آیا بازاریابی شبکه های اجتماعی قدرتمندتر از سئو عمل می کنند؟

خانه / آموزشی / آیا بازاریابی شبکه های اجتماعی قدرتمندتر از سئو عمل می کنند؟

آیا بازاریابی شبکه های اجتماعی قدرتمندتر از سئو عمل می کنند؟

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در آموزشی

بازاریابی شبکه

بازاریابی شبکه ، هنگامی که هدف و قصد ایجاد کسب و کار اینترنتی دارید. برای جذب بیشتر بازدیدکنندگان هدفمند به طراحی سایت خود، ضروری است. که استراتژی و راهکارهایی را انتخاب نمایید. 

آیا شما وقت تان را بیشتر در بازاریابی شبکه های اجتماعی، فیس بوک و یا تویتر صرف می کنید. و یا زمان بیشتری برای سئو قرار می دهید؟ باید از هر دوی این ابزارهای بازاریابی اینترنتی استفاده کامل کرده و بهترین نتیجه را بدست آورید.

کدامیک از این ابزارهای بازاریابی اینترنتی برای شما با ارزش تر و معتبر تر از دیگری است؟ کدامیک از این ابزارهای اینترنتی شما را سریع تر به اهدافتان می رساند؟ آیا استفادهء تنها از یکی از این ابزارها به شما کمک می کند تا درآمدزایی بیشتری داشته باشید؟ 

– سئو – این تاکتیک بازاریابی چه کاری برای کسب و کار آنلاین شما انجام می دهد؟

هنگامی که سئو و یا بازاریابی موتورهای جستجو به درستی و به صورت اصولی انجام شود. می تواند به سرعت تبدیل به بهترین در موتورهای جستجوی گوگل، یاهو و Bing شود. این امر چقدر برای شما و وب سایت تان مهم است؟ مطمئناً اهمیت زیادی دارد!.

داشتن رنکینگ بالا و رتبهء یک در موتور جستجو برای شما ترافیک طراحی سایت در کرج مناسبی به ارمغان خواهد آورد.

در عین حال باید بدانید انجام دادن این امر چقدر برای شما آسان است؟. آیا شما تخصص خاصی برای بالا بردن رتبه وب سایت تان در صفحه اول گوگل را دارید؟ فکر می کنید. چقدر زمان برای انجام آن لازم است؟

هنگامی که به صورت نیمه وقت روی کسب و کار آنلاین خود کار می کنید. زمان و انرژی کافی برای انجام سئو و برای بدست آوردن نتایجی که دلخواه شماست. در طراحی سایت کرج تان نخواهید داشت.

در صورت داشتن بودجه لازم می توانید از یک متخصص بهینه سازی وب سایت (سئو) استفاده نمایید. سئو یک استراتژی بلند مدت برای کسب و کار آنلاین می باشد.

همچنین نسبت به بازاریابی رسانه های اجتماعی نیاز به تلاش بیشتری دارد. باید بر روی عبارات کلیدی مختلفی تمرکز کرده و محتواهای زیادی برای وب سایت تان تهیه نمایید.

– رسانه های اجتماعی- آیا این استراتژی برای کسب و کار اینترنتی شما کار می کند؟

بازاریابی رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک و تویتر نتایج سریعتری برای شما به ارمغان خواهد آورد. مطمئناً مدیریت این کار برای شما ساده تر بوده و برای هدایت ترافیک وب سایتی که شما به دنبالش بوده اید زمان زیادی نخواهد برد.

امتیاز دیگری که بازاریابی رسانه های اجتماعی نسبت به استراتژی سئو دارد. این است که کاملاً رایگان می باشد. نیازی نیست که برای ساخت صفحهء فیس بوک و یا ایجاد گروه هزینه ای پرداخت نمایید.

شما شخصاً می توانید کارهای مربوط به ایجاد پروفایل و یا fan page ها در رسانه های اجتماعی تان را انجام دهید. و زمان زیادی هم برای انجام این کار صرف نخواهید کرد.

در عین حال حتی اگر بتوانید به سرعت مقدار زیادی ترافیک وب سایت از طریق بازاریابی رسانه های اجتماعی ایجاد کنید. دقیقاً شبیه همان نوع ترافیکی که از طریق سئو ایجاد می شود نخواهد بود.

