افزایش ترافیک وب سایت – 6 نکته برای ثبت در دایرکتوری ها

خانه / آموزشی / افزایش ترافیک وب سایت – 6 نکته برای ثبت در دایرکتوری ها

افزایش ترافیک وب سایت – 6 نکته برای ثبت در دایرکتوری ها

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در آموزشی

افزایش ترافیک وبسایت ها

افزایش ترافیک وبسایت ها ،ثبت وب در دایرکتوری ها مزایای بسیار زیادی جهت بهینه سازی وب سایت در موتور جستجو و افزایش ترافیک وب سایت دارد. در ابتدا ارسال و ثبت وب سایت در دایرکتوری ها ایجاد یک لینک یک طرفه به طراحی سایت شما خواهد کرد.

علاوه براین اگر دایرکتوری مورد نظر دارای ترافیک بالایی باشد. باعث افزایش ترافیک سایت شما نیز خواهدشد. هر چند که بسیاری از افراد بر روی این نوع از ترافیک وب هیچ حسابی نمی کنند.

ارزش ویژهء دایرکتوری های تخصصی به وب سایت شما نیز مرتبط می شود. و دلیل آن این است که یک لینک یک طرفه مرتبط به وب سایت شما به شما پیوند می شود.

یکی دیگر از مزایای بزرگ آن این است که از آنجایی که جزء لیست دایرکتوری های معتبر مانند DMOZ می شوید. اعتبار شما بیشتر شده و تبادل لینک آسانتر خواهد شد. زیرا افراد تمایل بیشتری به گرفتن لینک از وب سایت هایی دارند که اتصالات و پیوند های معتبر و مناسبی دارند.

در متن زیر 6 نکته برای کمک به ارسال و ثبت وب سایت و گرفتن لینک از دایرکتوری ها می باشد: 

  • نگهداری تمامی گزارشات ثبت محتوا به تمامی دایرکتوری ها

یک صفحه در Excel برای نوشتن نام تمامی دایرکتوری هایی که وب سایت خود را به آنها ارسال کرده اید، ایجاد کنید. بنابراین به صورت اتفاقی وقت خود را جهت ارسال مجدد به دایرکتوری های تکراری تلف نخواهید کرد. افزایش ترافیک وبسایت ها .

بعلاوه شما لیستی طولانی از نام دایرکتوری ها خواهید داشت. که در آینده می توانید وب سایت های دیگرتان را نیز در آنها ثبت نمایید.

هرچند به طور کلی توصیه می شود که برای ثبت و ارسال وب و مطالب در دایرکتوری ها هزینه پرداخت نکنید. اما نگهداری سوابق به شما کمک می کند تا بدانید برای این کار چقدر هزینه کرده اید. تا نسبت به ارزش آن بهترین تصمیم را بگیرید.

  • تالیف لیستی از دایرکتوری ها قبل از شروع

هزاران هزار دایرکتوری در اینترنت وجود دارد. خوشبختانه بسیاری از افراد در حال حاضر اقدام به گردآوری لیست دایرکتوری ها کرده اند. و تمام کاری که باید انجام دهید این است که اقدام به جستجو و مرتب سازی لیست به ترتیب رتبه بندی های بالا و میزان ارتباط آن با طراحی سایت در کرج خود نمایید.

دقیقاً با همین کار شروع کنید و اگر بعد از آن باز هم فرصت داشتید. می توانید لیست تان را گسترش دهید. با هزاران دایرکتوری (با احتساب حداقل اعتبار) باید با دایرکتوری هایی شروع کنید. که احتمال موفقیت شما را افزایش می دهند.

  • انتخاب دسته بندی مناسب

انتخاب مناسب ترین دسته بندی مرتبط، کلید طلایی و پر اهمیت در ارسال و ثبت در دایرکتوری ها می باشد. در هر دایرکتوری، یک مدیر وب برای کمک به کسب و کار آنلاین شما و تصمیم گیری در مورد وب سایت شما وجود دارد.

