روشهای افزایش رتبه سایت

خانه / آموزشی / مبانی طراحی وب سایت / روشهای افزایش رتبه سایت

روشهای افزایش رتبه سایت

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در مبانی طراحی وب سایت

افزایش رتبه سایت

افزایش رتبه سایت ، اگر شما تمایل به بهینه سازی سایت و افزایش رتبه طراحی سایت خود دارید. باید وقت زیادی را برای مطالعه صرف کنید.

بعد  از گذشت چندین سال ما صدها ساعت خود را صرف مطالعه وبلاگ ها و راهنما ها و اختراعات ثبت شده در گوگل کرده ایم. چند وقت پیش، متوجه شدم که 90% چیزهایی که من مطالعه میکنم با چیزی که در واقع انجام میدم متفاوت است. این در واقع کار اصلی ارتقاء رتبه طراحی سایت در کرج در گوگل است.

جستجوی کلید واژه :

1-دقیق کار کنید نه کار طاقت فرسا:

افزایش رتبه سایت ، جستجو توسط کلید واژه میتواند ساده یا سخت باشد ولی باید همیشه به صورت تفریحی انجام شود. به خاطر برنامه کاری اجازه بدهید جستجو توسط کلیدواژه به روش ساده انجام شود.

بزرگترین اشتباه افراد در مورد جستجوی کلید واژه موارد زیر میباشد:

1- انتخاب کلمات کلیدی که بیش از حد گسترده باشد.

2- کلمات کلیدی که مشابه هم هستند.

3- واژه های کلیدی دارای ترافیک کم

4- واژه های کلیدی که غیر قابل تبدیل باشد.

5- تلاش برای ارتقاء یک کلید واژه در زمان یکسان

این بزرگترین اشتباه ممکن برای افرادی است که تلاش میکنند یک کلمه را در زمان واحد ارتقاء دهند. این مشکل ترین روش برای اینکار است. اجازه دهید به موضوع کلمه کلیدی رسیدگی می کنیم.

2- کلمه کلیدی خود را رویاپردازی کنید :

با استفاده از کلمات کلیدی میتوانید بسیاری از مشکلات خود را حل کنید. به جای رتبه بندی برای کلیدواژه هایی با دسترسی سخت بهتر است برروی هدف خود برای ارتقاء طراحی سایت کرج بیشتر روی برنامه های خاص فوکوس شود. از همین الان دست به کار شوید نتیجه آن باور نکردنی است.

من فرض را بر این میگذارم که شما اطلاعات کافی در مورد کسب و کار خود برای این که چه نوع بازدید کننده هایی شما را دنبال می کنند دارید.

آیا شما در پی ترافیک زیاد و تغییر یا هر دوی این موارد هستید؟؟ در هر صورت یک قاعده ساده در همه جا صادق است که اگر موضوع خود را مشخص تر تعریف کنید کار برای رتبه بندی شما آسانتر میشود.

این اصلی ترین مسئله است. اگر مثلاً موضوع فعالیت شما فوتبال است شما جستجوی بسیار سختی را برای ارتقاء superbowl پیش رو دارید. این جستجو برای کلمه superbowlخیلی ساده تر انجام میشود و هنوز آسانتر میشود برای ارتقاء کلمه best Super Bowl Recipes of 2014

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 3 میانگین: 5]