سایت فروشگاه اینترنتی

خانه / آموزشی / سایت فروشگاه اینترنتی

سایت فروشگاه اینترنتی

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در آموزشی

وب سایتی که به منظور فروشگاه اینترنتی استفاده میشود قطعا مشخصه های خاص خود را دارند ، هدف این نوعسایت خرید آنلاین یا اینترنتی است همراه با سود . طراح سایت فروشگاهی باید معیارهای فروش اینترنتی مختلفی را در نظر داشته باشد. هدف عمده و اصلی در سایت فروشگاه جذب هر چه بیشتر مشتریان میباشد تا از این راه کسب درآمد و سود حاصل شود پس سایت مورد نظر باید جذاب بوده و از رنگ بندی درستی برخوردار باشد .

فروشگاه اینترنتی بخاطر ماهیتی که دارد باید از مبانی فروش پیروی کند:

  1. باید به کاربرانی که قصد خرید از سایت را دارند یا در حال خرید هستند انگیزه بدهد
  2. وب سایت باید جامع بوده و اطلاعات کافی را در خصوص اهداف صاحبان این سایت در اختیار کاربران قرار دهد .
  3. سایت باید روان بوده و استفاده از آن  برای همه راحت باشد.

باید مسیر فرضی در وب سایت مشخص باشد و بازدید کننده را به سمت عملیاتی که ما انتظار داریم راهنمایی کند . در سایت طراحی شده کالا را ارائه می دهیم ، می توانید بدون محدودیت  کالاها را در هر زمانی که فکر میکنید مناسب هست به مشتریان خود نشان دهید ، ولی می توان این کار را مرحله به مرحله انجام داد تا مشتری هیجان بیشتری داشته باشد و مشتاق تر به خرید بپردازد .تهیه یک سایت فروشگاهی راحت تر از باز کردن یک سوپرمارکت است ولی فروش اینترنتی خیلی سخت تر از فروش در دنیای واقعی است . باید فروشگاه اینترنتی را بخوبی طراحی کرد تا با کمترین کلیک و در زمان مناسب مشتری را به جنس موردنظر برساند .

فروشگاه اینترنتی چیست؟

در فروشگاه اینترنتی قطعا در مورد یک محصول بحث نمیشود ، بلکه باید بیشتر از یک محصول را ارائه و نمایش دهد و میدانیم که با افزایش در تعداد محصولات، پیچیدگی وب سایت  طراحی شده هم افزایش می یابد . فروشگاه های اینترنتی که خیلی پیچیده هستند ، با استفاده از روشهای مختلفی سعی می کنند تا بهترین محصول را به مشتری نشان دهند البته برای هر مشتری این نمایش متفاوت است و فروشگاه برای هر مشتری حالت خصوصی پیدا می کند . پس بخش عمده ای از فروشگاه اینترنتی ، روشهای خصوصی سازی آن است .

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]