پلسک (plesk) چیست؟

خانه / آموزشی / پلسک (plesk) چیست؟

پلسک (plesk) چیست؟

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در آموزشی, میزبانی سایت و سرور

با استفاده از کنترل پنل  پلسک (Plesk) شما می توانید به طور کاملا خودکار تمام وظایف مربوط به میزبانی وب و یا کسب و کار خود را انجام دهید.


پلسک (Plesk) چیست؟

Parallels Plesk Panel و یا فقط پلسک (Plesk) در مدتی کوتاه به عنوان یکی از مهم ترین پنل های کنترل چند منظوره شناخته شد.و پلسک به مراتب فراتر از توانایی های منظم ابزار مبتنی بر وب برای مدیریت منابع سرور وب سایتتان است. (Plesk) کامل چند سطح پلت فرم کنترل پنل میزبانی وب ،و امکانات زیادی در اختیار مدیران سرور به صورت گرافیکی قرار می دهد. و برای پیکربندی سرور های اختصاصی و مجازی بسیار مناسب است. موارد زیر سیستم عامل های حمایت از پلسک (Plesk) هستند: Fedora, Red Hat, Debian, FreeBSD, SuSE, CentOS, Ubuntu, Windows.


پلسک چیست 

پلسک (Plesk) ناوبری و قابلیت های آن

کنترل پنل(Plesk) دارای حرکت آسان به اتوماسیون میزبانی وب است.مرور در آن بسیار آسان شده است . طوری که با سرعت بیشتری می توانید به قابلیت های این پنل دسترسی داشته باشید.

پلسک مقدار زیادی از امکانات را برای مدیریت کار آمد منابع در دسترس مدیران وب سایت قرار می دهد بعضی از ویژگی های اداری شامل یک مکانیزم به روز رسانی خودکار و خودکار Updaterاست و همچنین کاربران قادر به نمایش تمامی اطلاعات مربوط بروز رسانی های سرور نیز می باشد

علاوه بر سمت عملکردی پلسک(Plesk)،حتی قادر به تغییر محیط کار خود می باشید و با انتخاب پوسته های آماده محیط کار خود را میتوانید شخصی سازی کنید  و ظاهر زیبایی را به ارمغان آورید.

افزودنیهای(Add-ons) پلسک(Plesk)

علاوه بر امکانات پلسک شما قادر به نصب گزینه های برای استفاده بهتر از خدمات این کنترل پنل هستید و قادر به اضافه کردن بسته های نرم افزار مانند: Parallels Plesk Sitebuilder, ابزار صورتحساب، Parallels Plesk Expand،پشتیبانی پیشرفته از پلت فرم های متعدد سرور. تمام بسته ها به طور کامل سازگار با توزیع اصلی پنل پلسک(Plesk)نیز هست.

پلسک (Plesk) برای ارائه دهندگان خدمات میزبانی مشترک

پلسک(plesk) پیکربندی شده این امکان را میدهد تا از بسته های میزبانی آماده استفاده و به مشتری خود ارائه دهید.و می توانید به صورت خودکار از بسیاری از امکانات برای مشتری های خود استفاده کنید تا خدمات بهتری را به مشتریان ارائه دهید به مواردی اشاره خواهیم کرد: ایجاد وب سایت جدید ، حساب های ایمیل و تنظیمات DNS و…

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 4 میانگین: 5]