شبکه های اجتماعی و اهمیت آن برای فروشگاه اینترنتی

خانه / آموزشی / شبکه های اجتماعی / شبکه های اجتماعی و اهمیت آن برای فروشگاه اینترنتی

شبکه های اجتماعی و اهمیت آن برای فروشگاه اینترنتی

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در شبکه های اجتماعی

افرادی که دارای سایت های با فرمت فروشگاه های اینترنتی هستند مشتاقانه از شبکه های اجتماعی استفاده میکنند. این به این خاطر است که می توانند از طریق شبکه ای اجتماعی محصولات و خدمات خود را به دوستان خود معرفی کنند.

استفاده از ابزارهای شبکه های اجتماعی در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی به مشتری ها این امکان را می دهد که تمامی محصولات را با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارند. وقتی دنبال کننده های شما که همانFollower   ها هستند توصیه ی دوستان خود در مورد یک محصول یا یکی از خدمات مرتبط با یک سایت را می بینند اعتماد بیشتری برای خریدو استفاده از سرویس ها پیدا می کنند. خریدارانی که محصولات و خدمات را به اشتراک می گذارند در حقیقت به فروشگاه شما اعتبار می بخشند که همین مورد در میزان موفقیت بیشتر فروشگاه اینترنتی شما نقش بسزایی دارد. بیشتر مصرف کنندگان، در زمان خرید، توصیه های دوستان و خانواده خود را در اولویت قرار می دهند. درنتیجه بهتر است از این فرصت طلایی استفاده کرده و روند به اشتراک گذاری مطالب در سایت خود را ساده تر کنید.

افزایش ترافیک 

بعد از به اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی توسط هر مشتری، دوستان و خانواده آنها قادر به دیدن مطالب سایت فروشگاهی هم هستند. آنها می خواهند ببینند این محصول جالب در چه فروشگاه اینترنتی ای عرضه می شود و به همین دلیل علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر می شوند. مصرف کنندگان مدرن همیشه دوست دارند از اولین دسته کسانی باشند که محصول جدیدی را امتحان می کنند.

برندسازی

شبکه های اجتماعی این امکان را فراهم میکنند تا نام برند خود را بر سر زبان ها بیندازند.استفاده از شبکه های اجتماعی باعث می شود که برند شما توسط افراد بیشتری دیده شود. نکته ی اساسی این است که هر دنبال کننده دوستانی با سلیقه ی تقریبا مشابه هم دارد و همین باعث می شود که آنها علاقه ی بیشتری برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد محصولات و فروشگاه اینترنتی شما داشته باشند.

فعال کردن اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی 

به اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی باعث افزایش بازدیدهای سایت و بیزینس شما و تبلیغات(دهان به دهان ) و در نهایت فروش اینترنتی بیشتر برای فروشگاه مجازی می شود.  با استفاده از ابزارهایی به نام اضافه کردن خریداران به مشتری های خود این امکان را بدهید که مطالب سایت و محصولات فروشگاه اینترنتی خود را به راحتی با دوستان خود به اشتراک بگذارند

به اشتراک گذاری مستقیم محصولات به جای مطالب 

برخلاف سایر ابزارهای موجود، شما قادر هستید محصولات فروشگاه اینترنتی را به راحتی با دوستان خود به اشتراک بگذارید طوریکه توضیحات محصول، قیمت و سایر ویژگی های آن به راحتی قابل رویت باشد.

تشویق مشتریان 

وقتی مشتریان ثابت شما محصولات شما را تایید میکنند و در مورد محصول شما در شبکه های اجتماعی صحبت میکنند برخی افراد مشتاق میشوند که از محصولات شما در فروشگاه اینترنتی شما دیدن کنند.

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 1 میانگین: 5]