سئو – بهینه سازی وب سایت علم عجیبی نیست!

خانه / آموزشی / سئو – بهینه سازی وب سایت علم عجیبی نیست!

سئو – بهینه سازی وب سایت علم عجیبی نیست!

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در آموزشی

بهینه سازی وب سایت ها

سئو یا بهینه سازی وب سایت ها برای موتورهای جستجو یک علم “فضایی” نیست! اما برای بعضی از شرکت های ساخت سایت این تکنولوژی روند بسیار پیچیده ای دارد. آنها فکر می کنند که باید کار خارق العاده ای انجام دهند. اجازه دهید برای شما توضیح دهم. که پایه و اساس سئو در وب سایت چه روندی دارد:

1- ساخت و ایجاد لینک های داخلی در میان صفحات مختلف طراحی سایت ( تجزیه وتحلیل کلمات کلیدی با استفاده از ابزار آنالیز کلمات کلیدی.)
2- استفاده از کلمات کلیدی متا (Meta)، توضیحات متا، قرار دادن عنوان متا در تمامی صفحات و انتشار آن در وب سایت .
3- ساخت نقشه سایت Xml و قرار دادن آن در وب سایت .
4- نام گذاری مناسب برای تمامی عناصری که در ساخت سایت از آن استفاده می نمایید.

اینها تمامی موارد اساسی و پایهء ساخت سایت و صفحات وب سایت بر مبنای سئو می باشد. به نظر شما ساده نبود!؟

در حال حاضر جنبه های دیگری نیز برای بهینه سازی وب سایت در موتورهای جستجو وجود دارد. اگر برای انجام این کار گروهی دارید.

اگر می خواهید از انجام صحیح سئو در وب سایت تان آگاه و مطمئن شوید به موارد زیر توجه نمایید:

1- تمامی افراد تیم سئوی خود را از کسب کار و اهداف تان آگاه سازید. زیرا که کار کردن بر روی صفحات طراحی سایت در کرج و بهینه سازی صفحات وب سایت تان به منزلهء کار بر روی کسب و کار و تجارت شما میباشد.

2- به دنبال وب سایت های معتبری برای برقراری پیوند و گرفتن لینک از آنها باشید. با گرفتن بک لینک مرتبط با فعالیت های وب سایت و گسترش وب سایت، به سرعت شناخته خواهید شد.

3- لیستی از مشتریان و مخاطبان وب سایت طراحی سایت در کرج خود ایجاد کرده. و در بک لینک ها نیز صفحهء login ایجاد نمایید تا افراد بتوانند اطلاعات مورد نیاز را وارد کرده. تا برای فعالیت های آیندهء وب سایت تان از آن استفاده نمایید.

4- بعد از ایجاد صفحهء اشتراک و عضویت، می توانید محتوای وب سایت که در آن از کلمات کلیدی مناسب و هدفمند استفاده شده. برای شناخته شدن وب سایت تان در دیگر وب سایت های موجود در اینترنت منتشر نمایید.

5- بعد از ارسال لینک و یا محتوا باید وضعیت آنها را دائماً بررسی و گزارش نمایید.

6- این فرایند ارسال و انتشار محتوای صفحات و لینک ها و تهیهء گزارشات و آنالیز آنها برای دست کم 4 الی 5 ماه با همان کلمات کلیدی هدفمند و خاص باید انجام پذیرد.

در نتیجه

امیدوارم تمامی جنبه های بهینه سازی وب سایت در موتورهای جستجو را درک کرده باشید. این فرآیند، روند پیچیده ای نیست اما پروسهء آن طولانی و گسترده است. و نیاز به مدیریت در بخش های زیادی از وب سایت دارد.

بنابراین باید بگویم که سئو علم سخت و عجیبی نبوده و فقط فرآیند آن جامع می باشد. اگر می خواهید طراحی سایت کرج خود را از نظر چگونگی اصول سئو به صورت رایگان بررسی نمایید. کافی است که درخواست خود را به یکی از شرکت های ارائه دهندهء خدمات ساخت سایت و بهینه سازی وب سایت ارائه نمایید.

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 2 میانگین: 5]