آیا می توان کار طراحی وب سایت را به تنهایی انجام داد؟

خانه / آموزشی / آیا می توان کار طراحی وب سایت را به تنهایی انجام داد؟

آیا می توان کار طراحی وب سایت را به تنهایی انجام داد؟

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در آموزشی, مبانی طراحی وب سایت

آیا می توان کار طراحی وب سایت را به تنهایی انجام داد؟

برخی افراد می‌توانند کار طراحی سایت را به تنهایی انجام دهند، اما برای این کار باید داشتن مهارت‌های طراحی و توسعه وب و همچنین دانش کافی در زمینه طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری باشند.

در حال حاضر، با وجود ابزارهای طراحی وب مانند وردپرس، جوملا و سایر CMS ها، افراد بدون دانش برنامه‌نویسی می‌توانند با استفاده از قالب‌های آماده، سایت‌هایی را طراحی کنند. اما برای ایجاد یک سایت با کیفیت و حرفه‌ای، بهتر است که از خدمات  طراحی سایت کرج حرفه‌ای استفاده کنید، زیرا طراحان حرفه‌ای دارای دانش و تجربه‌ای در زمینه طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری هستند و می‌توانند به شما کمک کنند تا سایتی با کیفیت و مطابق با نیازهای شما بسازید.

اگر شما می‌خواهید کار طراحی سایت را به تنهایی انجام دهید، باید دانش کافی در زمینه HTML، CSS، JavaScript و تجربه کاربری داشته باشید و قادر باشید قالب‌های آماده را به نیازهای خود تنظیم کنید. همچنین، در طراحی سایت به مواردی مانند بازاریابی، بهینه‌سازی موتورهای جستجو و امنیت هم باید توجه کنید.

تیم بازاریابی آنلاین

تیم بازاریابی آنلاین ، در این زمینهء کاری یعنی طراحی سایت، هدف انجام کاری است. که برای مشتری، بهترین باشد. مشتری یک شرکت طراحی وب سایت به رتبه بندی بهتر، طراحی و گرافیک جذاب تر، بهینه سازی وب سایت و افزایش فروش نیاز دارد. متاسفانه زمانی که گروهی از مردم تلاش می کنند که این جریان اتفاق بیافتد. تا در کنار هم بتوانند اقدام به طراحی سایت نمایند، نمی توانند با هم کنار بیایند.

من فکر می کنم چیزهایی هست که تیم بازاریابی آنلاین، سئو و مشتریان طراحی سایت در کرج و طراحان وب باید هنگام انجام کار با یکدیگر، آنها را به یاد داشته باشند.

 • هر شخصی در تیم طراحی وب سایت در زمینه رشتهء خود متخصص می باشد.
 • هیچ کس در تیم طراحی سایت از هوش کمتری برخوردار نیست. فقط تفاوت در نوع تخصص افراد می باشد. مثلاً من در مورد وب سایت و طراحی سایت می دانم، اما وقتی کنار دکتر و یا وکیل می نشینم، می دانم با افرادی سروکار دارم که از هوش بالایی برخوردار هستند. و افراد تحصیل کرده ای می باشند. اما در برخورد با افرادی که در مورد نوع کار چیزی نمی دانند. برایشان با احترام توضیح خواهم داد.
  من طراحی سایت 6 شرکت حقوقی را انجام داده ام و گاهی اوقات سوالاتی برای من در زمینهء‌ کار پیش می آمد که مطمئناً اظهار نظر در این مورد نمی کردم.

طراحی سایت بهتر

 • گاهی اوقات دو نفر با زمینه تخصصی و کاری همسان پشت یک میز می نشینند و بر روی یک پروژه خاص کار می کنند. اما در کار رسیدن به یک نقطهء مشترک برای آنها مشکل و نگران کننده است. من فکر می کنم بهترین راه برای رسیدگی به این وضعیت این است. که سعی نمایید به جای برخورد تدافعی، دوستانه رفتار نمایید. کار کردن به عنوان یک تیم در زمینهء کار طراحی سایت بهتر است. حتی اگر برای شما سخت به نظر بیاید، مهمترین مسئله نیز در این کار گروهی در نظر گرفتن خواسته های مشتری می باشد.
 • اگر شما طراح وب سایت هستید و یا در امر سئو،تبلیغات، بازاریابی آنلاین و یا مشاوره در تیم فعالیت می نمایید. حق مجادله با افراد تیم و مداخله در کار آنها را ندارید. اگر شرکت طراحی وب سایت شما به طور مثال سالیانه در آمدی حدود یک میلیون دلاری دارد. و یکی از اعضای گروه 50 هزار دلار سالیانه درآمدزایی می نماید، شما حق ندارید نسبت به آن فرد احساس برتری نمایید. یک روز ممکن است آن شخص درآمد بیشتری نسبت به شما ایجاد نماید. و ممکن است دیگر تمایلی به کار کردن برای شما و شرکتتان نشان ندهد. پس فکر نکنید که همیشه شکست ناپذیر هستید.
  هر شخصی در کار گروهی با دیگری برابر و قابل احترام می باشد. شما ممکن است با افراد گروه در امر طراحی سایت کرج و مسائل آن یا مواردی، نظر مخالف داشته باشید. در صورتی که با احترام کامل ابراز شود. این موضوع هیچ اشکالی ندارد.

طراحان وب سایت و سئو

 • طراحان وب سایت و سئو در دوره ها و مراحل مختلف چیزهای متفاوتی میدانند. بنابراین به دانش یکدیگر احترام بگذارید و در کنار یکدیگر فعالیت نمایید.
 • اگر شخصاً انجام کاری را بر عهده گرفته اید که دچار مشکل شده و زمان انجام آن بیش از حد طولانی شده است. افراد تیم و یا شخص خاصی از گروه را مقصر ندانید. از پشت به مردم خنجر نزنید! زیرا آنها در نهایت راه حلی را برای انجام کار پیدا خواهند کرد. و در پایان رفتار شما را هرگز فراموش نخواهند کرد. علاوه بر این اگر مشتریان متوجه رفتار های شما شوند. دیگر احترامی برای شما قائل نخواهند بود. ممکن است برای شما مهم نباشد. اما حرف ها دهان به دهان چرخیده و اعتبار شما زیر سوال خواهد رفت.
 • در نهایت اگر شما شخصی حقیقی، مودب، سخت کوش و صادق هستید. نمی دانید در آینده چه چیزی پیش روی شما خواهد بود. پس شروع به کار با افراد کرده و با یکدیگر مشاوره و همکاری داشته باشید. شاید در کار طراحی وب سایت ساست ها و روش های همدیگر را نفهمید. اما ادب و صداقت می تواند تیم شما را حفظ نماید.

ما می توانیم کارهای زیادی با یکدیگر انجام دهیم. و مشتاقانه منظر آنچه در پیش روست باشیم. با این روش در امر طراحی وب سایت می توانید همکاری مفید و روابط کاری خوبی ایجاد نمایید. گاهی اوقات زندگی شما را متعجب خواهد کرد!

شاید این مقاله در مورد ایجاد همکاری و روابط کاری در تیم طراحی سایت از نظر شما کمی اغراق آمیز به نظر برسد. اگر هرگونه نظر و یا پیشنهادی در این مورد دارید حتماً برای من ارسال نمایید. زندگی کوتاه است. سعی کنید از آن لذت برده و وقت خود را در عصبانیت و سوءتفاهمات هدر ندهید!

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 4 میانگین: 5]