ایجاد و افزایش ترافیک وب سایت از طریق بازاریابی یوتیوب

خانه / آموزشی / ایجاد و افزایش ترافیک وب سایت از طریق بازاریابی یوتیوب

ایجاد و افزایش ترافیک وب سایت از طریق بازاریابی یوتیوب

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در آموزشی

بازاریابی یوتیوب

بازاریابی یوتیوب ، بازاریابی ویدئویی از طریق یوتیوب امروزه به یک راه بسیار محبوب به جهت ترویج و افزایش ترافیک وب سایت و کسب و کار اینترنتی تبدیل شده است.

بسیاری از افراد به تماشای ویدئوهای احمقانه از حیوانات خانگی بامزه و یا ویدئوهای خنده دار در مورد لحظه های خنده دار در خانواده ها و یا دعواهای خواهر و برادری در یوتیوب عادت کرده اند.

در واقع یوتیوب یکی از محبوب ترین موتورهای جستجوی جهان است! اما دقیقاً آن موتور جستجوی سنتی که شما فکر می کنید نیست. اما اطلاعات مورد نظر افراد در هر زمان را به آنها ارائه می نماید.

اگر فکر می کنید بازاریابی اینترنتی از طریق یوتیوب، استراتژی مناسبی برای شماست،

پس برای شروع مراحل زیر را دنبال نمایید:

 • در یوتیوب ثبت نام کنید و کانال ارتباطی خود را ایجاد نمایید. اولین کاری که بعد از ثبت نام در یوتیوب انجام دادید. این است که “کانال” خود را راه اندازی نمایید. این کار به بازدیدکنندگان اجازه میدهد.
  که به ویدئوهای شما دسترسی داشته و هرگاه شما ویدئوی جدیدی ارسال کردید به آنها اطلاع رسانی خواهد شد. علاوه بر این به عنوان مالک آن فایل ها در اینترنت شناخته شده. و می توانید هر تعداد ویدئو که تمایل داشته باشید در آن بارگذاری نمایید.کانال یوتیوب شما فضای بسیار عالی برای ارجاع مخاطبین شما که به کسب و کار شما علاقه دارند می باشد. شما در کنار ویدئو های خود پروفایل خلاصه و کوتاهی خواهید داشت.همچنین می توانید آدرس url خود را در این قسمت قرار دهید. چه باور داشته باشید چه نداشته باشید. این کار حجم زیادی ترافیک برای طراحی سایت شما ایجاد می نماید.بدون در نظر گرفتن نوع کسب و کار شما بازدیدکنندهء زیادی در طراحی سایت در کرج خود خواهید داشت. کانال یوتیوب شما مانند در اختیار داشتن یک ایستگاه تلوزیونی شخصی است.
  که فقط کسب و کار شما را تبلیغ و ترویج می نماید! تنها کاری که باید انجام دهید. این است که به بازدیدکنندگان خود توجه داشته باشید.

ویدئوی یوتوب

 • ویدئوی اول یوتیوب شماهنگامی که حساب کاربری خود در یوتیوب ایجاد کردید. و کانال خود را ایجاد نمودید، وقت آن است که ویدئوی خود را ساخته و آپلود نموده تا ترافیک به وب سایت شما هدایت شود.
  فیلم های سرگرم کننده که باعث جلب توجه افراد شده که البته باید توجه داشته باشید که صدمه ای برای آنها نداشته باشد.به خاطر داشته باشید که شما از طریق یوتیوب قرار است بازاریابی اینترنتی انجام دهید و نباید غیر حرفه ای به نظر برسید. هدف شما در ویدئوی اولتان در یوتیوب باید این باشد که به افراد اجازه دهید تا در مورد کسب و کار شما بیشتر بدانند. پس حیله و ترفند و تقلب را در این مورد به حداقل برسانید.در مورد هر چیز خلاصه و کوتاه صحبت کنید. ارائه تجارب شخصی شما روش خوبی می تواند باشد. از سر و صدا کردن و صحبت بیش از حد در محور فروش اجتناب کرده و آن را کنار بگذارید.
  به خصوص هنگامی که بازدیدکننگان برای اولین بار کانال شما را تماشا می کنند. اکثر افراد ترجیح می دهند تا با اشخاصی معامله کنند که آنها را می شناسند. تا با شخصی که صرفاً کارشناس فروش می باشد.

