بازاریابی اینترنتی – قدرت رسانه های اجتماعی

خانه / آموزشی / بازاریابی اینترنتی – قدرت رسانه های اجتماعی

بازاریابی اینترنتی – قدرت رسانه های اجتماعی

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در آموزشی

قدرت رسانه های اجتماعی

قدرت رسانه های اجتماعی ، آیا تا به حال در این مورد فکر کرده اید که رسانه های اجتماعی چه نوع طراحی سایت هایی هستند؟ در مورد فیس بوک چطور؟ در مورد تویتر و یا یوتیوب هم فکر کرده اید! آیا به تغییرات اساسی در نحوهء کسب و کارهای اینترنتی در جذب مشتری و چگونگی سازماندهی برقراری تماس با مخاطبین فکر کرده اید؟

باید کمی فراتر از چهارچوب ها و قوانین بازاریابی سنتی فکر کنید. Web2.0 ها و یا در واقع وب سایت های رسانه اجتماعی بر اساس گفتگو و تعامل کار می کنند. باید بدانید که بازاریابی اینترنتی فقط محدود به بازاریابی ایمیل نمی شود.

امروزه قطار رسانه های اجتماعی دائماً در حال حرکت است. و ظاهراً شما نمی خواهید ایستگاه خود را ترک نمایید! فکر کنم کاملاً می دانید در چه موردی صحبت می کنم.

مطمئناً عبارت رسانه های اجتماعی را این روزها زیاد شنیده اید اما گاهی اوقات تشخیص، شناسایی و تصمیم گیری در مورد چگونگی استفادهء بهتر و ادغام قدرت طراحی سایت در کرج های رسانه اجتماعی در استراتژی بازاریابی اینترنتی شما با مشکل روبرو می شود. 

در عین حال باید بدانید که استفاده از رسانه های اجتماعی، شبکه های اجتماعی و تعاملات اجتماعی به هیچ وجه اشتباه نبوده و برعکس آینده روشنی در بازاریابی اینترنتی و کسب و کار آنلاین برای شما رقم خواهد زد.

باید از این پتانسیل کمال استفاده و بهره وری را ببرید. در مورد این مسئله بیشتر فکر کنید… وب سایت فیس بوک در حال حاضر بیش از 700 میلیون کاربر داشته که این آمار کاملاً شگفت انگیز است. وب سایت تویتر نیز 200 میلیون کاربر دارد.

انواع محتوا در طراحی سایت در کرج 5 دسته هستند:

  • محتوای متنی
  • محتوای ویدئویی و کلیپ
  • پادکست و محتوای صوتی
  • محتوای بصری شامل تصویر و عکس
  • اینفوگرافیک ها و تصاویر ساختاری

– این پتانسیل را تصور کنید

یک نام تجاری ایجاد کرده و یک حساب کاربری در فیس بوک و یا تویتر ایجاد نمایید. با ایجاد صفحهء پروفایل تان می توانید به صورت روزانه، هفتگی و یا ماهیانه پیغام، اطلاعات و مطالب و اخبار خود را با میلیون ها کاربر در سراسر جهان در یک لحظه به اشتراک بگذارید.

پیش از این هرگز چنین ابزار جامعی در زمینهء برقراری ارتباط با تودهء عظیمی از افراد برای فروش مستقیم محصولات و یا انتشار اخبار وجود نداشته است. 

رسانه های اجتماعی به فضای مجازی آمده اند. نه تنها برای اینکه در این فضا بمانند بلکه آیندهء چگونگی برقراری ارتباطات در اینترنت را نیز رقم می زنند.

همچنین چگونگی ایجاد فرصت های جدید در کسب و کار آنلاین و چگونگی بازاریابی اینترنتی نام های تجاری در جوامع ملی و بین المللی را ایجاد می نماید.

– رسانه های اجتماعی، بهینه سازی وب سایت و google.com در طراحی سایت در کرج

گوگل اخیراً تغییرات جدید در الگوریتم خود را اعلام کرده است. این تغییرات به صورتی است که بر اساس میزان افزایش تعامل با web2.0 ها و سوشال مدیا، میزان نتایج رتبه بندی (رنکینگ) طراحی سایت کرج شما نیز افزایش خواهد داشت.

افزایش تاکید گوگل بر اهمیت حضور رسانه های اجتماعی به معنی این است. که این موضوع بیش از همیشه حائز اهمیت شده. و باید در استراتژی های بازاریابی آنلاین خود حتماً از رسانه های اجتماعی استفاده نمایید.

در حال حاضر رسانه های اجتماعی بخشی از استراتژی بهینه سازی وب سایت در موتورهای جستجو و تقریباً اکثر کمپین های بازاریابی اینترنتی است. اما ضروری است که فعالیت های شما باید بیش از یک علاقهء منفعلانه در این امر باشد.

در واقع فقط به عنوان یک بک لینک بالقوه به آن نگاه نکنید. بلکه به علت وجود دلایل زیادی، شبکه های اجتماعی برای کسب و کار اینترنتی، تعاملات شخصی، افزایش قابلیتها برای درک مشتری.

و البته قرار گرفتن در معرض دید مخاطبان بالقوه که اکثراً زمان خود را درچنین وب سایت هایی صرف می کنند. بسیار مناسب می باشد.

گوگل در حال حاضر قادر به تشخیص گفتگوها، فعالیت های نام های تجاری و یا شخصی و حتی کلمات کلیدی به صورت مستقیم در وب سایت های رسانه اجتماعی می باشد.

گوگل دقیقاً این فعالیت های شما را به عنوان امتیاز مثبت تشخیص داده. و به وسیلهء بهبود رتبه بندی وب سایت تان، شما را تشویق خواهد کرد. با کمی اختلاف زمانی، سایر موتورهای جستجوی اصلی نیز الگوریتم خود برای ارائه خدمات مشابه به روز رسانی خواهند کرد.

به طور خلاصه باید بگویم که بیش از هر زمان دیگری بسیار مهم است. که در استراتژی های بازاریابی اینترنتی خود از سوشال مدیا، مانند سئو که از اهمیت خاصی در عملکرد طراحی سایت در کرج دارد استفاده کرده و آن را به رسمیت بشناسید.

– کلید طلایی برخی از این وب سایت های رسانه اجتماعی چیست؟

قدرت سوشال مدیا به دلیل گستردگی و تحت پوشش قرار دادن طیف وسیعی از طراحی سایت در تهران ها زیاد است. و شما می تواند به صورت استراتژیکی و با کمی تلاش آن را به یک ابزار بازاریابی اینترنتی در کسب و کار آنلاین شما تبدیل کنید. یک لینک مشترک بین این وب سایت ها، طراحی سایت در کرج شماست. که قادر به تعامل و برقراری ارتباط با دیگر بازدیدکنندگان می باشد.

در اینجا برخی از نمونه های وب سایت های اجتماعی مهم را به شما معرفی می کنیم:

1- فیس بوک www.facebook.com تقریباً 700 میلیون کاربر
2- تویتر www.twitter.com تقریباً 200 میلیون کاربر
3- www.bebo.com تقریباً 120 میلیون کاربر
4- www.myspace.com تقریباً 100 میلیون کاربر
5- www.friendster.com تقریباً 90 میلیون کاربر
6- www.hi5.com تقریباً 80 میلیون کاربر
7- www.xanga.com تقریباً 30 میلیون کاربر
8- www.livejournal.com تقریباً 12 میلیون کاربر
9- www.stumbleupon.com تقریباً 11 میلیون کاربر
10- www.tumblr.com تقریباً 10 میلیون کاربر

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 2 میانگین: 5]