بازاریابی اینترنتی با طراحی سایت

خانه / آموزشی / بازاریابی اینترنتی با طراحی سایت

بازاریابی اینترنتی با طراحی سایت

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در آموزشی

بازاریابی اینترنتی با طراحی سایت

بازاریابی اینترنتی با طراحی سایت ، کسب‌ و کارهای کوچک ،  معمولا برای اینکه به سود دست یابند زمان و هزینه زیادی را برای طراحی سایت مناسب صرف می کنند.

تا از این طریق اطلاعات لازم را در اختیار مشتریان و بازدیدکنندگان سایت شان قرار دهند. و بازدیدکنندگان را به مشتریان تبدیل کنند . در این میان قطعا یک طراحی مناسب برای سایت تاثیرگذار است و نقش مهمی را ایفا می کند.

اما اگر بازدیدکننده به تعداد کافی از وب سایت دیدن نکند چی ؟ یا وب سایت در موتور های جستجو جایگاه خود را پیدا نکند چی ؟ برای اینکه جلوی چنین مشکلاتی گرفته شود. و از هدر رفتن منابع مالی و زمانی جلوگیری شود. باید نکاتی را در نظر بگیرید.

یکی از مهمترین مسائل در این زمینه بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو است :

سدو، نقش اساسی را بازی می کند. و بهترین گزینه و مناسب ترین قدم برای دریافت نتایج عالی از سایت است. باید سایت خود را برای موتور های جستجو  بهینه سازی کنید.

زیرا اگر مسئله سئو را نادیده بگیرید یا به آن اهمیت زیاد ندهید. سایت شما شانس خود را برای رقابت با دیگر سایت ها از دست میدهد. و نمیتواند مشتری مورد نظر خود را جذب کند.

 فایل های Robot ونقشه سایت:

فایل های robots.txt فایل‌هایی هستند که اسپایدر های موتورهای جستجو در گام اول که از سایتی بازدید می کنند. در اولین قدم به دنبال آن‌ها می گردند. و در واقع این فایل ها  ابزارهای موتورهای جستجو را به بخش هایی از سایت می برند. که باید خوانده و بایگانی شوند.

فایل دیگری که مثمر ثمر است نقشه سایت است. Site Map که در طراحی سایت نقش مهمی دارد. با کمک  لینک های مناسب و ایجاد  مسیری هموار برای اسپایدرها به آنها در پیدا کردن هرچه سریعتر اطلاعات کمک می کند .
نکته دیگری که در این میان است این است که سعی کنید تا همیشه بازدید کنندگان را فقط به طرف صفحه اصلی سایت خود هدایت نکنید و در کنار صفحه اصلی یک  صفحه ی دیگری نیز طراحی کنید که با تبلیغات شما مرتبط بوده وبعد بازدید کننده را به سمت آن صفحه هدایت کنید و در آن اطلاعاتی قرار بدهید تا مشتری را جلب نماید و راحتتر بتواند به اطلاعاتی که موردنیازش است دست یابد . 

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 1 میانگین: 5]