بازاریابی اینترنتی با طراحی سایت

خانه / آموزشی / بازاریابی اینترنتی با طراحی سایت

بازاریابی اینترنتی با طراحی سایت

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در آموزشی

کسب‌ و کارهای کوچک ،  معمولا برای اینکه به سود دست یابند زمان و هزینه زیادی را برای طراحی سایت مناسب صرف می کنند تا از این طریق اطلاعات لازم را در اختیار مشتریان و بازدیدکنندگان سایت شان قرار دهند و بازدیدکنندگان را به مشتریان تبدیل کنند . در این میان قطعا یک طراحی مناسب برای سایت تاثیرگذار است و نقش مهمی را ایفا می کند .
اما اگر بازدیدکننده به تعداد کافی از وب سایت دیدن نکند چی ؟ یا وب سایت در موتور های جستجو جایگاه خود را پیدا نکند چی ؟  

برای اینکه جلوی چنین مشکلاتی گرفته شود  و از هدر رفتن منابع مالی و زمانی جلوگیری شود ، باید نکاتی را در نظر بگیرید .یکی از مهمترین مسائل در این زمینه بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو است :
سدو، نقش اساسی را بازی می کند و بهترین گزینه و مناسب ترین قدم برای دریافت نتایج عالی از سایت است .  باید  سایت خود را  برای موتور های جستجو  بهینه سازی کنید . زیرا اگر مسئله سئو را نادیده بگیرید یا به آن اهمیت زیاد ندهید ، سایت شما شانس خود را برای رقابت با دیگر سایت ها از دست میدهد و نمیتواند مشتری مورد نظر خود را جذب کند . 
فایل های Robot ونقشه سایت :
فایل های robots.txt فایل‌هایی هستند که اسپایدر های موتورهای جستجو در گام اول که از سایتی بازدید می کنند در اولین قدم به دنبال آن‌ها می گردند. و در واقع این فایل ها  ابزارهای موتورهای جستجو را به بخش هایی از سایت می برند  که باید خوانده و بایگانی شوند.

فایل دیگری که مثمر ثمر است نقشه سایت است. Site Map که درطراحی سایت نقش مهمی دارد ، با کمک  لینک های مناسب و ایجاد  مسیری هموار برای اسپایدرها به آنها در پیدا کردن هرچه سریعتر اطلاعات کمک می کند .
نکته دیگری که در این میان است این است که سعی کنید تا همیشه بازدید کنندگان را فقط به طرف صفحه اصلی سایت خود هدایت نکنید و در کنار صفحه اصلی یک  صفحه ی دیگری نیز طراحی کنید که با تبلیغات شما مرتبط بوده وبعد بازدید کننده را به سمت آن صفحه هدایت کنید و در آن اطلاعاتی قرار بدهید تا مشتری را جلب نماید و راحتتر بتواند به اطلاعاتی که موردنیازش است دست یابد . 

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]