سئو – 5 نکته برای بهبود روند ایندکس شدن وب سایت شما در گوگل

خانه / آموزشی / سئو – 5 نکته برای بهبود روند ایندکس شدن وب سایت شما در گوگل

سئو – 5 نکته برای بهبود روند ایندکس شدن وب سایت شما در گوگل

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در آموزشی, بهینه سازی سایت

ایندکس شدن وب سایت

ایندکس شدن وب سایت در گوگل اولین گام رسیدن به موفقیت سئو در طراحی سایت شما می باشد. بسیار مهم است که تمامی صفحات کلیدی و اصلی وب سایت شما ایندکس شده و در تمامی جستجوهای مرتبط ظاهر شود.

وب سایت های جدید و یا آنهایی که در بهینه سازی وب سایت شان ضعیف عمل نموده اند. اغلب از ایندکس شدن ضعیف صفحات وب سایت شان در گوگل رنج می برند. این موضوع بدان معنی است که گوگل ارزش کمتری برای وب سایت شما قائل است.

در متن زیر 5 نکته برای کمک به بهبود ایندکس شدن صفحات وب سایت در گوگل (و دیگر موتورهای جستجوی اصلی) ارائه شده است.

  • ساخت و ارائه نقشه سایت XML برای وب سایت تان
  • نقشه سایت روشی برای سازماندهی صفحات وب سایت، شناسایی آدرس های URL و داده های هر بخشی می باشد. فرمت XML گوگل برای موتورهای جستجو طراحی شده و اجازه می دهد. تا داده ها بسیار سریعتر و کارآمدتر پیدا شوند. اگر با ساختار XML آشنایی داشته باشید. می توانید یک نقشه سایت XML ایجاد نمایید.

متناوباً می توانید از یک ابزار آنلاین که کارهای سخت را انجام می دهد استفاده کنید. سایت XMLsitemap دارای یک ابزار بسیار ساده و مناسب می باشد.

هنگامی که این ابزار نقشه سایت را ایجاد کرد. شما باید آن را در موتور جستجو ثبت کرده تا به ایندکس شدن صفحات وب سایت شما به طور کامل کمک شود. بسیار مهم است که به روز رسانی نقشه طراحی سایت در کرج شما به صورت منظم انجام شود. هنگامی که مطالب جدید در وب سایت خود ایجاد می کنید باید تمامی صفحات ایجاد شده در نقشه سایت قرار بگیرد.

  • ابزار Google webmaster

  • لینک های داخلی در صفحات داخلی

لینک ها و ساختار وب سایت شما به شدت تحت تاثیر این است که گوگل چگونه وب سایت شما را ایندکس نماید. اگر ربات های گوگل از طریق صفحهء اصلی وارد وب سایت شما شوند. شروع به ایندکس کردن بقیه وب سایت از طریق لینک های داخلی خواهد نمود.

از این جهت ضروری است که تمامی مطالب و محتوا به راحتی از طریق ساختار لینک های داخلی قابل جستجو باشد. ساده ترین راه برای حل مسائل لینک های داخلی، ایجاد نقشه سایت HTML از وب سایت تان که شامل لینک به تمامی صفحات سایت تان می باشد.

  • ایجاد و ترویج محتوای جدید در سایت

مطالب و محتوای جدید، نظر ربات های گوگل را به خود جلب می کند. همانطور که قبلاً گفته شده باید بدانید که …Content is King و بهترین روش برای انجام سئو در وب سایت می باشد. بنابراین با ایجاد محتوای جدید و به روز رسانی مطالب موجود ربات های موتور جستجو را تشویق به بازگشت به وب سایت تان به صورت منظم می کنید.

  • ایجاد بک لینک به صفحات داخلی

هنگام که افراد در حال انجام Link Building برای سئو در طراحی سایت کرج شان هستند. اغلب در دام تمرکز محض بر روی صفحهء اصلی می افتند. از آنجایی که لینک ها کلیدی برای ایندکس شدن صفحات هستند. هنگامی که در حال Link Building به عنوان بخشی از سئو در طراحی سایت در کرج هستید. سعی کنید که به صفحات داخلی سایت تان لینک بزنید.

این عمل باعث تقویت و تشویق ایندکس شدن صفحات وب سایت شما به صورت عمقی در گوگل و Bing خواهد شد. با انجام عمقی ایندکس صفحات وب سایت شما در جستجو ها بیشتر به نمایش در خواهد آمد. مهمتر از همه صفحات مرتبط با جستجو های انجام شده در نتایج گوگل به نمایش در خواهد آمد که سبب بهبود ترافیک وب سایت و conversion rate خواهد شد.

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 7 میانگین: 5]