ابزارک ها در وردپرس

خانه / آموزش وردپرس / ابزارک ها در وردپرس

ابزارک ها در وردپرس

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در آموزش وردپرس, آموزشی

ویجت‌ها یا همان ابزارک‌ وردپرس همانند تصاویر بندانگشتی در وردپرس به عنوان یکی از مهم‌ترین، اصلی‌ترین و کاربردی‌ترین قابلیت‌های سیستم مدیریت محتوای وردپرس است که تاکنون شناخته شده‌اند.

برای دیدن ابزارک ها باید به پنل وردپرس وارد شوید سپس روی گزینه ی نمایش رفته و از آن گزینه ی ابزارک ها را انتخاب کنید.( مانند تصویر زیر)

ابزارک در وردپرس

با ورود به این بخش، ستون هایی رو مشاهده می کنید.این بخش شامل ابزارک های قابل استفاده و در دسترس است. که برای فعال سازی آنها و استفاده از آن باید آنها را به سمت  ستون سمت چپ کشیده یا بر روی آنها کلیک کنید.

ابزارک در وردپرس

قسمت دیگری که در ابزارک ها مشاهده میشود ابزارک های غیرفعال است این قسمت زمانی بکار می رود که ابزارکی را نمی خواهید که در این صورت با کشیدن آنها به این قسمت آنها را غیر فعال می کنید.

ابزارک در وردپرس

ویجت ها هر کدام در قسمت های مختلفی از سایت دیده میشود که بستگی به قالب سایت شما دارد.مثلا فوترهای مشخص شده در بخش زیرین سایت ما طراحی شده اند.

برای مثال: ما در پایین سایت خود نماد اعتماد الکترونیک و گزینه ی تماس با ما را قرار داده ایم که این بخش در اولین فوتر قرار دارد.

در فوتر اول از ابزارک های متن که متن مورد نظر قرار میگیرد( در اینجا می توانید با نوشتن کدها نیز تصویر خاص خود را نیز قرار دهید.) و Ip – contact info که فرمی برای قرار دادن اطلاعات تماس است؛ استفاده شده است.

ابزارک وردپرس

شما می توانید با توجه به سلیقه و نیاز خود ویجت های مختلف را طراحی کنید.

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 4 میانگین: 5]