رسانه های اجتماعی برجسته به صورت یکسان رتبهء شماره یک در لیست گوگل را ندارد. اگر در حال تمرکز بر روی بازاریابی رسانه های اجتماعی هستید. در واقع در حال ایجاد و کسب و شهرت برای خود هستید.

رسانه های اجتماعی هنگامی برای کسب و کار شما مفید خواهد بود. که به طور منسجم آن چیزی که مخاطبین و طرفداران شما نیاز دارند ارائه کند.

باید به صورت روزانه و یا هفتگی اطلاعات لازم را به مخاطبین خود ارائه نمائید. مثلاً اگر محصولات ویدئویی ارائه می کنید. باید به صورت ویدئویی و به صورت منسجم و متوالی اطلاعات را در صفحات شبکه های اجتماعی تان ارائه نمایید.

کلید موفقیت در بازاریابی رسانه های اجتماعی، برقراری ارتباط به صورت مداوم با مخاطبین می باشد. 

تاثیر شبکه‌های اجتماعی بر روی سئو محلی سایت

از تاثیرات شبکه های اجتماعی بر سئو طراحی سایت در کرج سئو محلی است. خوشبختانه در شبکه‌های اجتماعی برای همه صفحات این امکان فراهم می باشد تا کاربرانی نزدیک به خود را پیدا کنند. در شبکه‌هایی مثل اینستاگرام شما قادر هستید کاربرانی را که در شهر یا منطقه شما قرار دارند، پیدا نمایید.

از سوی دیگر این کاربرانی که از نظر موقعیت جغرافیایی به شما نزدیکند، از طریق لینک‌های صفحات وارد صفحات می‌شوند. این روند سبب تاثیر مثبت روی سئو محلی سایت ی شود.

– فکر می کنید بهترین مسیر کدام است؛ رسانه های اجتماعی یا سئو؟

بازاریابی شبکه های اجتماعی و سئو (SEO) دو روش متفاوت در بازاریابی آنلاین هستند و هر کدام مزایا و معایب خود را دارند. در بازاریابی شبکه های اجتماعی، شما می توانید با استفاده از محتوای خلاقانه و جذاب، مخاطبین خود را جذب کنید و با آنها در ارتباط باشید تا ارزش افزوده به آنها ارائه دهید. این روش به شما اجازه می دهد تا با مخاطبان خود در تعامل باشید و ارتباط عمیقی با آنها برقرار کنید.

از سوی دیگر، سئو به شما اجازه می دهد تا وب سایت خود را در موتورهای جستجوی اینترنت بهتر قرار دهید تا بتوانید بیشترین ترافیک را به وب سایت خود جذب کنید. این روش به شما امکان می دهد تا رتبه وب سایت خود را در موتورهای جستجو بهبود بخشید و برای مخاطبان خود محتوا و خدمات ارزشمندی ارائه دهید.

شما می توانید از هر دو استراتژی برای ارتقاء سطح کسب و کار آنلاین خود استفاده نمایید. همانطور که از نتایج جستجو در گوگل می توانید ببینید. بسیاری از نتایج رنکینگ بالا از Like های فیس بوک و ارسال مطالب بر روی صفحهء فیس بوک تان ایجاد می شود.

موتورهای جستجو از سئو برای در جریان بودن آنچه در عرصه رسانه های اجتماعی می گذرد استفاده می نمایند. هنگامی که شما از هر دو مورد رسانه های اجتماعی و سئو استفاده می کنید. خواهید دید که چگونه برای انجام دقیق آن کارهای مشابهی برای هر دو استراتژی باید انجام دهید.

اگر تمایل به داشتن رنکینگ بالا در موتور جستجو دارید. باید محتوایی مناسب و با کیفیت در صفحهء فیس بوک خود بر اساس یک پایه منسجم و اینکه افراد به دنبال چه چیزی هستند. به صورت هم زمان پوشش دهید.

بنابراین فکر می کنید بازاریابی رسانه های اجتماعی نسبت به سئو قدرتمندتر عمل می کنند؟ خیر. هر دوی این استراتژی های بازاریابی آنلاین قدرتمند هستند. پس برای موفقیت وب سایت تان از بازاریابی شبکه های اجتماعی و سئو با هم و در کنار هم استفاده نمایید. 

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 1 میانگین: 5]