تغییر DNS دامنه با پسوند بین المللی (در رسلو)

خانه / راهنمای کاربران / تغییر DNS دامنه با پسوند بین المللی (در رسلو)

تغییر DNS دامنه با پسوند بین المللی (در رسلو)

چنانچه رجیسترر دامنه شما Real time Register  باشد ، با توجه به دسترسی که به کنترل پنل دامنه سایت خود دارید ، می توانید نسبت به ثبت نام سرورهای اختصاصی خود و تغییر DNS دامنه اقدام نمایید.

DNS مخفف کلمات Domain Name System می باشد. نام دامین اسمی یکتا است که به وب سایت اشاره می کند. دی ان اس سیستمی است که این اتصال را برقرار می نماید. زمانی که شما وب سایتی را ایجاد می کنید برای ثبت دامنه آن باید نامی را مشخص کنید که به سایت شما اشاره کند.

برای تغییر DNS دامنه مراحل زیر را انجام دهید.

1.بر روی پنل دامنه خود کلیک کنید.

ثبت DNS2. بر روی آیکن forgot password کلیک کنید و ایمیلی را که اکانت  reselloبا آن آدرس ایجاد شده را وارد کنید و گزینه یsend  را انتخاب کنید.( این ایمیل همان آدرس ایمیل ادمین دامنه است )

3.در ایمیل ارسال شده به ایمیل مشتری که مطابق با ایمیل موجود در نام کاربری ،لینکی ارائه می شود که با کلیک بر روی آن نیاز به 2 مرتبه وارد نمودن پسورد مورد نظر مشتری است.

4. پس از وارد شدن به کنترل پنل و پسوردی که تنظیم شده است بر روی گزینه ی Products  و سپس Domainss کلیک نمایید و سپس نسبت به ثبت نام سرورهای اختصاصی روی دامنه خود از طریق انتخاب دامنه تان و سپس بر روی روی گزینه  Child Host  کلیک نمایید.

ثبت DNS دامنهدر نهایت وارد کردن نام سرور موردنظرتان و آدرسIP سرور DNS های اختصاصی خود را تعریف نمایید.

ثبت DNS دامنه

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 6 میانگین: 5]