اصول حرفه ای طراحی وب سایت

خانه / آموزشی / اصول حرفه ای طراحی وب سایت

اصول حرفه ای طراحی وب سایت

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در آموزشی

اصول طراحی وب سایت حرفه ای

اصول طراحی وب سایت حرفه ای با رعایت اصول حرفه ای ، هم از ظاهری زیبا برخوردار است. و هم اهداف صاحبان سایت را برآورده می کند. اگر ادعا داریم که طراحی وب سایت حرفه ای و ایده آل است. یعنی کاربران و بازدیدکنندگان طراحی سایت در کرج باید در کمترین زمان ممکنه بیشترین بهره را از سایت ما ببرند. و بتوانند در حداقل زمان به جواب چیزی که به دنبالش هستند برسند.

طراحان وب باید به طراحی کاربردی سایت توجه کنند. این نوع طراحی سعی در حذف چارچوب های ذهنی دارد. که از پیش نگاشته شده اند و رسیدن به جامع ترین و کامل ترین طرح کاربردی با توجه به حیطه کاری سایت مورد نظر را دارد. در عوض کیفیت سایت بالا رفته و میتواند بینندگان بیشتری را جذب کند.

1- هدف بر سلیقه ارجعیت دارد

منظور این است که اساسی ترین عامل برای طراحی هدف است. دستیابی به اهداف طراحی سایت در اکثر موارد با سلیقه شخصی شما متفاوت است. در این شرایط ما باید به دنبال کردن هدف بپردازیم و سلیقه را فدای مورد مهم تری کنیم. پس به هیچ وجه طراحی شما نباید هیچ گونه تعصب شخصی در خصوص رنگ و طرح را القا کند. و باید محوریت را خدماتی که میخواهید ارائه دهید قرار بدهید و از حاشیه ها دوری کنید.

2- احترام وصداقت

باید همواره با مشتریان خود صداقت داشته باشید. و به نظرهای آنها احترام بگذارید و سعی کنید آنها را در رسیدن به اهداف سایت همسو کنید.

3- استفاده کمتر از کلمات بی خاصیت

کلمات بی خاصیت مثل کلماتی که بیشتر در محاوره از آن ها استفاده می شود. و بار علمی مثبتی ندارند و نوعی بی اعتباری را برایتان به  همراه دارند. ارمقان می آورد .

محتوای سایت

مطالبی که در سایت قرار می‌دهید. باید برای بازدیدکنندگان جذاب باشد و آنها را در رسیدن به هدفی که دنبالش هستند هدایت کند.

همواره این نکته را در نظر بگیرید که محتوای طراحی سایت کرج روان و کوتاه و بهینه باشد. پس بهینه سازی سایت را رعایت کرده و از همه مهم‌تر کاری کنید که سایت برای خواننده مفید باشد.

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 1 میانگین: 5]