن کاربران سایت. سریع بودن سایت ، در دسترس بودن منو ، تفکیک کردن کالا و خدمات ارائه شده در سایت است.

یکی از مشکلاتی که در اکثر سایت های خرید گروهی وجود دارد. بهم ریتختگی کالا ها و عدم دسترسی مناسب برای کاربران است. زیرا اطلاعات به نحوی گروه بندی نشده است که کلیه کاربران به راحتی بتوانند استفاده نمایند.

در طراحی انواع وب سایت تخفیف گروهی بهتر از سیاست های فروشی که عامل انگیزه خرید بیشتر برای کاربران سایت می گردد. که معنی تخفیف را بیشتر درک نمایند استفاده کرد.

بعنوان مثال می توان از انواه تخفیف های برای گروه کاربران در طراحی سایت استفاده کرد:

تخفیف برای کاربرانی که اولین خرید آنلاین خود را انجام می دهند. و تخفیف برای کاربرانی که در روز اول خرید انجام می دهند که عامل انگیزه و اطمینان برای خرید گروهی و استفاده از تخفیف برای سایر کاربران از وب سایت گردند.

تخفیف بصورت نزولی برای کاربران باشد بدین صورت که هر چه میزان خرید بیشتر شود. برای افرادی که دیرتر خرید را انجام می دهند. درصد و مقدار تخفیف کمتر شود.
دریافت امتیاز بازای خرید های انجام شده که بعدا بتوانند با استفاده از امتیازهای کسب شده در طراحی سایت کرج از خرید سایر خدمات ارائه شده استفاده نمایند.

استفاده از امتیاز درازای خرید افراد معرفی شده با سایت تخفیف گروهی به کاربر معرفی شده که در واقع با استفاده از این سیستم یک حالت فروش هرمی شکل پیدا می شود.

البته میزان استفاده از خرید را فقط برای یک سطح یا تعدادی مشخص برای استفاده از تخفیف در نظر گرفت.
سایت های خرید گروهی با حجم کاربران بالا ، تنوع بسیار زیاد در کالا و خدمات ارائه شده. می تواند یکی از کسب و کارهای اینترنتی باشد. که امروزه این موضوع در ایران بیش از همه باب شده است
از مهمترین سایت های تخفیف گروهی می توان به سایت نت برگ و تخفیفان اشاره کرد.

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 2 میانگین: 5]