صفحات وب سایت دارای توضیحات متاتگ منحصر بفرد باشد

خانه / آموزشی / مبانی طراحی وب سایت / صفحات وب سایت دارای توضیحات متاتگ منحصر بفرد باشد

صفحات وب سایت دارای توضیحات متاتگ منحصر بفرد باشد

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در مبانی طراحی وب سایت

متاتگ

متاتگ ها و یا به اصطلاح متا دیتا، اطلاعاتی هستند. که در توصیف اطلاعات دیگر مورد استفاده قرار می گیرند و در واقع اطلاعات تکمیلی صفحات سایت شما می باشند. و توسط بازدید کنندگان قابل رویت نیستند. این تگ ها می توانند در هر صفحه وب با هر فرمتی و در صورتی که صفحه شما دارای قاب باشد. در بخش head صفحه مورد استفاده قرار گیرند.

امروزه اکثر موتور های جست و جو از برچسب های متا استفاده می نمایند. این برچسب ها برای بررسی و شاخص گذاری صفحات مورد استفاده قرار می گیرند. به این معنا که شما می توانید توسط این تکنیک کنترل بیشتری بر روی نحوه نمایش صفحه در موتور جستجو و در نهایت افزایش ترافیک بیشتر در آن، داشته باشید.

داشتن توضیح متا تگ متفاوت برای هر صفحه هم به کاربران و هم به گوگل کمک می کند. به خصوص در جست و جوها جایی که کاربران ممکن است روی دامنه ی شما صفحات چند تایی مطرح کنند. اگر سایت شما هزاران یا میلیون ها صفحه دارد. توضیحات متا تگ دستی ممکن است عملی نباشند. در این مورد شما می توانید به طور خودکار بر اساس متن یک صفحه توضیحات متا تگ ایجاد کنید.
شکل: از توضیح متاتگ ها استفاده کنید. تا هم برای موتور های جست و جو و هم کاربران یک خلاصه از این که صفحه ی شما راجع به چیست فراهم کنید.

متاتگ

متاتگ

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 2 میانگین: 5]