ویدئوهای کوتاه یوتوب

 • حرکت به جلو با یوتیوب هنگامی که کار ویدئوی اول معرفی شما به اتمام رسید. می توانید ویدئوهای بیشتری با محتوا و با کیفیت ارسال کرده و پیغام خود را به آرامی ارسال کنید.
  هدف شما باید ویدئوهای کوتاه و کمتر از 3 دقیقه باشد. که قاعدتاً این زمان مناسبی است. البته داشتن چند ویدئوی طولانی تر قابل قبول است. اما از عادی شدن آن (قرار دادن ویدئوهای طولانی) اجتناب نمایید. اگر رساندن پیام مورد نظر در عرض چند دقیقه برای شما غیر ممکن است. سعی کنید اقدام به ساخت یک سری ویدئوهای چند بخشی کنید. و پیغام خود را در این چند بخش ارسال نمایید.

ثبت دائمی ویدئوها در یوتیوب

از مزایای یوتویوباین است  که هر ویدئویی که توسط شما در این سایت طراحی سایت در کرج آپلود گردد تا زمانیکه خودتان قصد نداشته باشید و البته قوانین youtube را نقض نکنید ، حذف نمی شود و بطور دائم و همیشگی باقی خواهد ماند.

به این صورت برای مدت طولانی ویدئوهای ارسالی در دیتابیس یوتیوب قرار خواهند داشت و به طور مرتب بازدید بیشتر و بصورت مستمر کسب می نمایند. اگرچه ویدئوهای جدید برای کاربران از جذابیت بیشتری برخ.ردار می باشد ، اما از انجا که روز به روز بر تعداد کاربران اینترنتی اضافه می شود ، هرچه سریعتر نسبت به منتشر کردن ویدئو اقدام نمایید بازدیدهای شما در بلندمدت افزایش می یابد

استفاده از تگ

 • استفاده از تگ، تگ و باز هم تگبخش مهمی از بازاریابی اینترنتی از طریق یوتیوب، استفاده از تگ کلمات کلیدی و حاشیه نویسی ویدئوها می باشد.
  حاشیه نویسی در طول نمایش فیلم در صفحهء نمایش پخش می شود. سعی کنید برخی افکار خنده دار و سرگرم کننده در این ویدئوها به کار ببرید. و همچنین نام url خود را در آن قرار دهید.تگ ها مانند کلمات کلیدی در گوگل عمل می کنند. کاربران در اینترنت با این کلمات به دنبال اهداف خود بوده و در موتورهای جستجوی مختلف، ویدئو و یا طراحی سایت کرج شما را پیدا می کنند.سعی کنید هر تعداد از کلمات کلیدی خاص محتوا را که امکان پذیر هست در تگ ها به کار ببرید. این امر به شما اجازه خواهد داد تا رنکینگ وب سایت شما افزایش یافته و احتمال افزایش مشتریان بالقوه از طریق یافتن این ویدئوها بیشتر خواهد شد.
  یوتیوب راه بسیار مناسبی برای تقویت استراتژی بازاریابی اینترنتی شما خواهد بود. این روش هیچگونه هزینه ای برای شما به همراه نخواهد داشت. و در واقع یک سرگرمی بزرگ محسوب می شود.
  پس تمامی سعی و تلاش خود را برای موفقیت در این امر به کار ببرید. و همین امروز شروع به ساخت ویدئوهای مرتبط نمایید!
لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 1 میانگین: 5]