استفاده از RSS feeds برای افزایش ترافیک وب سایت

خانه / آموزشی / استفاده از RSS feeds برای افزایش ترافیک وب سایت

استفاده از RSS feeds برای افزایش ترافیک وب سایت

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در آموزشی

RSS feeds

RSS feeds یا real simple syndication (پیوندهای واقعی ساده) به صاحبان کسب و کار اینترنتی، وبلاگ نویسان و بازاریابان اینترنتی فرصتی ارائه می کند. تا با اعضای هدفمند بازار اینترنت به صورت مداوم ارتباط برقرار کنند.

در حالی که هنوز برای یک طراحی سایت وجود ویژگی های محتوای ارزشمند که برای موفق شدن و علاقه افراد ضروری است. RSS توانایی صاحب یک وب سایت و یا وبلاگ نویس برای ارسال اطلاعات و مطالب جدید و یا تبلیغات برای مشترکان علاقمند می باشد.

بنابراین اجازه دهید مشترکان و بازدیدکنندگان قبلی شما همچنان با شما در تماس بمانند. بازدیدکنندگانی که یک وب سایت و یا یک وبلاگ مفید و سرگرم کننده را پیدا می کنند.

که به راحتی می توانند در RSS feeds مشترک شده. و اطلاعات مفید را دریافت کرده. و به هرگونه به روزرسانی طراحی سایت در کرج در آینده دسترسی داشته باشند.

علاوه بر استفاده از مزایای اینکه می توانید همیشه با بازدیدکنندگان قبلی خود در تماس باشید. و در این راه کسب و کار در وب سایت شما با افزایش ترافیک وب سایت، بهبود خواهید یافت.

در حال حاضر چند دلیل برای استقبال از استفاده از RSS feeds در کسب و کار اینترنتی وجود دارد:

  • RSS feeds شانس شما را برای برقراری پیوند مطالب با دیگر لینک ها و گسترش کسب و کار اینترنتی شما را در سراسر جهان به صورت دهان به دهان افزایش می دهد.
  • داشتن RSS feeds در طراحی سایت در کرج شما به افزایش رنکینگ شما در موتورهای جستجو کمک زیادی خواهد کرد.
  • با RSS feeds مطالب و محتوای وب سایت شما سریعتر در موتورهای جستجو ایندکس میشود.
  • اگر در وب سایت خود RSS feeds نصب کرده باشید. به احتمال زیاد منجر به جذب و هدایت ترافیک به وب سایت شما خواهد شد. که البته این ترافیک از طرف صفحهء نتایج موتور جستجو نمی باشد.
  • از آنجایی که مطالب برای تمامی مشترکان توزیع می شود. شانس بیشتری وجود دارد. که افراد مطالب و محتوای وب سایت شما در طراحی سایت در کرج را به صورت ویروسی پخش و منتشر نمایند.

عامل ارتباطی با سایت های مختل

هنگامی که شما RSS feeds داشته باشید. که عامل ارتباطی با سایت های مختلف باشد. شما در اصل می توانید ترافیک وب سایت و بازاریابی اینترنتی رایگان برای کسب و کار آنلاین خود داشته باشید.

بعضی از وب سایت ها که کار دایرکتوری RSS feeds را انجام می دهند، روزانه هزاران هزار بازدیدکننده دریافت می کنند. بنابراین وب سایت شما هم در لیست دایرکتوری آنها قرار می گیرد. و شما نیز از این مزایای فوق العاده در کسب و کار اینترنتی خود بهره مند خواهید شد.

در نتیجه در معرض جریان پابتی از ترافیک که هیچ هزینه ای بایت آن نپرداخته اید، قرار خواهید گرفت. اکثریت افراد از میزان قدرت RSS و چگونگی آن اطلاعی ندارند. و از این ابزار و توانایی های آن استفاده نمی کنند.

در واقع افراد تا حد جزئی از آن استفاده می کنند. اما درک درستی از آن نداشته و نمی دانند چگونه می توانند با استفاده از RSS feeds بک لینک دریافت نمایند.

اکثر افراد به خوبی نمی دانند که RSS feeds می تواند موجب بهبود و افزایش رنکینگ طراحی سایت کرج آنها در موتور جستجو شود. به طور کل اگر مفهوم مزایای استفاده از RSS feed را درک نمودید.

می توانید در رقابت های آنلاین خود یک جهش بزرگ داشته باشید. اگر تمایل به افزایش قابل توجهی از ترافیک وب سایت در طراحی سایت در کرج خود دارید. و می خواهید توسعه و پیشرفت کسب و کار اینترنتی خود را ببینید. واقعاً نباید از RSS و مزایای آن صرف نظر کرده و آن را نادیده بگیرید. 

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 3 میانگین: 5]