اگر وب سایت شما ارزش و اعتبار مورد نظر از دایرکتوری کسب نکرد. ثبت وب سایت شما به سرعت مورد بررسی قرار گرفته و مانند زباله به recycle Bin ارسال می شود.

سریع ترین راه برای رسیدن به recycle Bin، انتخاب گروه اشتباه در دایرکتوری ها می باشد! علاوه بر این، همهء دایرکتوری ها به شما اجازه ثبت و ارسال به دسته بندی های سطح بالا را نمی دهند. در این صورت کمترین کلیک نسبت به صفحات اصلی دایرکتوری را خواهید داشت. 

  • عناوین را عاقلانه انتخاب نمایید

بسیاری از دایرکتوری ها به شما اجازه ایجاد عنوان برای وب سایت تان را می دهند. این عنوان ها هایپر لینک شده و به طراحی سایت کرج تان بک لینک می شود.

بنابراین کلمات کلیدی که در عناوین استفاده می کنید. کلمات کلیدی است که گوگل آنها را مهم تصور خواهد کرد. مثلاً می خواهید وبلاگ تان رتبهء خوبی با کلمه کلیدی “کفش مخصوص رقص” کسب نماید.

و بعد نکتهء ریزی در عنوان بندی ثبت در دایرکتوری ها وجود دارد که شما عنوان وب سایت تان را “وبلاگ لیلی” می نامید!

هنگامی که شما از کلمات کلیدی مرتبط در عناوین خود استفاده می کنید. و سپس آن را در دایرکتوری ثبت می کنید. این روند باعث ایجاد Link building به صورت طبیعی در موتور جستجو می شود.

  • ایجاد کلمه کلیدی مرتبط در توضیحات

در حالی که توضیحات اهمیت کمتری نسبت به عنوان دارد، اما کلمه کلیدی در آن تعیین کنندهء میزان ارتباط لینک می باشد. و همچنین زمینه ساز ایجاد فعالیت های مشتریان بالقوه در دایرکتوری می شود. 

سعی کنید توضیحات شما در حد 3 جمله کوتاه (15 تا 25 کلمه) و یا 3 شرح طولانی تر (30 تا 50 کلمه) بوده و از آن در دستور العمل های متفاوت در دایرکتوری استفاده کنید.

همچنین از استفاده بیش از حد از حروف بزرگ و علامت گذاری ها به صورتی که کاملاً آشکار است. خودداری نمایید. زیرا که دایرکتوری ها چنین وب سایت هایی را رد خواهند کرد.

  • تمدید ثبت در دایرکتوری ها

موتورهای جستجو بک لینک به تعداد زیاد و غیر عادی برای وب سایت ها را نمی پسندند. به طور کلی Link building های مصنوعی را پیشنهاد نکرده و دوست ندارند.

موتورهای جستجو تمایل به Link building به صورت طبیعی دارند. هرچه این ارسال و دریافت لینک ها طبیعی تر باشد. ارزش بیشتری به لینک شما خواهد داد. با پیروی از این نکات قادر خواهید بود. که لذت بیشتری از بازگشت سرمایه تان از ارسال به دایرکتوری ها ببرید.

انواع وب دایرکتوری در طراحی سایت در کرج

شما برای ثبت وبسایت خود در وب دایرکتوری قادر هستید هم به صورت رایگان و هم به صورت پولی اقدام نمایید. به این صورت وب دایرکتوری ها را می توان به دو گروه زیر تقسیم کرد:

  • وب دایرکتوری های رایگان که همانطور که از نامشان مشخص می باشد مدیران وب سایت برای ثبت لینک در آن ها نیاز به پرداخت هزینه خاصی ندارند و می توانند درخواست های خود را به صورت رایگان  ثبت نمایند.
  • وب دایرکتوری های پولی که طبیعتاً برای ثبت لینک در آن ها باید هزینه مشخصی را پرداخت کرد.
لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]